Insanity Max30 günlüğüm

İnceledim ama vudeolari dogru duzgun bulamadim orjinallerini baskalarinin videolari var
Ve ben spora yeni baslayacagim icin hareketler fazla zor geldi.
Ben en iyisi gunluk program yapip leslie ile devam edeyim.
Sizlere kolay gelsin
İlk sayfada link var canım, oradan bak. Kolay yapan kişiye uyabilirsin aslında.. Birde orjinalinden bak hepen hepsini tam yapman gerekmiyor..

Kız çilek bi öpüüümm seni gel, bak azmin arkadaşlarınıda cesaretlendirdii... Herkülüm benimmm:KK5:
:KK60: valla zayıflamak ıstıyorsak azimli olcz ben yapamam demıycez benım yapamıycagım hıc bısı yok dıcezazmetcez basarcaz ve zayıf ve fıt hatunlar olacaz hadı bakalımmm devam devammm durmak yokkk ben evımıde temzıledım shun t nın ustune sıra azcık gobek atmakta :KK55:

:KK60: valla zayıflamak ıstıyorsak azimli olcz ben yapamam demıycez benım yapamıycagım hıc bısı yok dıcezazmetcez basarcaz ve zayıf ve fıt hatunlar olacaz hadı bakalımmm devam devammm durmak yokkk ben evımıde temzıledım shun t nın ustune sıra azcık gobek atmakta :KK55:
Bak bak Maşallah hızlı kedime ya enerji görsün hatunlar böyle :nazar::nazar::nazar::nazar::KK200:

Kızlar bende 2. Ayın 1. Hafta1 . Gün MAX OUT CARDIO' yu ve arkasından PULSE yaptım.

İkinci aya geçtim heyoo heyoo:KK73:

Fazla zor değil kızlar birinci aydan biraz farklı hareketler çok az değiştirerek hemen hemen aynı hareketler yanii . Bugünkü program daha çok hoplama zıplama , yer hareketleri fazla değildi. Hatta çogu hareketi neredeyse sonuna kadar yaptım, 25. Dk kadar. 25 dk da baktım tekrar var o arada 20 şerden iki set süpermen ekledim, en son hareketlerine yetişdim. En sonunda acayip coşturuyor adam ya, özleyin beni der gibi yapıyor resmen :) son harekette kolay ama acayip karın çalıştırıyor, hiç tahmin etmezdim öyle bir hareket karın çalıştırsın...resmini atarım az sonra...

image.jpg
image.jpg

EN SON HAREKET, bacaklar dizlerden kırık karın içerde eller karşıya bakar vaziyette hızlı hızlı yumruk atar gibi yapılıyor ve acayip karın kaslarını hissediyorsun... Hiç tahmin etmezdim böyle bir hareket karın kaslarını çalıştırsın...

kızlar ben tartıya çıktım az once bıde ne goreyım 73 oha dedım ne oluyo odum patladı sonra aklıma geldıkı yarım saattır ust uste su ıcıyorum 2 lıtre ıcmısımdır ustunede tartılınca korktum valla :KK70::KK70::KK70:

kızlar ben tartıya çıktım az once bıde ne goreyım 73 oha dedım ne oluyo odum patladı sonra aklıma geldıkı yarım saattır ust uste su ıcıyorum 2 lıtre ıcmısımdır ustunede tartılınca korktum valla :KK70::KK70::KK70:
Bebeğim gün içindeki tartıda kilon fazla çıkar her zaman endişelenme, sabah aç karnına wc ye gittikten sonra iç çamaşırlarınla tartılacaksın. Sonra yemek yiyoruz su çay kahve bisürü şey bide kıafet üzerinde oluyor insanın. Spordan sonra tartılıncada fazla çıkıyor insan kaslar şişiyor su topluyoruz çünkü...

Betülüm kıymatlım yendin mi iştahını kuzumm .. Bide az buluyordun ya max30 u ne karar verdin ? Başka birşey ekleyecek misin yoksa yeteceğine ikna oldun mu tatlım?
dur sana yediklerimi yazayim da yenmis miyim sen karar ver :KK70: iki adet keçi boynuzu 20tane beyaz leblebi yarım yemek kaşığı kadar kuru üzüm üstüne de 1.5tatlı kaşığı fistik ezmesi :-):-) biri beni durdursun modundayim :-):-) az önce tartıya çıkmak gibi bir hata da ben yaptım şoka girdim yine yarım saat bana yetmeyecek onu anladım gün içinde çok hareketsiz kalıyorum çünkü iki kez üst üste de max çok ağır olur kararsizim bilmiyorum :KK43:

