Insanity Max30 günlüğüm

[
valla bilmiyorum şekerim bu kızlar fit olur karın kasi bile yapar biz seninle hala shauna küfür ederiz herhalde:-):-) sen o diyete bakta kafana yatarsa beni de etiketle bakayım tel bugün çok yavaş bulamıyorum bişey

Geçen benim anlattığıma çok benzer bir sistem Muzzaffer Kuşhan diyeti... Yapılır kolayca
ya evet gerçekten oldukça hızlılar bende onlar gibi asla yapamam ama elimden gelen gayreti göstercem bakalım, şimdi oturduğum yerden yapcam etcem demesi kolayda bakalım akşama neler olcak :confused::-)

Yaparsın merak etme senin için max30 öncesi hatırlatmalarım var benim onları gönderiyorum mutlaka oku tatm mı tatlım
image.png
image.jpg
image.png image.jpg

benim hedef önce 59u görmek çünkü 70 le başladım 64oldum bir buhranla tekrar 68e ciktim bir hafta da:-):-) ilk olarak 56istiyorum çünkü daha zayıf halimi hatirlamiyorum :-) ama hayali ütopik hedefim 50-52arasında kalmak hep

inşallah istediğin olur canım, bende hiç 57 nin altını hatırlamıyorum 50 ler nasıl olur bilmem fazlada atıp tutmak istemiyorum şimdilik ağır ağır gidiyorum bakalım gittiği yere kadar elbet biyerde dururuz, durduğumuz yer bizi mutlu etsin beklentilerimizi karşılasında o yeter

"sumuhendis,
belki bacı olan eşidir yaaa deme öyle adam pek karizmatik şimdi :-):-):-)

member: 733562"]belki bacı olan eşidir yaaa deme öyle adam pek karizmatik şimdi :-):-):-)[/QUOTE]

Ayy kızlar bugün espirileri gırla patlatıyoraunuz ha Maşallah, kız Betül nerdende aklına geldi:KK70:doğru evlendiği erkek mi bacı mı bilmiyoruz:KK70:

Eşim zaten geçen şey dedi; ne gay i ya bu resmen kandırıyor milleti habire kızların belinden tutuor görmüyor musun diyor :) Erkeklerin belinide tutuyor diyorum, o erkeklerin yerinde olsam ona şöyle bir tekme sallarım ki neymiş tutmak görür diyor ya; kimbilir belkide kadınlar evlerinde rahat rahat izlesin kocaları kıskanmasın diye kasıtlı çıkarılmış bir haberdir. Aslında hiç benzemiyor ama bu heralde erkek, bacı olsa yumuşak olurdu hareketleri demi ama :KK45:

"sumuhendis,

member: 733562"]belki bacı olan eşidir yaaa deme öyle adam pek karizmatik şimdi :-):-):-)

Ayy kızlar bugün espirileri gırla patlatıyoraunuz ha Maşallah, kız Betül nerdende aklına geldi:KK70:doğru evlendiği erkek mi bacı mı bilmiyoruz:KK70:

Eşim zaten geçen şey dedi; ne gay i ya bu resmen kandırıyor milleti habire kızların belinden tutuor görmüyor musun diyor :) Erkeklerin belinide tutuyor diyorum, o erkeklerin yerinde olsam ona şöyle bir tekme sallarım ki neymiş tutmak görür diyor ya; kimbilir belkide kadınlar evlerinde rahat rahat izlesin kocaları kıskanmasın diye kasıtlı çıkarılmış bir haberdir. Aslında hiç benzemiyor ama bu heralde erkek, bacı olsa yumuşak olurdu hareketleri demi ama :KK45:[/QUOTE]
aman bacı mi adam mi bilmiyorum da bir hafta da tüm kaslarımi agritmayi başardı :-)adam işi biliyo yaa

yok kız inceldi derken 68,5 kilodan düştüm ben o zaman göre demek istedim yani basenlerden ziyade bel,sırt bölgemde daha göze görünür incelme var anlamında demek istedim, 34 kim ben kim :KK70:
bitek eliptik yaptım,bazen 1 saat,bazen 45 dakika,bazende canım alırsa peşine aklımda kalan egzersizlerden 10-15 dakika ekledim, öyle profosyonel bi tecrübem yok,sen arkadaşlarına cevap yaz ben beklerim sorun yok :KK39:

Ben seni yanlış anlamışım kuzum üst bedenim ince deyince :) kolay yapan kişiye uyarsın tatlım yavaş yavaş acele etmeden alışırsın inş. İlk günler kas ağrıların olur ama zamanla geçiyor tatlım.

Hadi bakalım başlıyacağın gün kilonuda belirle ölçülerinide kendin için yaz bir yere listeye eklerim senide..

Şimdi hani videoları bulmuşsun ya yandex.ru sitesinde aramalara program isimlerini yazdığında hepsi çıkıyor.

