Insanity Max30 günlüğüm

3. hafta da kalmıştim da kondüsyon düşmüştür diye düşünüyorum nedense bilmem nasılsa program videolari aynı gidiyorya baktım iki hafta yaptım yenisini istiyorum 2. aya başlarim :) daha videolar var ama indirmedim fırsat olmadı
Anladım ben kuzum. Bence 3. Haftadan başla sen. Yarım kalmış duygusuna kapılmazsın hem.. Uzatmak istersen sonunda uzatırsın şekerim :) genede karar senin tabii bebeğim

kızlar hayırlı akşamlar.sporumu bitirdim çok mutluyum:KK50: tabata power 1. Ay 1.hafta 4 gün yokmu arttıran:21:
Bebeğim TABATA POWER 2. gün programı , sende nasıl 4. Gün oldu anlamadım kızzz :) sende habire başdan mı alıyorsun ara verince? Ara versenizde kaldığınız yerden devam edin bence bıkkınlık olmasın tatlım.. Tebrikler canısı, ayrıca senden msj gelmeden bir saat önce seni düşünmüşdüm, hissettik mi birbirimizi ne :))

begüm bişey soracağım diyetisyenle birlikte mi kilo vermeye çalışıyodun sen

canım aslında şöyle diyetisyene gidiyorum ama onun listesine tam uymuyorum, günde 6 dilim ekmek var onu yemiyorum 2 dilimde kalıyorum,bide öğlenle sabah arası ara öğünümü yapmıyorum,bide arada kaçamaklarım oluyo özellikle akşamları :KK43:bundan birtürlü vazgeçemedim:KK14:

diyet+spora ilk başladığımda bel 90 dı,basen 104, yürüyüş yaptığım halde bel 80-81 e basende 100 e ancak indi verdiğim kiloda 5,8 kilo yaklaşık 6 kilo diyim,senin basen kaç?
benim en son iki hafta önce basen 100 göbek 101 falan dı kalçam erimesin ama şekillensin istiyorum 2 ay ip atladım ben bacaklarım acayip sıkılaştı ben önce bacaktan eriyorum göbek en zor eriyo 78,600 başladım bugun 71 çıktım emzirdiğim için diyet yapmadım .4 gündür bi diyete başladım çok dağlıklı protein ağırlıklı 1haftada 10 kilo diye bi diyet topik atım hatt bi arkadaşla yapıyoz 3 günde yaklaşık 2 kilogitti

benim en son iki hafta önce basen 100 göbek 101 falan dı kalçam erimesin ama şekillensin istiyorum 2 ay ip atladım ben bacaklarım acayip sıkılaştı ben önce bacaktan eriyorum göbek en zor eriyo 78,600 başladım bugun 71 çıktım emzirdiğim için diyet yapmadım .4 gündür bi diyete başladım çok dağlıklı protein ağırlıklı 1haftada 10 kilo diye bi diyet topik atım hatt bi arkadaşla yapıyoz 3 günde yaklaşık 2 kilogitti

ip atlamayı bende çok denedim ama başaramadım, 10 sayı atladıktan sonra baldırlarımda acayip ağrı oluşuyo kasılıyo ayaklarım,bende kilo verirken heryerden gitti tabide ama göze direk batan belim oldu, dün bakıyorum dizlerimin tam üst kısmındada göze görünür incelme var ama üst bacağın en üst kısımları hala boğum boğum alttan sıkıp üstte kalmış sıkışmış gibi :KK43: sanki hiç erimiyo:KK14:

protein diyetiyle kilo verenleri çok duydum gerçekten çok iyi, topiğini takibe alayım bakalım neler yiyip içiyosunuz? :))

bende haftalık kilo verme yarışması diye bir topikteyim, zaten bu kilolarıda ordaki arkadaşların sayesinde verdim, şimdi bir arkadaş sağolsun beni takibe aldı, ben tam 1 aydır sabit kaldım kilo veremiyorum, yediklerimi kalorileriyle ona yazıyorum o takibe aldı beni, bakalım nolcak

Topiğin linkini atsana Efsam bi bakalım bizde kıı :)
Kalçalarını kaslandırırsan olduğundan iri ve toparlak yapabilirsin. Süperman hareketini biliyor musun Jillde de var, daha öncedende bahsetmişdim, o hareket popo kaslarını sırt kaslarını ve arkadaki bel oyuntusuna birebir iyi geliyor canımcıım :) dambelle squat hareketide poponu kaslandırır, dambelsız etkisi az olur ama yinede olur. Farkındaysan Max30 içinde zaman zaman çok değişik squat hareketleri yapıyoruz. Benimde kilo verdiğimde popom incelir küçülürdü, ama şimdi kaslı ve dolgun gerçekden sporla belli bir büyüklüğe dolgunluğa ulaştırmak mümkün.

ip atlamayı bende çok denedim ama başaramadım, 10 sayı atladıktan sonra baldırlarımda acayip ağrı oluşuyo kasılıyo ayaklarım,bende kilo verirken heryerden gitti tabide ama göze direk batan belim oldu, dün bakıyorum dizlerimin tam üst kısmındada göze görünür incelme var ama üst bacağın en üst kısımları hala boğum boğum alttan sıkıp üstte kalmış sıkışmış gibi :KK43: sanki hiç erimiyo:KK14:

protein diyetiyle kilo verenleri çok duydum gerçekten çok iyi, topiğini takibe alayım bakalım neler yiyip içiyosunuz? :))

bende haftalık kilo verme yarışması diye bir topikteyim, zaten bu kilolarıda ordaki arkadaşların sayesinde verdim, şimdi bir arkadaş sağolsun beni takibe aldı, ben tam 1 aydır sabit kaldım kilo veremiyorum, yediklerimi kalorileriyle ona yazıyorum o takibe aldı beni, bakalım nolcak
Sporunu naptın bebişim bak bugün toparlanıyoruz, herkes başlıyor, senden de bekliyorum şekerciim :)

Protein diyeti bana uyar kızlar hep beraber Efsanın topige baskın mı yapsak ne :) ben bugün tavuklu çokba detoksu yapıcam ama iki tane kuru pastayı atıverdim ağzıma ne gıcığım yaa benn , sanki yediklerim yetmedi, ama yok anam insan yedikçe yiyesi geliyor.. İştahımı dizginlemekle meşgul olacağım bugün bakalım ne kadar başarıcam :)

Kızlar benimde en önce bacaklarım inceldi sonda üst kısma geçecek galiba:confused:
Düşünün 30 beden kota giriyorum ama kilom hala 79-80 arası gidip geliyor, inceliyorum ama kilo aynı:KK64:

Dün olmayan Bi kotum vardı 2 ay önce falan demedim basenden geçmemişti şimdi çok güzel oldu ama düğme kısmı biraz oturdu, olsun oldu ya:KK66:
Basen bacak kısmım çook güzel inceldi, ama üst kısım için aynı şeyi söyleyemicem:cry:
Bu arada videoda gibi kesinlikle olamayız evdeki çalışmalarla, onun için salonda ağırlık çalışmaları şart

X