Insanity Max30 günlüğüm

Evet halen diyet yapıyorum.. 58 kilo olmak istiyorum..

Bacak ve basenlerimi eritip sıkılaşmak istiyorum..

hedef aynı canım benimde hedefimde 58 olmak bacak ve basenleri eritmek var :KK5:
ama hedef 56 da olabilir şuan için bişey diyemiyorum 59 lara ineyim duruma göre karar vericem şuan bişey demem yersiz olur.

hedef aynı canım benimde hedefimde 58 olmak bacak ve basenleri eritmek var :KK5:
ama hedef 56 da olabilir şuan için bişey diyemiyorum 59 lara ineyim duruma göre karar vericem şuan bişey demem yersiz olur.
Benim hedefte 60 58 de olabilir ama çooooookkkkk yol katetmem lazımmış çoooöokkkkk:KK17::KK17:

Kızlarrrr şuan ellerim kollarım zangır zangır titriyor bitirdiğimin dakikasında yazıyorum sizlere...

Ayy o yerdeki şınav hareketleri meydi öyle ya orjinalini şınav çek sağa zıpla birdaha, Nasıl yapıyorlar onu ya vallahi aklım almıyor

Bugün sabah kalktığımda heryerim ağrıyordu özellikle bacaklarım ve popom sanki dayak yemişim o derece
Bugünkü videoda geriye doğru hareket var adını bilmiyorum ters pozisyonda kollarını in üstünde üst vücudu indirip kaldırıyorsun Ayy onu yaparken kollarım istemsiz Nasıl titriyor şok oldum ya sallanıyor resmen n'oluyo lan kaslara depremmi oluyor dedim döndüm baktım korktum ha:KK70:

Her tarafım ter içinde biraz soluklanıp Zumba yapıcam

Aynen ablacım o dönemlerde şişlik oluyo bende oyüzden seviniyorumya şuan bende regliyim inşallah bitince kafadan bir kilo daha düşerim :) :)

Yüklediğin resimdeki hareken şuan level3 dede var gerçekten kolları inanılmaz zorluyo ya demi aman dikkat et kendine
Şu muayyen zamanlarda şişlikler altüst ediyor insanı ya, eğer dikkat edersek yememize sonrası iyi oluyorda, işde o dikkat şart bebeğim demi, sen demek ki 58 belki 57 bile olursun regl sonrası YAŞASIIINN

EVET JM dede var o hareket ondan alışığım sözdede, bak şimdi aklıma geldi bu hareketi halı var diye halı üzerinde yaptım ondan zorlandı bu kadar , Jm de spor minderinin adı neydi ya aklıma gelmedi, anla işde onda yapıyordum o daha bir süngerimsi ya zorlamıyordu bu kadar, ama 50 adet ohaaa yanii resmen canını çıkarıyor bu adam insanın kızım ya :KK15:
yok canım estağfurullah ne kusuru yeni yeni tanıyoruz birbirimizi olur öyle Rabbim isteyen dileyen bakabilecek gücü olan herkese, bana da vakti zamanı geldiğinde, versin inşallah. daha 1.5yıl oldu evlendigim zaten ilk 5ayda on kilo aldım ben hiç farkında olmadan duzenim falan değişmesi evlilik yalnizlik çok etkiledi galiba inşallah bebek düşünene kadar 50ye inerim yoksa boyda kısa yarım dünya olurum allah korusun. yengene de helal olsun valla seviyorum azimli insanları inşallah bizde başarıriz

Evlenen herkes alıyor bir, evlenmeden önce kızlarımıza bunun eğitimini vermek lazım herhalde yaw, ne çekiyoruz aman be ya, evet kuzum önce kilo ver sonra yumurcak inşallah:emir_bebek:
evet canım eliptikciyim ama farklı kasların çalışması açısından farklı birşeyler denemek istiyorum,bide üst kısmım gerçekten bariz inceldi ama basenlerim ve üst bacak kalınlığı hala canımı çok sıkıyor.:KK43:
ben beklerim canım zaten şuan işyerindeyim akşama kadar vaktim bol yeter ki anlayabileceğim şekilde anlat :KK48:sana iyi sporlar,kolay gelsin:KK69:

Şimdi Begümüm Üst ince, bacak kalın olan arkadaşlar olunca, sorun karşısında gözüne ışık tutulmuş tavşan gibi kalıyorum kuzum ben yaa:KK43:

Neden dersen; bende bacak ince üst kalın, bu spor tam benim gibiler için gerçekten süper, çünkü bütün vucudu çalıştırıyor bebeğim. Birde Insanity sayfası var, orada senin gibi basenli bir arkadaşın deneyimlerine göre bacakları çok kaslanmış ama incelememiti. Ama sık sık beslenmesini abarttığınıda ekliyordu.
Ne kadar fazlan var bilmiyorum ama eger çoksa verilecek kilon beslenmene de dikkat ederek gel katıl bize derim sana, ama verilecek kilon 3,4 ü geçmiyorsa gene gelebilirsin ama üstten de verirsen nasıl olur yaa bilemedim ki

annaperenna annaperenna yetiş tatlım ne diyeceğimi bilemedim.
Annaperenna arkadaşımızında fazlası yok ve oda hafif basenli, beslenmesine dikkat ediyor ve yağ oranını düşürmeye çalışıyor..

Şöyle yapalım senin ne kadar fazlan var bir yaz, üst beden ölcün ne onuda yaz sonra karar verelim tatlım tamam mı :KK68:
Günaydın kızlar yok daha spor yapamadım, bugün eşim evde güzel Bi kahvaltı yaptık... Memleketten gelen katmer mi dersin tereyağ bal mı dersin, mis gibi tereyağında yumurta mı dersin ondan sonracıma küp peynirimi dersin... Ama naptım ben bal yağ yemedim çok az yumurta Bi parça ekmek yine az peynir ve bit bardak çay.. Bir saat geçsin yapıcam bugün programda ne vardı acaba hiç bakmadım..
Afiyet olsun kuzum ya iyi yapmışsın, yumurtayı bol ye kızz acayip tok tutuyor, acıkmıyorsun eger meyve hamurişi şekerli birşeyler yemezse insan şayet, vücutta zor erittiğinden epey kilo verdiriyor yumurta şekerim. Tecrübeyle sabit. TABATA STRENGHT var yaparsın müsait olunca senden kurtulmaz kuzum :nazar::KK68:

Son düzenleme:
Şu muayyen zamanlarda şişlikler altüst ediyor insanı ya, eğer dikkat edersek yememize sonrası iyi oluyorda, işde o dikkat şart bebeğim demi, sen demek ki 58 belki 57 bile olursun regl sonrası YAŞASIIINN

EVET JM dede var o hareket ondan alışığım sözdede, bak şimdi aklıma geldi bu hareketi halı var diye halı üzerinde yaptım ondan zorlandı bu kadar , Jm de spor minderinin adı neydi ya aklıma gelmedi, anla işde onda yapıyordum o daha bir süngerimsi ya zorlamıyordu bu kadar, ama 50 adet ohaaa yanii resmen canını çıkarıyor bu adam insanız kızım ya :KK15:

Evlenen herkes alıyor bir evlenmeden önce kızlarımıza bunun eğitimini vermek lazım herhalde yaw, ne çekiyoruz aman be ya, evet kuzum önce kilo ver sonra yumurcak inşallah:emir_bebek:

Şimdi Begümüm Üst ince, bacak kalın olan arkadaşlar olunca, sorun karşısında gözüne ışık tutulmuş tavşan gibi kalıyorum kuzum ben yaa:KK43:

Neden dersen; bende bacak ince üst kalın, bu spor tam benim gibiler için gerçekten süper, çünkü bütün vucudu çalıştırıyor bebeğim. Birde Insanity sayfası var, orada senin gibi basenli bir arkadaşın deneyimlerine göre bacakları çok kaslanmış ama incelememiti. Ama sık sık beslenmesini abarttığınıda ekliyordu.
Ne kadar fazlan var bilmiyorum ama eger çoksa verilecek kilon beslenmene de dikkat ederek gel katıl bize derim sana, ama verilecek kilon 3,4 ü geçmiyorsa gene gelebilirsin ama üstten de verirsen nasıl olur yaa bilemedim ki

annaperenna annaperenna yetiş tatlım ne diyeceğimi bilemedim.
Annaperenna arkadaşımızında fazlası yok ve oda hafif basenli, beslenmesine dikkat ediyor ve yağ oranını düşürmeye çalışıyor..

