iMom PRIMO kullananlar varmi

Magenta0101

Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2021
133
110
26
Kızlar merhaba dün hamile oldugumu öğrenmiştim b12 im ve demirim çok dusuk çıktı kadin dogum doktorum imom primo verdi içinde b12 çinko folk asit iyot vitamin d var ama sizce folk asit yeterlimi içindeki ve b12 im çok düşüktü karsiliyormu ayrı b12 ilacı vermişti saglikocagi doktorum onuda mı kullansam bilemedim
Demir için hicbisey vermedi kadin dogum doktorum 3. Aydan sonra takviye veriyoruz dedi ama benim demr depom boşalmış önemli bisey değil o dedi bilemedim çok halsizim kemiklerim agriyor resmen yardimci olurmusunz

Demir ilacı 3.aydan sonra veriliyor. Sen şimdilik doktorunun verdiği takviyeyi kullan geri kalanı da içerik olarak zengin besinler tüket bolca. Bebeğinin senin Demir deponu boşaltmaya başlaması 3.aydan itibaren başlıyo. Sen yine de doktorunla görüş tabi bu durumlardan bahset belki ek bi takviye daha verir ama sağlıklı ve dengeli beslenmeye daha çok asılmalısın bu süreçte. Sağlıkla al kucağına

Evet sanırım o yüzden şuan önemi yok 3. Aydan sonra baslicaz demir takviyesine dedi ama çok halsiz hissediyorum kendimi sürekli uyukluyorum çok sinirliyim bide ya tahammulum sıfır konuşmak bile istemiyorum kimseyle

Ben 2 aydır kullanıyorum. Gebelik öncesini kullandım şimdi de gebelik dönemi için olanı kullanıyorum. Gebelikle birlikte kan değerlerime de baktırdım hepsi güzel dedi doktorum Arkadaşın dediği gibi güzel de beslenirsen sorun olmaz

Teşekkür ederim acaba yetersiz kalırmı diye korktum biraz bende hepsi bi hapin içinde olunca insan ne kadar faydası olcak diye düşünüyor bide çok düşük gelince sonuçlar

Evet sanırım o yüzden şuan önemi yok 3. Aydan sonra baslicaz demir takviyesine dedi ama çok halsiz hissediyorum kendimi sürekli uyukluyorum çok sinirliyim bide ya tahammulum sıfır konuşmak bile istemiyorum kimseyle
O Demir eksikliğinden çok hamilelikten kaynaklanan bi durum bollca uyu tadını çıkar mide bulantıların başlar yakında ki inşallah çok sarsılmazsın bulantılar yüzünden benim tam 8.haftada bulantılarım başladı 12 de bitti şimdi 30.haftadayım iMom kullanıyorum ben de 3.aydan beri Demir ilacı da tabi. Kramplarım olduğu için bi de magnezyum ilk zamanlar maden suyuyla idare ediyodum ama 26.haftadan sonra kramplar başladı magnezyuma başladım. Her gün mutlaka 1 şişe soda iç 1 de muz ye. Tabi bol sebze meyve ve suyu unutma

Hepsini not aldımmmm harfi harfine uygulucam inşallah sağlıkla kucaklarimiza alırız bebislerimizi❤❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…