dur sana yediklerimi yazayim da yenmis miyim sen karar ver :KK70: iki adet keçi boynuzu 20tane beyaz leblebi yarım yemek kaşığı kadar kuru üzüm üstüne de 1.5tatlı kaşığı fistik ezmesi :-):-) biri beni durdursun modundayim :-):-) az önce tartıya çıkmak gibi bir hata da ben yaptım şoka girdim yine yarım saat bana yetmeyecek onu anladım gün içinde çok hareketsiz kalıyorum çünkü iki kez üst üste de max çok ağır olur kararsizim bilmiyorum :KK43:
Tatlı şeyler yersen iştahının önüne geçemezsin kuzum.fazla değil gerçi yediklerin. Yumurta omlet falan yap kendine..peynir tırtıkla... Tok olursan iştahında olmaz. Sen hala ikna olmamışsın yeteceğine... Bak bir hafta tek max30 da kal.. Bak bir duruma bir hafta sonra karar ver ek program yapıp yapmıyacagına bence? Bence YETERRR!!!

Kızlar bende bugün sabah klasik kahvaltı öğlen 3 köfte yeşillik 2 bardak ayran
Ara öğün de badem, gün kurusu yedim yarım kase saymadım kaç tane diye şimdi de Bi yeşil elma
Akşama da inşallah ıspanak yicem yoğurtla

Kızlar bende bugün sabah klasik kahvaltı öğlen 3 köfte yeşillik 2 bardak ayran
Ara öğün de badem, gün kurusu yedim yarım kase saymadım kaç tane diye şimdi de Bi yeşil elma
Akşama da inşallah ıspanak yicem yoğurtla
Elma acıktırmaz inşallah, meyve yediğinizde yanında bir iki ceviz yaa da yogurt falan yiyin. Bugün gayet güzel beslenmişsin yarın eksilere hazır ol kuzum :)

Bebeğim gün içindeki tartıda kilon fazla çıkar her zaman endişelenme, sabah aç karnına wc ye gittikten sonra iç çamaşırlarınla tartılacaksın. Sonra yemek yiyoruz su çay kahve bisürü şey bide kıafet üzerinde oluyor insanın. Spordan sonra tartılıncada fazla çıkıyor insan kaslar şişiyor su topluyoruz çünkü...
Aynen valla boşuna korktum :)

hele zıplayıpta ellerını dızlerıne vuruyorlar yaa o kısımda çok eglendım çunku yapabıldıgımı fark ettım :KK54: kalk kız kalk bende usenıyordum korkuyordum baslyınca umdugumdan farklı gectı :KK68:

ya ben onu yapamıyorum alt kat komşuları rahatsız ederim korkusuyla rahat rahat zıplayamıyorum, ondan yapamıyorum sanırım :KK70: sessizce olsa da doyasıya zıplasam..

Kızlar bende 2. Ayın 1. Hafta1 . Gün MAX OUT CARDIO' yu ve arkasından PULSE yaptım.

İkinci aya geçtim heyoo heyoo:KK73:

Fazla zor değil kızlar birinci aydan biraz farklı hareketler çok az değiştirerek hemen hemen aynı hareketler yanii . Bugünkü program daha çok hoplama zıplama , yer hareketleri fazla değildi. Hatta çogu hareketi neredeyse sonuna kadar yaptım, 25. Dk kadar. 25 dk da baktım tekrar var o arada 20 şerden iki set süpermen ekledim, en son hareketlerine yetişdim. En sonunda acayip coşturuyor adam ya, özleyin beni der gibi yapıyor resmen :) son harekette kolay ama acayip karın çalıştırıyor, hiç tahmin etmezdim öyle bir hareket karın çalıştırsın...resmini atarım az sonra...

2. ay videoları daha mı uzun anlamadım? amaniiin 30 dk'ya zor dayanıyorum ben :KK70:

iyi akşamlar kızlar,

ben de şu an tabata power'ı bitirdim. çok enerjik başladığım için bugün spora, rahat bir antrenman oldu benim için :KK49:
ya da bilmiyorum, sanırım yavaştan kondisyonu toparlamaya başladım çok şükür :KK70:

hemen kardiyo saati ölçümlerimi de vereyim;
soğuma ile birlikte toplam 35 dk'da,
220 kalori,
10 gr. da yağ yakımı oldu.

ama kilo vermem durdu benim sporla birlikte ilginç bir şekilde, bunu yağları yakıp kasları kazanıyorum olarak varsaymak istiyorum. umarım öyledir yani :KK70:

X