Şöyle yapalım senin ne kadar fazlan var bir yaz, üst beden ölcün ne onuda yaz sonra karar verelim tatlım tamam mı :KK68:

Afiyet olsun kuzum ya iyi yapmışsın, yumurtayı bol ye kızz acayip tok tutuyor, acıkmıyorsun eger meyve hamurişi şekerli birşeyler yemezse şayet, vücutta zor erittiğinden epey kilo verdiriyor yumurta şekerim. Tecrübeyle sabit. TABATA STRENGHT var yaparsın müsait olunca senden kurtulmaz kuzum :nazar::KK68:

canım şuanda 63 kiloyum, boy 1,60 (eni boyu bir top gibiyim:KK70:)hedef 58 (56 da olcak gibi görünüyor) diyetisyene gitmiştim yağ oranım benimde yüksek diyetisyen maksimum %28 olmalı demişti benim 30 yada 31 di en son bende aynı yağ oranımıda düşürmeye çalışıyorum.üst beden ölçüm tam bilmiyorum ama en son belim 82,basen 100 dü canım yine aynıdır.durum bu yani nasıl ne kadar vahim?ümit varmı doktor hanım?:KK70:

Son düzenleme:
Kızlarrrr şuan ellerim kollarım zangır zangır titriyor bitirdiğimin dakikasında yazıyorum sizlere...

Ayy o yerdeki şınav hareketleri meydi öyle ya orjinalini şınav çek sağa zıpla birdaha, Nasıl yapıyorlar onu ya vallahi aklım almıyor

Bugün sabah kalktığımda heryerim ağrıyordu özellikle bacaklarım ve popom sanki dayak yemişim o derece
Bugünkü videoda geriye doğru hareket var adını bilmiyorum ters pozisyonda kollarını in üstünde üst vücudu indirip kaldırıyorsun Ayy onu yaparken kollarım istemsiz Nasıl titriyor şok oldum ya sallanıyor resmen n'oluyo lan kaslara depremmi oluyor dedim döndüm baktım korktum ha:KK70:

Her tarafım ter içinde biraz soluklanıp Zumba yapıcam

Ya varya Seda kız alemsin şekerim gülme krizlerine sokuyan ya sen beni la :KK70:
O ağrılar iyi iyi, Ağrı kesici al tatlım boşa ızdırap çekme bebeği unutma ama ilaç alırken, mutlaka uygun birşey vardır bebeğe zarar vermiyen..kilonda değişme var mı hiç ya da fark görebiliyor musun kendinde yemenede dikkat ediyorsun birkaç gündür ???

Sedacığım gerçi sen yer hareketlerinde daha zorlanıyorsun ama yarın benim için en zor program belkide sana en kolayı gelir , bak şimdiden merakdayım yarınki deneyimlerin nasıl olacak canımcıımm:KK36:

canım şuanda 63 kiloyum, boy 1,60 (eni boyu bir top gibiyim:KK70:)hedef 58 (56 da olcak gibi görünüyor) diyetisyene gitmiştim yağ oranım benimde yüksek diyetisyen maksimum %28 olmalı demişti benim 30 yada 31 di en son bende aynı yağ oranımıda düşürmeye çalışıyorum.üst beden ölçüm tam bilmiyorum ama en son belim 82,basen 100 dü canım yine aynıdır.durum bu yani nasıl ne kadar vahim?ümit varmı doktor hanım?:KK70:
Canım o zaman hemen gel katıl, üst o kadarda ince değilmiş, ben 34 bedensen falan diye korkmuşdum, dün öyle bir arkadas gelmişdi üst 34 beden olan ona sıkılaşma tavsiye etmişdik.

Tamam kuzum sen bize katıl.. Eliptik bisiklet dışında neler yaptın spor olarak bahsetsene şekerim.
Programı anlatıcam sana ayrıntılı, ama geride cvp yazmadığım arkadaşlar kalmış sanırım , şimdi alıntıdan farkettim onlara bir bakiim anlatayım sonra sonra tatlım

ben sana bişey deyim mi sen 59u gör hedefi kesin 50yaparsin ;-) inşallah da en kısa zamanda görürsün ölçülerimiz aynı sayılır benim kalça 98 sadece üst kalın kollar ama bel 82 sanırım spor bayağı sıkı gösteriyor çünkü 67kiloyum boyum da 158-59arası

Canım o zaman hemen gel katıl, üst o kadarda ince değilmiş, ben 34 bedensen falan diye korkmuşdum, dün öyle bir arkadas gelmişdi üst 34 beden olan ona sıkılaşma tavsiye etmişdik.

