Insanity Max30 günlüğüm

Kızlar çok kötü bir rüyayla uyandım, hala kötüyüm ya, eşimde yok evde bi okuyum bari ben kendimi.. Bismillah..

Düne göre -1,300 üm kızlar, dün 77,800 düm bu sabah 76,500 çıkdım...( rüyamın etkisinden buna bile sevinemedim ayy )
Az kendime geliyim canlarım cvp da yazıcam sizlere...
hayır olsun inşallah kötü düşünme abla bide çok için sıkıldıysa büyükler akan suya anlat derler o alıp götürürmüş :) hem rüya tersine çıkarmis :p bilimsel olarak da rüya bilinç altı korkularimiz, bilinç altı rahatlamamizmis.
eğer benim annem gibi her gördüğün cikmiyorsa salla gitsin :-)

Kızlar çok kötü bir rüyayla uyandım, hala kötüyüm ya, eşimde yok evde bi okuyum bari ben kendimi.. Bismillah..

Düne göre -1,300 üm kızlar, dün 77,800 düm bu sabah 76,500 çıkdım...( rüyamın etkisinden buna bile sevinemedim ayy )
hayırlar olsun inşallah,sabaha kadar bir iş halletcem demiştin ya onun yorgunluğundandır o çok takılma, bide yeni saat düzeni insanı sersem etti alışana kadar idare etcez

hayır olsun inşallah kötü düşünme abla bide çok için sıkıldıysa büyükler akan suya anlat derler o alıp götürürmüş :) hem rüya tersine çıkarmis :p bilimsel olarak da rüya bilinç altı korkularimiz, bilinç altı rahatlamamizmis.
eğer benim annem gibi her gördüğün cikmiyorsa salla gitsin :-)
Sağol bebeğim, az önce eşimle telde konuşduk, biz eşimle Maşallah birbirimizi sıkıntılı anda hemen hissederiz.. Ben onu aramadan o aradı.. Konuşunca rahatladım çok şükür..neyse geçdi gitti çok şükür :)

Kız kilo verdim yorum yapmamışsınız??

hayırlar olsun inşallah,sabaha kadar bir iş halletcem demiştin ya onun yorgunluğundandır o çok takılma, bide yeni saat düzeni insanı sersem etti alışana kadar idare etcez
Sağolasın Begümüm. Evet gece 2 ye kadar çalışdım yorgunlukdan sabahlıyamadım. Sabah namazına zar zor kalkıp, sonra tekrar yattım.. Zor dalarım ben uykuya..onların etkisinden sanırım, geçdi şimdi etkisi şükürler olsun bebeğim :)
Verdiğim kiloyu gördün mü ayy ya özenciiik :))

Sağolasın Begümüm. Evet gece 2 ye kadar çalışdım yorgunlukdan sabahlıyamadım. Sabah namazına zar zor kalkıp, sonra tekrar yattım.. Zor dalarım ben uykuya..onların etkisinden sanırım, geçdi şimdi etkisi şükürler olsun bebeğim :)
Verdiğim kiloyu gördün mü ayy ya özenciiik :))

geçmesine sevindim canım, bazen olur öyle rüyalar yorgunluk vs...geçti gitti çok şükür...
gördüm gördüm maşallah :nazar::KK9:bu gidişle beni sollayacaksınız hepiniz :))ben 1 aydır yerimde sayıyorum siz uçuşa geçtiniz darısı başıma

Hayırdır inşallah ben öyle rüya gördüğümde uyanınca sol tarafıma 3 kez tükürüyorum, Peygamber efendimiz (s.a.v) de öyle yaparmış

Bu arada bir günde 1,5 kilo vermişim tebrik ediyorum... Ben de 100 gram vermişim hahaaa:)) dün 3 tane çikolatayı yersem..... Veririm :)

p90x için kapı barıyla dumbıl almamız lazım. çok pahalı değiller netten baktım. Edirnede bir spor mağazası var orda bakayım ama bulabileceğimi sanmam. O Olivenoil ya şimdiden başlasak olur mu?? senin program ne zaman bitiyor. ben son ayın(insanity nin arasına) arasında p90x i yerleştireyim diyorum. olmaz mı olmaz mı? çok heves ettim.
Ayy kuzuma bak yaa.. Tatlım evet dambel ve barfiks var. Barfiksi duvara asamam ben kıı , ayaklı olanlarınıda almam heralde, dambella tolere ediliyor demişdi bir arkadaş, bende ona güveniyorum. Ama keske kurma imkanı olsa daha faydalı olur tabii.
Şekerim bendeki yağ miktarı p90x yapmaya müsait değil kıı, ahh keşke olsa hemen başlarım.. Ama şöyle yaparsın, Adriana' nın yorumlarını okudun mu hiç, oda hergün yazmaya çalışacak topiğe inş. Onunla ikiniz hibrit yaparsınız, bizede örnek olursunuz kız hemm ne güzel, ne dersin bebğim? İkinci ayında öyle yap bari beklemenin anlamı yok zaten fitsin bence hemen başlayabilirsin.. Soruların varsa AdrianaLove AdrianaLove ' a sor çok tatlıdır oda, cevap verir kuzum, süper olur...

