Insanity Max30 günlüğüm

tombul cilek

♥ minik sevgilim EYMEN'im :) ♥
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2014
3.264
2.587
Kız bende bugün sabah yaptım Ayy ne gıcık Ada'm ya, yemin ederim elin adamına söve söve yaptım ha
Hiççç elektrik alamadım, heran bırakabilirim, yine eskisi gibi beni spordan soğurursa:)
Sorma yaa adama sove sove spor yapiyorm :KK70:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2140 gün geçti.

Olivenoil

Özüne dönen kişi
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2016
5.191
8.522
bitek olivenoil pek mi istikrarlı yapıyo sanırım hepimiz sürüne sürüne :KK70:yakında dökülecez :KK70:
Birtek ben olurmuyum kuzum, @AdrianaLove , @didilyos , @PembeKurabiye @efsayarengokcedila ve Betül' de düzene oturttu .. Sizdede oturacak inşallah!!

Valla ben zevk alarak yapıyorum kızlar sporumu kendimi hiç kasmadan.. Kız yarım saat bişey zaten azcık sıkınca dişini bitiveriyor anam .. Yapılmayacak bişey yok yani..

Olivenoil

Özüne dönen kişi
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2016
5.191
8.522
Kız bende bugün sabah yaptım Ayy ne gıcık Ada'm ya, yemin ederim elin adamına söve söve yaptım ha
Hiççç elektrik alamadım, heran bırakabilirim, yine eskisi gibi beni spordan soğurursa:)
Yapamıyo ki yapamıyo ki ohh ohh :rolleyes:
Kız gerçekden sana şaşırıyorum ha kuzum, kız o kadar spor yapıyosun bunda niye bu kadar zorlanıyosun tatlım... Kız 15 dk 15 dk yap bari alışdıkça arttır.. Gerçekden isteksizsende başka şeyler yap kuzum ne diyim, sevmeden yapmakda işkence olur insana.. Dün bana gönderdiğin hızlı pilatesi yap mesela :) bugün yapıcam ben onu max arkasına inş :)

Metebatur

*Oğullarına aşık*
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2007
2.567
3.176
Yapamıyo ki yapamıyo ki ohh ohh :rolleyes:
Kız gerçekden sana şaşırıyorum ha kuzum, kız o kadar spor yapıyosun bunda niye bu kadar zorlanıyosun tatlım... Kız 15 dk 15 dk yap bari alışdıkça arttır.. Gerçekden isteksizsende başka şeyler yap kuzum ne diyim, sevmeden yapmakda işkence olur insana.. Dün bana gönderdiğin hızlı pilatesi yap mesela :) bugün yapıcam ben onu max arkasına inş :)
Ben 510 ip atladım, yarında 700 Atlıcam inşallah..bir iki nefes arası hariç hiç durmadım bile, akşama da Zumba yapıcam.. Daha ne yapım yahuu ölüm mü :KK61:

begum75

65,4
Pro Üye
9 Mart 2012
22.659
74.714
Ben 510 ip atladım, yarında 700 Atlıcam inşallah..bir iki nefes arası hariç hiç durmadım bile, akşama da Zumba yapıcam.. Daha ne yapım yahuu ölüm mü :KK61:
hızlı gitme tez yorulursun daha akşamda zumba yapacam diyosun,diğer günlere enercin kalsın

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 48 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 161 cm. Başlangıç Kilom :66.9 Kg. Şimdiki Kilom :65.4 Kg.

Olivenoil

Özüne dönen kişi
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2016
5.191
8.522
Açççç ben tabii ki aşkım ZUMBAMI paylaşırım :21:sporun, kilo vermenin eğlenceye dönüşmüş haliiii :-)
Evet ya herkes sporu eziyet gibi görüyor genelde, öyle olmamalı aslında belki faydası olur spor anlayışımız değişir.. Kız zaten en büyük katkıyı senden bekliyorum, komik hatun.. Senin komiklikleri ciddi ciddi yazmaların öldürüyor beni bazen anam :)

begum75

65,4
Pro Üye
9 Mart 2012
22.659
74.714
Kızlar yeni bir topik açmayı düşünüyorum.. Sporu eğlenceye çevirmeyle alakalı ne dersiniz ayy !!

nasıl olcak peki, motivasyon yazısı falan mı ekliyceksin?

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 48 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.

Metebatur

*Oğullarına aşık*
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2007
2.567
3.176
Evet ya herkes sporu eziyet gibi görüyor genelde, öyle olmamalı aslında belki faydası olur spor anlayışımız değişir.. Kız zaten en büyük katkıyı senden bekliyorum, komik hatun.. Senin komiklikleri ciddi ciddi yazmaların öldürüyor beni bazen anam :)
Evet keşke elimdeki DVD leri burda paylaşma imkanım olsa, harika videolar inanılmaz enerjik ve yorucu... Hem sen de zumbayla tanışmış olursun...bakarsın, yaparsın Bi bakmışsın bağımlı olmuşsun...
Rüyamda beto perezi gördüm ne alakaysa hahahah:))) yeni DVD çıkarıyormuş falan birde videolarda sarışın uzun boylu bir kız var onun eski karısıymış:KK70: ondan sonra da dedemi gördüm:KK57: Zumba dan dedeme ışınlandım ne alakaysa bu arada rüyamı da anlatmış oldum :KK53:

begum75

65,4
Pro Üye
9 Mart 2012
22.659
74.714
Evet keşke elimdeki DVD leri burda paylaşma imkanım olsa, harika videolar inanılmaz enerjik ve yorucu... Hem sen de zumbayla tanışmış olursun...bakarsın, yaparsın Bi bakmışsın bağımlı olmuşsun...
Rüyamda beto perezi gördüm ne alakaysa hahahah:))) yeni DVD çıkarıyormuş falan birde videolarda sarışın uzun boylu bir kız var onun eski karısıymış:KK70: ondan sonra da dedemi gördüm:KK57: Zumba dan dedeme ışınlandım ne alakaysa bu arada rüyamı da anlatmış oldum :KK53:
gündüz hayırlarına olsun, sen kafayı baya takmışsın bu işe anlaşıldı :KK48:

Olivenoil

Özüne dönen kişi
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2016
5.191
8.522
Bi aratayım şu Beto Perez' i kız bi tanışak bakem kendisiyle :)) Hayır olsun şekerim.. Deden diyo ki hep hoplayıp zıplayacagına bi arada hatırımı sor diyor kız , bende rüyanı yorumladım bak :))