Tamam kuzum sen bize katıl.. Eliptik bisiklet dışında neler yaptın spor olarak bahsetsene şekerim.
Programı anlatıcam sana ayrıntılı, ama geride cvp yazmadığım arkadaşlar kalmış sanırım , şimdi alıntıdan farkettim onlara bir bakiim anlatayım sonra sonra tatlım
yok kız inceldi derken 68,5 kilodan düştüm ben o zaman göre demek istedim yani basenlerden ziyade bel,sırt bölgemde daha göze görünür incelme var anlamında demek istedim, 34 kim ben kim :KK70:
bitek eliptik yaptım,bazen 1 saat,bazen 45 dakika,bazende canım alırsa peşine aklımda kalan egzersizlerden 10-15 dakika ekledim, öyle profosyonel bi tecrübem yok,sen arkadaşlarına cevap yaz ben beklerim sorun yok :KK39:

image.png
canım burdan bakınca anladım, tüm videolar çıkıyo burdan sanırım şimdilik ilk 2sini buldum, bu videoları indirebiliyomuyuz acaba yoksa kota yetmez bunlara :KK43:

Betül arkadaşımız anlatmışdı burada tatlım, ben bu kayır işlerini hiç bilmiyorum inan canımcıım, hadi inş kaydedersin kolayca...

ben sana bişey deyim mi sen 59u gör hedefi kesin 50yaparsin ;-) inşallah da en kısa zamanda görürsün ölçülerimiz aynı sayılır benim kalça 98 sadece üst kalın kollar ama bel 82 sanırım spor bayağı sıkı gösteriyor çünkü 67kiloyum boyum da 158-59arası
yok kız 50 leri bekleyemem heralde, zaten benim olay ramazanda biter,Allah nasip ederse oruçlarımı tutarım sonrada temmuz geliyo zaten akşam yemekten sonra evde pek durmuyoruz habire geziyoruz, işte yazınki dondurma,karışık kızartma, karpuz kavun sezonunu başarıyla geçersem eylül erken olurda ekim gibi başlarım yine spora.bide benim asıl hedef kilodan ziyade yağ oranımın düşmesi ve sıkılaşmak, bunlar olunca otamatikmen kiloda düşüyo zaten Hoppa
inşallah sende hedefe en kısa sürede ulaşırsın,senin hedef kaç?

şu an telefondan bakabiliyorum, iş yerimde internet sorunumuz var da :) internet gelince bilgisayardan foruma girip yaptığım esneme egzersizlerinin video linklerini göndereceğim arkadaşlar..

:KK28:
Tamam kızum bekliyoruz akşama deniycem senin esneme programını inş. Bugün sırf o yüzden sabah yaptım sporumu :)

Eki Görüntüle 1786947

Betül arkadaşımız anlatmışdı burada tatlım, ben bu kayır işlerini hiç bilmiyorum inan canımcıım, hadi inş kaydedersin kolayca...
tamam canım sağol akşam eşime göstercem bakalım o biraz anlıyo bu işlerden olmadı bi internet kafeye yada bilgisayarcıya yollarım onu orda yaptırır ,illaki buluruz bir çözüm Hoppa

yok kız 50 leri bekleyemem heralde, zaten benim olay ramazanda biter,Allah nasip ederse oruçlarımı tutarım sonrada temmuz geliyo zaten akşam yemekten sonra evde pek durmuyoruz habire geziyoruz, işte yazınki dondurma,karışık kızartma, karpuz kavun sezonunu başarıyla geçersem eylül erken olurda ekim gibi başlarım yine spora.bide benim asıl hedef kilodan ziyade yağ oranımın düşmesi ve sıkılaşmak, bunlar olunca otamatikmen kiloda düşüyo zaten Hoppa
inşallah sende hedefe en kısa sürede ulaşırsın,senin hedef kaç?
benim hedef önce 59u görmek çünkü 70 le başladım 64oldum bir buhranla tekrar 68e ciktim bir hafta da:-):-) ilk olarak 56istiyorum çünkü daha zayıf halimi hatirlamiyorum :-) ama hayali ütopik hedefim 50-52arasında kalmak hep

X