Insanity Max30 günlüğüm

günaydın canlar :) ne var ne yok nasılsınız hal hatır sorup kaçıcam dayak yemeden begümden :p ben bugünden itibaren şeyda coskun a başladım sporu da arttırmak istiyorum bakalım sonuçlar nasıl olacak :) max 30friday raund 1yapcam birazdan
diğer tarafta yazmıssın cnm şimdi gördüm

bende akşam max 30 yapacam gündüzde daha kısa olan tabata 15 -20 dakkalık ...

şeyda coşkuna başladım derken diyet programı mı .. nasıl anlatsana
evet canım diyet programı posta gazetesinde yayınladığı listeler var hiç gördün mu onları birlestirerek yapcam ilk kez yapmıyorum bunu güzel kilo vermistim daha önceden ama tekrar hamur işine tatlıya yumulunca haliyle kilo almak kaçınılmaz son oluyor :) öğün miktarlari çok az ilk iki üç gün zor oluyor ama bi rutin tutunca zor gelmiyor üstelik diyet aralarında koruma günleri var simit makarna falan yenilen

evet canım diyet programı posta gazetesinde yayınladığı listeler var hiç gördün mu onları birlestirerek yapcam ilk kez yapmıyorum bunu güzel kilo vermistim daha önceden ama tekrar hamur işine tatlıya yumulunca haliyle kilo almak kaçınılmaz son oluyor :) öğün miktarlari çok az ilk iki üç gün zor oluyor ama bi rutin tutunca zor gelmiyor üstelik diyet aralarında koruma günleri var simit makarna falan yenilen

şeyda coşkun diyetiyle güzel sonuç alanları duymuştum ben yapmadım bir kere kara buğday detoksunu denedim 3 günde 3 kilo diyordu. 2.5 kilo vermiştim

sanırım uzun süren programlarda değiller dimi 2 haftalık mı neymiş

günaydın canlar :) ne var ne yok nasılsınız hal hatır sorup kaçıcam dayak yemeden begümden :p ben bugünden itibaren şeyda coskun a başladım sporu da arttırmak istiyorum bakalım sonuçlar nasıl olacak :) max 30friday raund 1yapcam birazdan

çok takılırsan furarım haa :KK11::KK70:
ooo sporlar,diyetler, yeni ay yeni başlangıçlar, hadi hayırlı olsun bakalım.:KK9:

şeyda coşkun diyetiyle güzel sonuç alanları duymuştum ben yapmadım bir kere kara buğday detoksunu denedim 3 günde 3 kilo diyordu. 2.5 kilo vermiştim

sanırım uzun süren programlarda değiller dimi 2 haftalık mı neymiş
uzun listeleri de var en uzunu 13 gün sürüyor 10gün olanı da var ben onu yapıp 5kilo vermiştim tabi kutlamasıni iskenderle pastayla yapinca gittiği gibi geldi kilocuklar:-):-):-)

Kızlar ohh ohh iyi kaynatmışsınız Maşallah canlarım, maxımızı yalnız bırakmayın he böyle işde kızlar.
Bende bugün enerji yerlerde anacıklarım, birkaçgündür iş topik bide çok az uyuduğumdan elim kolum kalkmaz oldu ya...
Eşim dün sporcular için vejeterjan %50 si protein çikolata almış , sporcular yiyormuş.. Tadı da süper, birkaç ısırık atarken bie bakdım bitirmişim. Ama kalorisi 143 100 gr. da. Az bi gözüm açıldı.. Eşime de yasak yiycem diye fazla belli etmiyorum enerjisizliğimi :) başım ağrıyor biliyor :)

Canlarım tek tek cvp yazamıycam ama yazdıklarınızı okudum. Sporlara düzen geliyor bakıyorum , çok sevindim hadi hepinizden güzel haberler bekliyorum..

Kızlar ohh ohh iyi kaynatmışsınız Maşallah canlarım, maxımızı yalnız bırakmayın he böyle işde kızlar.
Bende bugün enerji yerlerde anacıklarım, birkaçgündür iş topik bide çok az uyuduğumdan elim kolum kalkmaz oldu ya...
Eşim dün sporcular için vejeterjan %50 si protein çikolata almış , sporcular yiyormuş.. Tadı da süper, birkaç ısırık atarken bie bakdım bitirmişim. Ama kalorisi 143 100 gr. da. Az bi gözüm açıldı.. Eşime de yasak yiycem diye fazla belli etmiyorum enerjisizliğimi :) başım ağrıyor biliyor :)

Canlarım tek tek cvp yazamıycam ama yazdıklarınızı okudum. Sporlara düzen geliyor bakıyorum , çok sevindim hadi hepinizden güzel haberler bekliyorum..
afiyet bal olsun ablam yaa yorma kendini bu kadar :KK43:

afiyet bal olsun ablam yaa yorma kendini bu kadar :KK43:
Yeni yeni toparlandım accık kuzum, ayy ne kötü birşey Yarabbim enerjisizlik hastalık yaşatmasın kimseye.. Kendimi azcık ödüllendirdim kalktım biber kavurdum lavaş ve yaogutla yedim azcıkda uyudum iyi geldi ayy :)
Fıtığının rahatsız etmesi geçdi mi kuzum? Spor yapma niyetindeydin geçmişdir inşallah kuzum epey endişelendim dün senin için ya bi daha yapamazsan diye, inş geçmişdir tatlım..
Yaptığın diyette karabuğday mı var? Burada var mıdır acab karabuğday .. Bide haşlama mı yeniyor o? Hiç görmedim denemedim bi araştırıyım bende..
Bugün Pulse günüm benim ohh rahatım yanii daha akşama doğru yapıcam az sonra eve süpürge açıcam işlerden evi ihmal ettim birkaçgündür şöyle tertemiz yapıyımda enerjim daha bi artsın :)

canımcım ben spor salonunda fitness - evde callanetics - açık havada yürüyüş ve koşu yapım daha önceleri .. evde koşu bandım trambolinim ve step aletim var.. arada kendilerinin halini hatırını sorarım :))))
Kız aramıza sporsever yapar bir hatun daha katıldı çok mutluyum şekerim iyiki geldin :)
Max30 a toz attırırsın sen ha :) tabata falan süpersin yanicim şekerim :)
Bildirimlerini dört gözle bekliycem.. Beslenmende süper bu arada.. Kilo boy durumların ne durumda , yazmışmıydın şekerin ama hatırımda yok ??

Ayy doğru Yaa amannn ben bugün 31 sanıyorum hahaaaa ayyy yine patlattım Bombayı iyimi ben zaten nisan 1 şakası yapmıştım hehe:KK70::KK70:
Kız tartıldım bugün ama 3 bardak su içmiştim 79,6 çıktım sz çıkayım diye çamaşırım kalana kadar soyundum :KK70:
Spor konusunda da günler uzuyor, daha hızlı sonuç almak istiyorum... Bu arada kızlar Almanya'daki kardeşimle birlikte hurma detoksuna başlıcaz inşallah 3 gün sizde gelin ne dersiniz süper olmaz mı şekerler:KK15:
Schaun' a gel bebek Schaun' a gell :)) geldin mi dediğime kız :) az bi zaman geçsin seni Max30 hastası görmezsem neyim tatlım :) Seda bebeğim sen tartım yanlış tartıyor diyordun, değiştirdin mi tartını kuzum ? Daha önce de sordum ama görmedin ?? Kız inceldin o kadar tartıda da oynaması lazım acep tartın sana gıcıklık mı yapıyor??

X