Insanity Max30 günlüğüm

Dün gecenin 1 inde ( tr ye göre 2 ) sporumu yaptım şekerlerim.

Max30 3. Hafta 3. Günü çalışdım SWEAT INTERVALS

Karın kaslarını bu kadar çalıştıran biri daha var mı yaa

Kızlar dün farkettim göbegim yanlarındaki çizgilerde belirmiş, ortadaki yağlı kısım gidince gelsin 6 pack kasları :KK73:

Ve tüm gece Kaslarımın hareketini farkettim , genelde sırtımda daha çok hissederdim, özellikle dün karın Kaslarımdaki çalışmaları öyle rahat şekilde hissettim ki, Nasıl tarif etsem karnınızı sıkıyormuşsunuz gibi kendiliğinden gergindi kaslar ve orada bir harek vardı tamirat gibi.. Ve yanlardan da vucudum daraltılıyor gibiydi.. Anlatması zor .. Ama Max30 MÜTHİŞ ETKİLİ o kesin..:KK9:
ya bende istiyorumm ya bendee

Kız süper o zaman kolay değil onu yapmak hopla zıpla twist yap falan sen Max30 u rahat yaparsın şekerim. Önceden birşeyler yapmışsın demek ki başka türlü zorlanmayan zor onda ? :KK36:
Shaun t yaptım da hergün başka videolarını yaptım fit testler yaptım Leslie yaptım arada çok degl ama Jill in yaptım Zumba yaptım plates yaptım :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Emzirdiğin için yediklerine sadece dikkat ederek güzel kilolar verebilirsin inş Şekerim. @Metebatur' da emziriyor ve bebeği biraylıkken başlamış spora , O BİİRR CİTA ve Zumba Cadısı ( ben öyle diyorum artık kendisine ) katı diyet yapmadan aburcuburları kesip, akşam erken yemeğinizi yiyip bide sporunuzu yaptınız mı bizden hızlı verirsiniz siz emzirdiğiniz içinde.

Geliyorsun demi pazartesi hayatım? Programı int. den direkt mi izleyeceksin?
bende emziriyorum ama yavas kilo veriyorumm.

Shaun t yaptım da hergün başka videolarını yaptım fit testler yaptım Leslie yaptım arada çok degl ama Jill in yaptım Zumba yaptım plates yaptım :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Vay vay aramızda kimler varmış haberimiz yok, ekip sağlamlaşıyor gittikçe anacıklarım:21:

Bana Zumba demeyin Zumba demeyiiin Ben yapamıyorum diye demi tüm nisbetleriniz, , kız Efsa zumbacı olmayan bi ikimiz kaldık heralde. Zumbacı cadılarsınız hepinizde işde :KK12:

Vay vay aramızda kimler varmış haberimiz yok, ekip sağlamlaşıyor gittikçe anacıklarım:21:

Bana Zumba demeyin Zumba demeyiiin Ben yapamıyorum diye demi tüm nisbetleriniz, , kız Efsa zumbacı olmayan bi ikimiz kaldık heralde. Zumbacı cadılarsınız hepinizde işde :KK12:
:KK70:dans etmeyi çok seviyorum ondan zumbayida çok seviyorum tam benlik spor aslında ama uzun zamandır yaptım için sıkıldım pek bi deisiklikte yok azcık sıkılaşdı okdr max30 yapıcam o bittikten sonra p90x yapcam ondan snra instanty workout falan filan :KK68::KK31:

image.png

canim hava yagmurlu bebegim var cikamiyorum kii dun ugrastik orda olmadi
Hadi ya eşin yaptıramaz mı biryerlere.. Kız ben hiç anlamazken pc başına oturup Mail'le falan Nasıl atılır deniycem ama pc lerden başka sitelere girmiyorum iş için kullandığım için geçmişde veri kayıplarım oldu nete falan ıpad den giriyorum bununlada kayıt imkanı maalesef yok.. Yoksa kolları sıvattıracaktınız bana yaa BEN ANLAMAM BULUN Bİ ÇARESİNİ YAWW

Hadi ya eşin yaptıramaz mı biryerlere.. Kız ben hiç anlamazken pc başına oturup Mail'le falan Nasıl atılır deniycem ama pc lerden başka sitelere girmiyorum iş için kullandığım için geçmişde veri kayıplarım oldu nete falan ıpad den giriyorum bununlada kayıt imkanı maalesef yok.. Yoksa kolları sıvattıracaktınız bana yaa BEN ANLAMAM BULUN Bİ ÇARESİNİ YAWW
Gmailde google drive la atabilirsin anca ☺

X