Aslında bu hazine gibi bir yer, gerçekten hiçbir yerde yok. Orası nasıl bakir kalmışsa artık. Bu arada kızlar oradan program kaldırılırsa yandım ben :)
Program isimleride 2. Sayfa da program takvimi var canım. Onu yazıcıdan bas elinde olsun.

Program 1 ve 2 ay olmak üzere toplam iki ay sürüyor. Takvime bakınca daha kolay anlarsın.

İngilizce bilmene gerek yok , zaten program isimleri onlar. Haftanın 5 günü farklı program var 1. Ay için 6. Günde 20 dk lık esneme Pulse isimli program var bir günde dinlenme... O sekilde.

2. Ay içinde farklı 5 program+pulse var

Hergüne ayrı bir program yani 6 gün, birgün dinlenme ( rest )
4 hafta boyunca yapacaksın 1. Ayı sonra , 2. Aya geçeceksin.

Karışdı biraz anlatırken ama sen takvime bakarak ne demek istediğimi daha kolay anlarsın. Takvim 2. Sayfada var canım

Kızlar şimdi bana müsade, hazırlamam yetiştirmem gereken çok işim var gerçekden aslında birkaç gün yoğunum, ama sizleleyim gene inş arada bakarım sizlere öptüm hepinizi de

1. Sayfaya bakmayı unutmayın anacığım byee

Ben seni yanlış anlamışım kuzum üst bedenim ince deyince :) kolay yapan kişiye uyarsın tatlım yavaş yavaş acele etmeden alışırsın inş. İlk günler kas ağrıların olur ama zamanla geçiyor tatlım.

Hadi bakalım başlıyacağın gün kilonuda belirle ölçülerinide kendin için yaz bir yere listeye eklerim senide..

Şimdi hani videoları bulmuşsun ya yandex.ru sitesinde aramalara program isimlerini yazdığında hepsi çıkıyor.

Aslında bu hazine gibi bir yer, gerçekten hiçbir yerde yok. Orası nasıl bakir kalmışsa artık. Bu arada kızlar oradan program kaldırılırsa yandım ben :)
Program isimleride 2. Sayfa da program takvimi var canım. Onu yazıcıdan bas elinde olsun.

Program 1 ve 2 ay olmak üzere toplam iki ay sürüyor. Takvime bakınca daha kolay anlarsın. İngilizce bilmene gerek yok , zaten program isimleri onlar. Haftanın 5 günü farklı program var 1. Ay için 6. Günde 20 dk lık esneme Pulse isimli program var bir günde dinlenme... O sekilde.

2. Ay içinde farklı 5 program+pulse var

Hergüne ayrı bir program yani 6 gün, birgün dinlenme ( rest )
4 hafta boyunca yapacaksın 1. Ayı sonra , 2. Aya geçeceksin.

Karışdı biraz anlatırken ama sen takvime bakarak ne demek istediğimi daha kolay anlarsın. Takvim 2. Sayfada var canım
karışmadı karışmadı merak etme sen, sağol canım anladım olayı :KK39:ilk 1 ayı deneyeyim eğer kilo veremezsem bırakırım çünkü ben kolay kilo veremiyorum metabolizmam çok yavaş eliptik bana çok iyi geldi hiç bu kadar hızlı kilo verdiğimi görmedim (hızlı dediysem ayda max 1,5 - 2 kilo ki bu bilemucize oldu bana)
bu akşam başlıycam nasip olursa kağıdıda çıktı alırım canım ordan takip ederim çok sağol:KK36:

hedef aynı canım benimde hedefimde 58 olmak bacak ve basenleri eritmek var :KK5:
ama hedef 56 da olabilir şuan için bişey diyemiyorum 59 lara ineyim duruma göre karar vericem şuan bişey demem yersiz olur.
Benim hedefte 60 58 de olabilir ama çooooookkkkk yol katetmem lazımmış çoooöokkkkk
olsun canım başlamak ve azimle devam etmekte büyük bir iş, elbet varırız hedefimize varan nasıl varmış demi ama yapınca oluyor, azmet+sabret+devam et :KK69::cool:
Azmetcem sabretcem 75 den 60 a düşüceeemmm :KK19:

Ya varya Seda kız alemsin şekerim gülme krizlerine sokuyan ya sen beni la :KK70:
O ağrılar iyi iyi, Ağrı kesici al tatlım boşa ızdırap çekme bebeği unutma ama ilaç alırken, mutlaka uygun birşey vardır bebeğe zarar vermiyen..kilonda değişme var mı hiç ya da fark görebiliyor musun kendinde yemenede dikkat ediyorsun birkaç gündür ???

