İnegöl Yavuzlar Mobilya Şikayet

Kazen

Babalar ve Oğulları
Administrator
14 Kasım 2001
21.406
92.364
Tam 1 sene önce İnegöl'e gidip, Yavuzlar Mobilya dan salonuma oturma grubu aldım. İnegöl, mobilya konusunda isim yapmış diye ve farkettik ki sadece isim yapmışlar. Ürün görsel olarak ne kadar başarılı ise kalite olarak bir o kadar rezil. Koltukların bilmemnereleri koptu, kol dayama yerleri pot yaptı 6 aydır ürünü gelip alıp sorunu halledeceklerini söylüyorlar her hafta neredeyse telefonlaşıyoruz ama ne gelen var ne giden bu akşam geleceğiz yarın geleceğiz. Bu arada bu yaşadığı msorunları neredeyse 6. ayda yaşadık ve 2 ay zaten yurtdışında olduğum için ürün neredeyse 4 ay kullanıldığında bu hale geldi.

Buna ek olarak ödediğimiz tutarın yarısına fatura verdiler kalanını da ürün tesliminde vereceklerdi 1 sene oldu hala faturanın kalanını yollamadılar. Yavuzlar mobilyaya defalarca telefon etmeme rağmen tam bir esnaf ağzı ile hallederiz abi ama sonuç sıfır. Pazartesi günü maliyeye gidip gerekli şikayetleri de yapacağım.

İnegöl ilçesinin imajını çizen bu tür mobilyacılara bir dur demenin zamanı geldi.

Yavuzlar Mobilya dedi mi biri bir yarım saat düşünün derim...

Merhaba Kazen Bey ,

yaşadığınız sorun çözülür umarım. bu durumda ne denir bilemedim :26: geçmiş olsun :KK31:

Az önce koltuklarım evden alındı ....

Bakalım nasıl gelecek ...

Tam 1 sene önce İnegöl'e gidip, Yavuzlar Mobilya dan salonuma oturma grubu aldım. İnegöl, mobilya konusunda isim yapmış diye ve farkettik ki sadece isim yapmışlar. Ürün görsel olarak ne kadar başarılı ise kalite olarak bir o kadar rezil. Koltukların bilmemnereleri koptu, kol dayama yerleri pot yaptı 6 aydır ürünü gelip alıp sorunu halledeceklerini söylüyorlar her hafta neredeyse telefonlaşıyoruz ama ne gelen var ne giden bu akşam geleceğiz yarın geleceğiz. Bu arada bu yaşadığı msorunları neredeyse 6. ayda yaşadık ve 2 ay zaten yurtdışında olduğum için ürün neredeyse 4 ay kullanıldığında bu hale geldi.

Buna ek olarak ödediğimiz tutarın yarısına fatura verdiler kalanını da ürün tesliminde vereceklerdi 1 sene oldu hala faturanın kalanını yollamadılar. Defalarca telefon etmeme rağmen tam bir esnaf ağzı ile hallederiz abi ama sonuç sıfır. Pazartesi günü maliyeye gidip gerekli şikayetleri de yapacağım.

İnegöl ilçesinin imajını çizen bu tür mobilyacılara bir dur demenin zamanı geldi.

Yavuzlar Mobilya dedi mi biri bir yarım saat düşünün derim...

Satarlarken malesef bin bir dil döküyorlar.
Ama satış sonrası bütün firmalar genelde (afedersiniz ) tırt...:KK50:

SÜngerlerde hatalı sünger kullanılmış değiştirildi geldi 10. gün gene çöktü koltuklar. Fatura hala ortada yok ....

Firmanın bir açıklaması var mı , hatayı kabul ediyorlar mı Kazen Bey ? bir çözüm sundular mı ?

Ürünleri teslim ettikten sonra nakliya yapan arkadaş aradı yazı sitede duruyormuş diye sordu bizde fatura nerede ? ve gene çöktü bunlar dedik... Bir daha cevap yok : )

daha önce yanlış sünger kullanımış diye açıklama geldi.

Önceki mobilyalarımı 10 sene kullandım çizik dahi yoktu ben kaşındım bunları alarak. Birde neymiş inegölmüş yerim inegölü...

Ürünleri teslim ettikten sonra nakliya yapan arkadaş aradı yazı sitede duruyormuş diye sordu bizde fatura nerede ? ve gene çöktü bunlar dedik... Bir daha cevap yok : )

daha önce yanlış sünger kullanımış diye açıklama geldi.

Önceki mobilyalarımı 10 sene kullandım çizik dahi yoktu ben kaşındım bunları alarak. Birde neymiş inegölmüş yerin inegölü...

Çok can sıkıcı bir durum. ne denir bilemedim :S geçmiş olsun Kazen bey. umarım doğru düzgün bir çözüm sunarlar.

İnegöl'de bilindik ve marka değeri olan, ürünü sattıktan sonra SSH boyutunda ürünün arkasında duran kaç firma vardır ki? Biz iki hafta önce hafta önce İnegöl Mobiliyum AVM'yi ziyaret ettiğimizde. Reklamlarda sık sık gördüğüm ve araştırdığım Nill's Furniture Design ve Vanessa arasında kararsız kalıp daha sonra hem ekonomik hem de kaliteli olduğunu düşündüğümüz için Nill's Mobilya'dan ürünü satın aldık ve satış anından satış sonrasına kadar başarı ile yardımcı oldular. Şimdilik herhangi bir sorunumuz bulunmamaktadır. Demem o ki İnegöl'de mobilya alınacaksa Nill'se de uğramanızı tavsiye ederim. Bu arada aldığımız takım ise; yorumlarınızı bekliyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
biz türkmen mobilyadan aldik çok iyiymiş. tavsiye ederim orda çok beğendiğim çekmeceli sehpalar aklimda kaldi vermedi adam hıh.:/

X