Vücut Kremleri Inci tozu kullanan yada bilen varmııı?

Vücut kremleri, losyonlar

anelia

Guru
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2009
644
74
bi alışveriş sitesinde dolaşırken ıNCı TOZU diye bişi dikkatimi cekti.Yüz için kullanılıyomuş güzelleştiriyomuş cildi.Kullanan yada bilen ardadaşlar aydınlatsın lütfen beni.Neymiş bu inci tozu,neyin nesiymiş??????

Evet Ebru Şallı açıklamıştı,bir tv programında Yumurta akıyla inci tozunu mixerle karıştırıp yüzüne sürüyorsun.Eczanelerde var 135 ytl pahalı baya

evet gerçekten çok pahalı ayrıca ben hiç o kadının bunu yaptığını zannetmiyom gidiyordur güzellik salonuna sadece şuan revaşta doğla şeyler olduğu için herkes bitki uzmanı oldu başımıza herkes aynı şeyi kopyalayıp kopyalayıp bize yapıştırıyor...

135 cok pahalıymış ya ben bi alışveriş sitesinde görmüştüm cok daha ucuzdu.allah allahfisfisfis

teyzeme kuzenim çok para dökerek almıştı orijinal inci tozunu (internetten) ..
küçücük bir kutuda zaten ,kaldıki düzenli olarak kullandı zerre kadar faydasını görmedi :1no2: paranıza yazık,ebru şallı o kadar paranın içinde inci tozuyla mı uğraşır insanları kandırıyorlar resmen :kızgın:

ınanın o kadar para verıp aldım hıc bır etkısı yok etkıyı bırakın mıs gıbı tenımde kırmısılıklar olursturdu bende anlamadım o kadar guvenıp almıstım nedne boyle oldu :KK43:bılen var mı

evet gerçekten çok pahalı ayrıca ben hiç o kadının bunu yaptığını zannetmiyom gidiyordur güzellik salonuna sadece şuan revaşta doğla şeyler olduğu için herkes bitki uzmanı oldu başımıza herkes aynı şeyi kopyalayıp kopyalayıp bize yapıştırıyor...

hıııııııı agzını opım senın bende olacak okadar paraaaaaa oturacam yumurta akı surcem hem kalıtelı hem dogal bakım yapan merkezler varken hıc ınanmıyorum ınsanlar buna soruyor tabı guzel hatun oda evde yapılabılecek kulaga hos gelen bırseyler dusunp bunu bulmus hıc ınanmıyorum bu kadını tarıflerıne kendısı saglıklı beslenıyor spor yapıyor parada ganı e yapısda guzel neden guzel olmasın dogal beslenmesı kotu alsıkanlıgı olmaması yeter

ınci tozu nemlendiricisini maskesini ve göz çevresi bakım kremini numune olarak vermişlerdi bana aylar önce. Geçengün çekmeceleri karıştırırken gördüm ve nemlendiricisini birkaç gün üst üste kullandım. Diğer kullandığım ürünlerden artısı yokdu bana göre bide cildimi parıl parıl parlattı yağ sürmüşüm gibi zaten cildim yağlı. O yumurta akı vs.. gibi şeylerle karıştırılan maskesinide henüz yapmadım ama bi deniycem bakalım. Gerçi düzenli kullanmadan gerçek sonucuda bilemeyizki.

bi alışveriş sitesinde dolaşırken İNCİ TOZU diye bişi dikkatimi cekti.Yüz için kullanılıyomuş güzelleştiriyomuş cildi.Kullanan yada bilen ardadaşlar aydınlatsın lütfen beni.Neymiş bu inci tozu,neyin nesiymiş??????

Arkadaşlar,
ben Çin'de yaşıyorum ve bu toz orada çok yaygın kullanılıyor.

Aktarda rastladımtan sonra araştırmıştım. Sahtesi de olabiliyormuş galiba.. Bir de kullananlar hiçbir işe yaramıyor deyince bende denememiştim. Üstelik bence pahalıda..30 küsür lira demişti aktar bir paketine.. o paketten de anca 2 uygulama çıkarsa amenna...

Hiçbir maskeden mucize beklememek lazım. Hiçbiri derinizi yenilemez en iyisi sadece birkaç saatliğine güzel gösterir ondan sonra cilt eski haline döner, kil ve yulaf maskesi dışında hiçbir maskeden hayır görmedim şimdiye kadar.. Bu bilinçle yaklaşınca palavrayı gerçekten ayırabiliyorsunuz.

bim de 10 tl ye gördüm. :KK1:

işe yarayan bişey mi acaba

X