O Olivenoil yaaa çok sevindim.. süper ya. ben beslenme işini beceremiyorum. yani spor öncesi sonrası. kefirle desteklemeyi düşünüyorum. önce bir bardak, sonra bir bardak şeklinde. ama p90x e başlarsak ciddi bir calorie hesaplaması yapmamız gerekli.
Kas için protein alımını arttırmak lazım , yumurta tavuk ton balığı falan eklersin menüne cicim. Karbonhidratta gerekli tabii fazla kaçırmamak şartıyla.. Beslenme kısmını Lethia ' ya sorarız tatlım :)

Hayırdır inşallah ben öyle rüya gördüğümde uyanınca sol tarafıma 3 kez tükürüyorum, Peygamber efendimiz (s.a.v) de öyle yaparmış

Bu arada bir günde 1,5 kilo vermişim tebrik ediyorum... Ben de 100 gram vermişim hahaaa:)) dün 3 tane çikolatayı yersem..... Veririm :)
Kız bidaha öyle yapıyım :) he kız nasıl gitti söyleyim Schaun sayesinde, dikkat edince tüm gece yağlarımın sırtımda eridiğini kas titreşimlerini hissettim... Sende vereceksin , geliyor musun Efsa' nın topiğine kız..

Kas için protein alımını arttırmak lazım , yumurta tavuk ton balığı falan eklersin menüne cicim. Karbonhidratta gerekli tabii fazla kaçırmamak şartıyla.. Beslenme kısmını Lethia ' ya sorarız tatlım :)

çok saol canım. işim gereği zaten o beslenme konularını hep biliyorum fakat uygulamaya gelince biraz cortluyorum. kesinlikle yemelisin diyorum kendime, sonra kaygım tutuyo, ya bunlar hep kilo yaparsa bilmem ne bık bık. insan bilse bile anksiyetesi tuttuğu zaman çok zor. çünkü 68 kiloydum 3 sene önce. ondan dolayı oluyo hep. :oops:

O Olivenoil tamam ozaman ikinci turda katılırsın bana . :KK70: bende bu hırsla o barfiks demirini takmaz mıyım o kapıya!!! matkap da bulurum, ev eşyalarımı falan kendim kurdum hep arkadaşlarla. kapıyı delmiş olucam artık :KK70: :KK70:
Ev kendinin mi bilmem ama bence duvara tak bebeğim kapıyla yere falan çakılırsın mazallah kız :) duvarı tamir etmekde kolay hem, sonra kapıyı değişmek zorunda kalmayasın şekerim :)))

çok saol canım. işim gereği zaten o beslenme konularını hep biliyorum fakat uygulamaya gelince biraz cortluyorum. kesinlikle yemelisin diyorum kendime, sonra kaygım tutuyo, ya bunlar hep kilo yaparsa bilmem ne bık bık. insan bilse bile anksiyetesi tuttuğu zaman çok zor. çünkü 68 kiloydum 3 sene önce. ondan dolayı oluyo hep. :oops:
Doktor kendini teavi edemez , yok ya o terzi kendi .... İdi ya meyse, sana uysun diye değiştirdim ben :)) insan kendini bilir ya, zamanla düzenini kurarsın. Zaten biz erkekler kadar kas yapamayız ve şişkin kaslar da istemediğimize göre normal bir düzende hafif şirin kaslarımız olsun yeter kuzum...

Doktor kendini teavi edemez , yok ya o terzi kendi .... İdi ya meyse, sana uysun diye değiştirdim ben :)) insan kendini bilir ya, zamanla düzenini kurarsın. Zaten biz erkekler kadar kas yapamayız ve şişkin kaslar da istemediğimize göre normal bir düzende hafif şirin kaslarımız olsun yeter kuzum...

ya böyle tatlış tatlış görünsün. ben bileyim yeter :KK70: :KK70: oturduğumda karnımdaki katman cortlamasın. Rabbim dua kapıları açıksa burdan sana sesleniyorum :KK70: :KK70:

geçmesine sevindim canım, bazen olur öyle rüyalar yorgunluk vs...geçti gitti çok şükür...
gördüm gördüm maşallah :nazar::KK9:bu gidişle beni sollayacaksınız hepiniz :))ben 1 aydır yerimde sayıyorum siz uçuşa geçtiniz darısı başıma
Sende geçersin yakında kuzum inş, ben zaman zaman çok hızlanırım sonra takılırım sonra kaçamak falan derken ha bire bi geri bi ileri ... Bakalım inş bu sefer öyle olmaz..

Sporunu yapabildin mi kuzum dün ???

O Olivenoil bsktım ben Can'ım topiğe 1 haftada 10 kilo verme diyr birşey olmaz zart zırt o işler...
Herkes kendisinin diyetisyeni, ben mesela diyet listelerine uyamam ki zaten emziriyorum bana uymaz, ben mesela akşam aç yatarsam ve Abur cubur kesersem veriyorum, kendimi biliyorum yani... Ayrıca efsa üyelik iptal ettirmiş sanırım

X