Insanity Max30 günlüğüm

Evet var biliyorum yazmaya üşenmişdim. Seda Efsa' nın diyet günlükleri' ndeki topiğini gördün mü kız. Ben oraya yazıyorum bugün arada gelsene sende, Betül de gelsin, orada olunca belki daha bi dikkat ederiz yediklerimize, bi baksana, ben kafama göre takılıyorum ama oradaki listeye uymuycam. Sizde ille listeye uymak zorunda değilsiniz hadi orayıda şenlendirek kızlar :))
Yarın bakabilirsem bakayım Bi benim midem gurulduyor yatacam yoksa saldıracam mutfağa :)))

Hayırlı geceler kızlarrr allahe emanet olun öptümmm, inşallah gece zafiyet neyin geçirmezsem sabah görüşürüz :KK57:
:KK70:Zafiyet neyim geçirme aman kızz , bende yoğurt zencefil kürü kaşıklıyorum, acıktım be yaa :)
Sabaha zayıf çıkcaz inşallah bebek !! Benim sabaha kadar uzun vaktim yaa uyuyun uyuyun kızz yalnız bırakın beni:KK75:

günaydin kızlar :) gece sizmisim yeni okudum yazdıklarınızi.

zencefil çok güzel de zerdecali sevemedim bi türlü yoğurt rengini de bi tuhaf yapiyor yiyemiyorum ben:KK43:
bu arada bende de fistik ezmesi aşkı var bi oturusta tüm kavanozu götürebilme potansiyelim var o yüzden eve almiyorum çalışıyorum daha doğrusu almamaya :)

E o Zaman benim geri kalan kasmı yani 79 kilonun :KK57:

biraz düz mantık olcak belki ama başka dahil edilcek birşey yoksa öyle oluyo
o zaman kilonu 79 dan kabul edersek yağ ağırlığın=26,07kg, su ağırlığın=37,92kg, Kas ağırlığında=15,01kg çıkıyo
suyu kası bilmemde bence yağ yüzden/ağırlığın kilona göre iyi.

ben 62,7 kiloya %30,5 yağ hesabı yapınca yağ ağırlığım=48 kilo çıkıyo,senin nerdeyse 2 katın yağ var bende düşün :KK35:bu çok kötü bişey, ben diyorum zaten saf yağmışım ben spor yaparken tıkanmam sporu yapamamam hep bundan kaynaklanıyo işte :KK14::KK43:

biraz düz mantık olcak belki ama başka dahil edilcek birşey yoksa öyle oluyo
o zaman kilonu 79 dan kabul edersek yağ ağırlığın=26,07kg, su ağırlığın=37,92kg, Kas ağırlığında=15,01kg çıkıyo
suyu kası bilmemde bence yağ yüzden/ağırlığın kilona göre iyi.

ben 62,7 kiloya %30,5 yağ hesabı yapınca yağ ağırlığım=48 kilo çıkıyo,senin nerdeyse 2 katın yağ var bende düşün :KK35:bu çok kötü bişey, ben diyorum zaten saf yağmışım ben spor yaparken tıkanmam sporu yapamamam hep bundan kaynaklanıyo işte :KK14::KK43:
Bilmiyorum ki öyle mi acep?

Kızlar dün aç yatınca sabah kahvaltısını da Can'ım bişey istemedi pek, midem mi küçülüyor nedir:KK71:

Çok sevindim senin adına canım sınavının iyi geçmesine, ikincisi inşallah daha da iyi geçer, istediğin bölümü kazanırsın bebeğim.
Evet evet sınav hazırlığını ihmal etmeyecek şekilde yazmaya çalış, mutlu edersin bizleri..
Oo Maşallah bir günde iki ağır program, ikisinide aynı gün yapmak zor gelmiyor demek ki süpersin yaa canısı, darısı bizlerin başına..
P90x de de takvim var sanırım. Daha inan hiç izleme imkanım olmadı. Normal hibritte birgün p90x diger gün Insanıty degil mi? Ayy heyecanlanıyorum yaa, spor sevgisi edindiğime öyle mutluyum ki bu yıl, severek yapmak bambaşka bişey..bilirsin sende canısı..
Yegenim için güzel dileklerine amin diyorum , Allah tüm isteyenlerin isteklerini kabul etsin. Dualarımdasınız canlarım. Öptüm

p90x için kapı barıyla dumbıl almamız lazım. çok pahalı değiller netten baktım. Edirnede bir spor mağazası var orda bakayım ama bulabileceğimi sanmam. O Olivenoil ya şimdiden başlasak olur mu?? senin program ne zaman bitiyor. ben son ayın(insanity nin arasına) arasında p90x i yerleştireyim diyorum. olmaz mı olmaz mı? çok heves ettim.

aynen ben:) bebeklikten beri çekiyorum bunu annem hep anlatır günde 1kere hep aynı saatte gidermisim wc ye hala aynı sorun günde 1kere olur oda bazen 3gün 4gün olmaz :) değişik değişik çözümler üretiyorum kendime

ben yulafı sıcak suda ıslatırdım, üstüne yoğurt, içine de incir. arada sırada bundan yerdim kahvaltı yerine. çok doyuruyordu ve garanti sonuç.

ben yulafı sıcak suda ıslatırdım, üstüne yoğurt, içine de incir. arada sırada bundan yerdim kahvaltı yerine. çok doyuruyordu ve garanti sonuç.
aynı şeyi yapıyorum tek fark yulafi sütle ıslatiyorum :) sutteki laktozu tatlandırıci niyetine kullanıyorum öyle de güzel oluyor özellikle yalnız kahvalti edeceksem iyi gidiyor

p90x için kapı barıyla dumbıl almamız lazım. çok pahalı değiller netten baktım. Edirnede bir spor mağazası var orda bakayım ama bulabileceğimi sanmam. O Olivenoil ya şimdiden başlasak olur mu?? senin program ne zaman bitiyor. ben son ayın(insanity nin arasına) arasında p90x i yerleştireyim diyorum. olmaz mı olmaz mı? çok heves ettim.
çatlatın beni çatlatın :,( 20kilo fazlam var burda siz çatır çatır atlayıp zıplayin :KK43:

aynı şeyi yapıyorum tek fark yulafi sütle ıslatiyorum :) sutteki laktozu tatlandırıci niyetine kullanıyorum öyle de güzel oluyor özellikle yalnız kahvalti edeceksem iyi gidiyor

maalesef süt bende kabızlık yapıyor. o kadar çok seviyorum ki. ananem bazen köye gittiğimde ısıtır kaynatır içirir. ve ben 3 bardak içerdim ondan. çok üzülüyorum yaaaaa. süt ya süt. hasret kaldım :mad:

Kızlar çok kötü bir rüyayla uyandım, hala kötüyüm ya, eşimde yok evde bi okuyum bari ben kendimi.. Bismillah..

Düne göre -1,300 üm kızlar, dün 77,800 düm bu sabah 76,500 çıkdım...( rüyamın etkisinden buna bile sevinemedim ayy )
Az kendime geliyim canlarım cvp da yazıcam sizlere...

X