Insanity Max30 günlüğüm

uyuz oluyorum insanların soyle kendileri ile kiyas yapmalarina yaa her yerde var bunlardan sende deseydin ya tutsaydin boğazini diye allah allah ya çok sinir oldum he bende de görümce var öyle sürekli yarış halinde benimle sende ver kilolarini ve cevabını öyle alsın
Görümceler korksun sizden artık kuzum :)) isterse yarışabilsin bakem bundan gayrii...

tabiki de almazsin ama sağlıklı ve dengeli beslenmeyi öğrenip yaşam tarzı yapmamiz gerek hangi yiyeceği neyle yiyeceğimizi öğrenmemiz gerek kuru fasulye yiyip yanında mercimek içersek mesela kesin depo yani bunun gibi
Ahh Betülüm ya nasıl yapcaz bunu başarmalıyız, hergün hemster gibi koşturuyoz, sincap gibi zıpzıp zıplıyoruz kız, bu uğraşlarımızı boşa çıkaramayız demi, mecbur öğrenicez kilo korumayı.
Ben kilo verme zamanlarında tartı üstünden hiç inmiyorum da, ama verdikden sonra unutuyor ancak göbek almış başını gitmiş, kemer son deliğe dayanmış vaziyetteyken tartılmak aklıma geliyordu. Artık bunu değiştirip hergün tartılıp kontrolü elde tutmak lazım bebeğim demi ... Allah yardımcımız olsun ..

gecen evde bebek uyuyordu gecenın 11 ı açmıs ses sıstemını bangır bangır bagrıo bende aradım dedımkı bebek uyuyor dedım korkuyor suretlı sesten rıca etsem kısarmısınız ama tatlı dılle konusuyorum bak . bana bi ton bagırdı cagırdı banane uyutmasaydın bu saatte sen keyıf yapcan dıe ben muzıkmı dınleyemıycem benım sartel bı attı kaptım telefonu ındım asagıya az daha yoluyordum tuttular benı sımdı afedersın ıbnelık olsun dıye her fırsatta ses yapıyorum g... yıyorsa bısı desın bak nabıom ben onu:KK70:
Haketmiş o komşu da sen genede büyütme kuzum, sakin kalmaya çalış tatlım...

gecen evde bebek uyuyordu gecenın 11 ı açmıs ses sıstemını bangır bangır bagrıo bende aradım dedımkı bebek uyuyor dedım korkuyor suretlı sesten rıca etsem kısarmısınız ama tatlı dılle konusuyorum bak . bana bi ton bagırdı cagırdı banane uyutmasaydın bu saatte sen keyıf yapcan dıe ben muzıkmı dınleyemıycem benım sartel bı attı kaptım telefonu ındım asagıya az daha yoluyordum tuttular benı sımdı afedersın ıbnelık olsun dıye her fırsatta ses yapıyorum g... yıyorsa bısı desın bak nabıom ben onu:KK70:
Çilekciğim kız bişey merak ettim, " kaptım telefonu indim aşağıya " demişsin, senin telefonun bilmediğim bi özelliği mi var kız bu kadar güven vermiş sana merak ettim :KK70:silah milah mı oluyor bir tuşa basınca :KK53:

Ahh Betülüm ya nasıl yapcaz bunu başarmalıyız, hergün hemster gibi koşturuyoz, sincap gibi zıpzıp zıplıyoruz kız, bu uğraşlarımızı boşa çıkaramayız demi, mecbur öğrenicez kilo korumayı.
Ben kilo verme zamanlarında tartı üstünden hiç inmiyorum da, ama verdikden sonra unutuyor ancak göbek almış başını gitmiş, kemer son deliğe dayanmış vaziyetteyken tartılmak aklıma geliyordu. Artık bunu değiştirip hergün tartılıp kontrolü elde tutmak lazım bebeğim demi ... Allah yardımcımız olsun ..
kilo korumak vermekten zormuş kilo verenlerin yalancısiyim:p valla hergün olmasa da haftalık takip şart korumada birde ciddi anlamda sağlık beslenmek lazım he kültür olarak hamurişi vazgeçilmezimiz onu da 1.5 gün kuralına uyacağız işte hemen depo olmuyor vücuda giren 1.5gün içinde kurtarma şansımiz var daha hafif yemeyi bilmeliyiz

kilo korumak vermekten zormuş kilo verenlerin yalancısiyim:p valla hergün olmasa da haftalık takip şart korumada birde ciddi anlamda sağlık beslenmek lazım he kültür olarak hamurişi vazgeçilmezimiz onu da 1.5 gün kuralına uyacağız işte hemen depo olmuyor vücuda giren 1.5gün içinde kurtarma şansımiz var daha hafif yemeyi bilmeliyiz
Aynen kuzum korumak daha da zor, sürekli dikkat etmek lazım, tartılarla ömür boyu bitişik yaşıycaz kaçış yok demek ki..

yani malesef ki vücut kilo almaya musait olunca tartı yanımızda çanta gibi bir ihtiyaç oluyor malesef yiyip yiyip almasak ne olurdu sanki ben mutfağın önünden geçerken üç beş kilo alıp geçiyorum :-):-)
:KK70: Al benden de o kadar kıı, değişmeliyiz ama anamm. senin burcun ne Betülüm? Benim Akrep

Geldimgeldim,1 yatili misafir daha geldi ama o gelmeden yaptim ama 16 dk dayanabildim,ben ziplayamiyorum ya :KK42:
Kuzum niye zıplıyorsun zaten, kolay yapana uysana o zıplamıyor.. 16 dk çok iyi süpersin. Yapmış kabul ediyorum seni. Yarın 2. Güne devam kuzum.

Ayy kı ne çok misafirin geliyor Allah yardımcın olsun tatlım bide çalışan insansın.

X