Insanity Max30 günlüğüm

sumuhendis

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2016
547
915
31
hayırlı günler olsun kızlar nasılsınız ne var ne yok :) birazdan spor denemeleri yapacağım ayağım problem çıkarmaz inşallah bugün max i iki kez yapsam çok iyi olacak hafiften bir liste dışına ciktim bugün. diyet topigin de biri takip edecekti beni adını hatırlayamiyorum da iki tarafa da yazamıyorum sınırlı internet yüzünden cuma o tarafa bildirim yapacağım gelişmeler güzel şimdilik :)

Olivenoil

Özüne dönen kişi
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2016
5.191
8.522
hayırlı günler olsun kızlar nasılsınız ne var ne yok :) birazdan spor denemeleri yapacağım ayağım problem çıkarmaz inşallah bugün max i iki kez yapsam çok iyi olacak hafiften bir liste dışına ciktim bugün. diyet topigin de biri takip edecekti beni adını hatırlayamiyorum da iki tarafa da yazamıyorum sınırlı internet yüzünden cuma o tarafa bildirim yapacağım gelişmeler güzel şimdilik :)
Ayagın inşallah iyidir kuzum sorun çıkarmaz inş. Dikkat et aman diyim.. Kız ne yedinde iki max yapıyon hee :))
Hadi bakalım sakatlanmadan aman kuzum :)

sumuhendis

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2016
547
915
31
Ayagın inşallah iyidir kuzum sorun çıkarmaz inş. Dikkat et aman diyim.. Kız ne yedinde iki max yapıyon hee :))
Hadi bakalım sakatlanmadan aman kuzum :)
ne yedim iki tane salatalık bu badem olanlar var ya kucuklerden 1tane haşlanmış yumurta 4tane yeşil zeytin on gram peynir iki tane de form etimek yedim
ama bunlar hep liste dışı oldu kendi listemde sadece salatalık 1kasık lor domates ve 5zeytin vardı o yüzden iki max iyidir candir bugün :KK70: perşembe cuma da oruç tutma düşüncem var bu arada

Olivenoil

Özüne dönen kişi
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2016
5.191
8.522
ne yedim iki tane salatalık bu badem olanlar var ya kucuklerden 1tane haşlanmış yumurta 4tane yeşil zeytin on gram peynir iki tane de form etimek yedim
ama bunlar hep liste dışı oldu kendi listemde sadece salatalık 1kasık lor domates ve 5zeytin vardı o yüzden iki max iyidir candir bugün :KK70: perşembe cuma da oruç tutma düşüncem var bu arada
Kız neresi fazla anamm :) ama karışmayalım yaptığın uyduğun diyet var sonuçda bebeğim.. Oruç tutmak da iyi fikir kuzum.. Benimde tutmam lazım, bi start vericem ama ne zaman bakalım :)

sumuhendis

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2016
547
915
31
Kız neresi fazla anamm :) ama karışmayalım yaptığın uyduğun diyet var sonuçda bebeğim.. Oruç tutmak da iyi fikir kuzum.. Benimde tutmam lazım, bi start vericem ama ne zaman bakalım :)
oruç diyet olsun diye değil yanlış anlaşılmasin perşembe günü kandil ya cuma günü de üç aylar başlıyor o yüzden abla

begum75

65,4
Pro Üye
9 Mart 2012
22.659
74.714
Valla Zaman geçiyor da kilolar yerinde sayıyor arkadaş...
Benim de Bi sürü borcum var hamilelikte ve emzirirken tutamadıklarım:KK43:
ahh ahhh o borçlara girersek bende de çok var:KK35:,aslında en güzeli kasım,aralıkta tutmaktıya kaçırdık :KK43:

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 48 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 161 cm. Başlangıç Kilom :66.9 Kg. Şimdiki Kilom :65.4 Kg.

begum75

65,4
Pro Üye
9 Mart 2012
22.659
74.714

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 48 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 161 cm. Başlangıç Kilom :66.9 Kg. Şimdiki Kilom :65.4 Kg.

Olivenoil

Özüne dönen kişi
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2016
5.191
8.522
oruç diyet olsun diye değil yanlış anlaşılmasin perşembe günü kandil ya cuma günü de üç aylar başlıyor o yüzden abla
Aa hatırlattığın süper oldu kuzum, diyet diye tutacağını düşünmemişdim zaten.. Bende tutayım o gün inşallah o zaman tatlım . Allah razı olsun hatırlattığın için.. Bende borçlarım için üç aylarda tutmak niyetindeyim inşallah ..