Insanity Max30 günlüğüm

ay evet. bu bi bitsin. ay bi 6 gün doluyor bugün. Yarın rest!!! inanamıyorum. Başlayınca arkası geliyor. Ayrıca günlük hayatıma da etkiledi. Bugün bizim prof hoca gördü beni. Didem bu ne endam bu ne alım diyo :KK70: :KK70: boynuna sarılacaktım :KK70: :KK70: Pozitif bi hal aldım. o da zaten spor yapanlarda görülen bişey. Endorfin salgılanıyor. Yani aşık olduğumuzda salınanla aynı :) evet canım insanity max30 a başlayacağım. Bu tarz şeyleri hayatımıza katalım ve birdaha hiç çıkarmayalım. Kas kütlesi arttıkça günlük yaktığımız kalori de artıyor.
Evet ya bir ay geçsin daha da artacak sporun etkileri.. Benim Max30 da birayım doldu, ondan önce 2 hafta ınsanıty daha evvelinde de Jıll programları yapmışdım. Sporda 2 gün sonra 4 ayım bitip 5. Aya giriyorum kızlar :)) ve eskisine göre biraz tombulda olsam balerin gibi bi duruşum oldu :KK66:) ben hep dik yürürdüm kilo almadan önce , kilolar üst bedebde toplanınca o dik yürüyüşüm farkedilmez oldu. Ama şimdi eski halime yaklaşıyorum çok şükür :)

Haklı olabilirsin kuzum, isimler farklı geçiyor ordan yola çıkdım ama aynı programda bir parça olabilir hip hop abs
Yoo hip hop abs çok önceden vardı insanty serisinden önce, cize yemi programı danslı falan o da güzel aslında, tabi yapabilene.. Ritim tutma kabiliyetnin yüksek olması gerek

Evet ya bir ay geçsin daha da artacak sporun etkileri.. Benim Max30 da birayım doldu, ondan önce 2 hafta ınsanıty daha evvelinde de Jıll programları yapmışdım. Sporda 2 gün sonra 4 ayım bitip 5. Aya giriyorum kızlar :)) ve eskisine göre biraz tombulda olsam balerin gibi bi duruşum oldu :KK66:) ben hep dik yürürdüm kilo almadan önce , kilolar üst bedebde toplanınca o dik yürüyüşüm farkedilmez oldu. Ama şimdi eski halime yaklaşıyorum çok şükür :)
Peki bir ay öncesinde ölçü aldın mı? Kilo değişimi oldumu?

Yoo hip hop abs çok önceden vardı insanty serisinden önce, cize yemi programı danslı falan o da güzel aslında, tabi yapabilene.. Ritim tutma kabiliyetnin yüksek olması gerek
Ahanda Zumbacı verdi cevabı :) bilir bu kız bilir, dansçı kendisi :) zumba mumba başka dans olarak ne varsa bilir tatlışım :))

Evdeki tartılar yağ kas oranını gösteriyor ya bana inandırıcı gelmiyor hiç. Siz ne düşünüyorsunuz kızlar bu konuda...

evdeki tartının markasına bağlı sanırım, bildiğim kadarıyla diyetisyenlerin birçoğunun kullandığı tanita'nın ev tipi tartıları da var ama baya pahalı.. bir de omron diye bir marka var yine yağ oranı ölçen ev tipi tartı, onun da kaliteli olduğunu biliyorum.

ama misal benim tartım normal bir marka :KK70: yağ su kemik kas ölçüyor ama haybeye yani, o yüzden sadece tartılıyorum. o halde bile tam doğru değil diyetisyenin tartısıyla karşılaştırınca :)

ileride tanita'nın ev tipi tartısını almayı çok istiyorum o yüzden ben de..

Peki bir ay öncesinde ölçü aldın mı? Kilo değişimi oldumu?
Ahh bebeğim çok özür dilerim ben msjı iyi anlamamısım . Bir ay öncesini sormuşsun .. Tamam tamam sende bana vur kızzz :KK70:

Tam bi ölçü almadım kuzum ya ilk zamanlar daha çok inceliyorsun sonradan o incelme ayda 1,2 cm ancak oluyor. Kas arttırıyorsun ya.. Ama ben yaklaşık bir 12, 13 cm belden 10 cm kadarda göbekden verdim kabaca ..

evdeki tartının markasına bağlı sanırım, bildiğim kadarıyla diyetisyenlerin birçoğunun kullandığı tanita'nın ev tipi tartıları da var ama baya pahalı.. bir de omron diye bir marka var yine yağ oranı ölçen ev tipi tartı, onun da kaliteli olduğunu biliyorum.