Sedacığım gerçi sen yer hareketlerinde daha zorlanıyorsun ama yarın benim için en zor program belkide sana en kolayı gelir , bak şimdiden merakdayım yarınki deneyimlerin nasıl olacak canımcıımm:KK36:
Haha senin enerjin bana yansıyor bebişim...
Yarın bakalım ne var ayrıca bugün arkasına 35 dk Zumba step yaptım ve toplamda 675 kal hemen sonra duşa
Evet aslında fark bar ama tartıda Bi fark yok Abur cubur kesemiyorum ya dün çikolata yedim birde biraz Nutella :KK43:

Yarın bakalım ne var ayrıca bugün arkasına 35 dk Zumba step yaptım ve toplamda 675 kal hemen sonra duşa
Evet aslında fark bar ama tartıda Bi fark yok Abur cubur kesemiyorum ya dün çikolata yedim birde biraz Nutella :KK43:
Aferin o kadar zıpla tepin çikolataya gitsin kalorıler:KK11: sen bunu hakettin bak şimdicikimm :confused:
Kız yeme yeme o kadar zıplarken çektiğin acılarda yok yerdeyken çektiğin acılarda o çikolatalar gelsin aklına...

Benim hedefte 60 58 de olabilir ama çooooookkkkk yol katetmem lazımmış çoooöokkkkk
Azmetcem sabretcem 75 den 60 a düşüceeemmm :KK19:
Kız turtam benim verirsin sen, sende azim var Maşallah bugün hangi programları yaptın yaz bakiim bi,
gene ne azaplar çektirdin kendine :) herkesden öne geçtin azimli kedi seni :)

Aferin o kadar zıpla tepin çikolataya gitsin kalorıler:KK11: sen bunu hakettin bak şimdicikimm :confused:
Kız yeme yeme o kadar zıplarken çektiğin acılarda yok yerdeyken çektiğin acılarda o çikolatalar gelsin aklına...
He he sen mi emziriyorsun on dk da bir lakır lakır, Emzirdikçe Can'ım istiyor aşeriyorum resmen normalde tabi bu kadar değildim, ellerim titriyor kakaolu olan herşeye:KK43:

hareketin zorluğuna ve o anki kondisyonuma göre hareket ediyorum canım. bazı hareketlerin orijinalini rahatlıkla yapabiliyorum ama bazılarının ancak modifiyesini yapabiliyorum. karışık ilerliyorum yani. ilerleyen süreçte belki hepsini orijinalden takip edebilirim. ama şu an çok zor bu kondisyonumla :)
Ben de aynen öyle yapıyorum, ama gittikçe orjinalini yapma oranım artıyor
Aslında bitirdikten sonra baştan alacaksın tam yapacaksın bire bir çok iyi olur

ya kızma haddim değil belki ama abur cubur kesmezsen sadece yedigini yakarsin özellikle bir cikolatayi yakmak için en az 300kalori yakman lazım yani max yap öl bit ama bir cikolata herşeyi götürüyor. şekersiz yapılan tarifler var puding olsun browni olsun kek olsun lütfen onlara yönel keçi boynuzu al cikolata yerine onu ye bende kaptırıyorum kendimi inan o oniki li halleyler var ya 5 dakikami almaz hepsini yemek daha neler neler:-) ama bunu birakmazsak sadece yedigimiz yanar

valla bilmiyorum şekerim bu kızlar fit olur karın kasi bile yapar biz seninle hala shauna küfür ederiz herhalde:-):-) sen o diyete bakta kafana yatarsa beni de etiketle bakayım tel bugün çok yavaş bulamıyorum bişey
Ben baktım Can'ım yapılabilir, önceki gibi çok zor ve katı değil...sen de Bi bak da birlikte başlayalım, yoksa tutamıcaz biz bu boğazımızı
Muzaffer kuşhan diyeti ilgimi çekti pazartesi balım bakalım :)
Sen de bak da birlikte başlayalım şunun şurasında yaza ne kaldı demi:)

ya kızma haddim değil belki ama abur cubur kesmezsen sadece yedigini yakarsin özellikle bir cikolatayi yakmak için en az 300kalori yakman lazım yani max yap öl bit ama bir cikolata herşeyi götürüyor. şekersiz yapılan tarifler var puding olsun browni olsun kek olsun lütfen onlara yönel keçi boynuzu al cikolata yerine onu ye bende kaptırıyorum kendimi inan o oniki li halleyler var ya 5 dakikami almaz hepsini yemek daha neler neler:-) ama bunu birakmazsak sadece yedigimiz yanar
Valla benim canım çok tatlı istediğinde elmalari dilim haline getirip sutleyip tarcinliyorm fırına atıyorum ondan snra yiyorum yada tarçınlı süt yapıyor gecistiriyorm başka türlü çıkmam işin içinden :KK23:

Kız turtam benim verirsin sen, sende azim var Maşallah bugün hangi programları yaptın yaz bakiim bi,
gene ne azaplar çektirdin kendine :) herkesden öne geçtin azimli kedi seni :)
vermek istediğimiz kilo yakın kız destek oluruz birbirimize veririz inşallah ramazana kadar o zaman da sabitlenir inşallah

X