ama misal benim tartım normal bir marka :KK70: yağ su kemik kas ölçüyor ama haybeye yani, o yüzden sadece tartılıyorum. o halde bile tam doğru değil diyetisyenin tartısıyla karşılaştırınca :)

ileride tanita'nın ev tipi tartısını almayı çok istiyorum o yüzden ben de..
Sıradan ya benimkide, zaten inanmadığımdan bir kere falan bakmışdım. Ama verdiğin bilgi iyi oldu canım tanita alırız belki :)

kızlar ben de focus t25 diye bir program var, onu merak ediyorum. bir fikri olan var mı nasıl bir programdır?
t25 bu max in yavaş yapani var ya o şekilde yavaş ilerliyor spor ve soğuma toplam 27dk falan sürüyor ve alpha beta gama olmak üzere üç program halinde her biri 5hafta gama sadece 4hafta sürüyor program ilerledikçe hız artıyor mu bilmiyorum ama gama da ağırlıkla calisiliyor bu kadar biliyorum bende çalışmadım bununla

Ben alt komutla kavgalıyim gicikligina yapiom bişey diyemez başa çıkamıyor benle :KK70:
Bizim Türkiye' de de öyle bişey var demii.. Burda sabah 8 den akşam 8 e kadar kimse sana birşey diyemez. Ama akşam 8 den sonra rahatsız edici ses kimse çıkarmaz, kuraldır.. Bizde de gündüz bile adama laf ediyorlar, onu anlamak zor. Akşam hadi anlarım..
Kız cadılık mı yapıyosun bakiim, iyi geçin komşularınla :)

Bizim Türkiye' de de öyle bişey var demii.. Burda sabah 8 den akşam 8 e kadar kimse sana birşey diyemez. Ama akşam 8 den sonra rahatsız edici ses kimse çıkarmaz, kuraldır.. Bizde de gündüz bile adama laf ediyorlar, onu anlamak zor. Akşam hadi anlarım..
Kız cadılık mı yapıyosun bakiim, iyi geçin komşularınla :)
gecen evde bebek uyuyordu gecenın 11 ı açmıs ses sıstemını bangır bangır bagrıo bende aradım dedımkı bebek uyuyor dedım korkuyor suretlı sesten rıca etsem kısarmısınız ama tatlı dılle konusuyorum bak . bana bi ton bagırdı cagırdı banane uyutmasaydın bu saatte sen keyıf yapcan dıe ben muzıkmı dınleyemıycem benım sartel bı attı kaptım telefonu ındım asagıya az daha yoluyordum tuttular benı sımdı afedersın ıbnelık olsun dıye her fırsatta ses yapıyorum g... yıyorsa bısı desın bak nabıom ben onu:KK70:

kızlar bu arada moralım acayıp bozuk esımın ablasına gıttıydık konu dıyete geldı dedı bende yaptım 9 kılo verdım hepsını aldım sende alcan bosuna sevınme dıye moralım bozuldu:KK12:

kızlar bu arada moralım acayıp bozuk esımın ablasına gıttıydık konu dıyete geldı dedı bende yaptım 9 kılo verdım hepsını aldım sende alcan bosuna sevınme dıye moralım bozuldu:KK12:
uyuz oluyorum insanların soyle kendileri ile kiyas yapmalarina yaa her yerde var bunlardan sende deseydin ya tutsaydin boğazini diye allah allah ya çok sinir oldum he bende de görümce var öyle sürekli yarış halinde benimle sende ver kilolarini ve cevabını öyle alsın

uyuz oluyorum insanların soyle kendileri ile kiyas yapmalarina yaa her yerde var bunlardan sende deseydin ya tutsaydin boğazini diye allah allah ya çok sinir oldum he bende de görümce var öyle sürekli yarış halinde benimle sende ver kilolarini ve cevabını öyle alsın
1 haftada 4 kılo verdım dedıgım ıcın ole dedı zaten hayır bende endıseye dustum alırmıyım acaba kı bogazımı tutsam

1 haftada 4 kılo verdım dedıgım ıcın ole dedı zaten hayır bende endıseye dustum alırmıyım acaba kı bogazımı tutsam
tabiki de almazsin ama sağlıklı ve dengeli beslenmeyi öğrenip yaşam tarzı yapmamiz gerek hangi yiyeceği neyle yiyeceğimizi öğrenmemiz gerek kuru fasulye yiyip yanında mercimek içersek mesela kesin depo yani bunun gibi

Ayy hiç takma kız, kıskançlıktan yapıyorlar. Yersek kontrolsüz alırız tabii. E napalım almamak için uğraşıcaz inş. Böyle kalıp üstüne dahada kilo bindirsek daha mı iyi olacak kuzum. Hiç moralin bozulmasın sakın. Gayet güzel gidiyorsun Maşallah. Kız 6 pack yaptığını görse görümcen napar ki :)) çıldırt kız onu ha gayret bebeğim :))

X