Insanity Max30 günlüğüm

Sağol güzel dileklerin için kuzum :) aynen herşey kısmet meselesi, bizim planlarımız değil yaradanın planları işliyor her daim ..
Mate çayı diyette de kullanılan bir çay, iştah kontrolü yapıyor sanıyorum.. Ama eşimin midesine gerçekden çok iyi geldi çok şükür.. Ya sorma bizim evde aynen aktar gibi, benim herif bayılır öyle bitkisel çaylara ama almaya bayılıyor içmeye değil :)) bugün gene 6,7 çeşit değişik çay almış gelmiş hey Allah' ım ya :) napıyım onda bi kitap hastalığı bide bitkisel çay hastalığı var ses etmiyorum :))

İnanırım ağrıların olduğuna kuzum, hergün farklı program farklı kas grubu çalışıyor yaptığın programlarda .. Vücutta sapıtıp napsın ağrımasında :) işe yaradığını gösteriyor kasların ağrıması ya ben seviyorum kaslarımın ağrısını cicim :))

Darısı bizlerin başına kuzum ya 3,5 tur ne demek sen ona 4 de yakında tamamlarsın zaten bebeğim :)

ay ne guzel bizde de oyle bitki cayı getiren olsa bende fazla icmiyorum genelde normal cay kahve ama bende almayı seviyorum :KK70:

benimde en sevdigim kas agrısı o kasları calıstırmıs olmanın mutlulugu :KK68:
inşallah kuzum bazı insanlar program iki ay diye yapıp bırakıyor niye cunku iki ay sonunda kendilerini six packli ince bacaklı biri olacak sanıyorlar olmayınca pes edip bırakıyorlar halbuki spor sabır isi ben ilk baslarken bile iki tur bundan atılacak ilk yaptıgında mucize bekleme demistim. kendine durust olacaksın yıllanmıs yag iki ayda gider mi ayol
ki bu program gercekten en iyisi super yag yaktırıyor yine de hepsi gitmez tabi devamlılık sureklilik istiyor ne de olsa tası delen suyun surekliligi :cool:
Adamlar bize olabilecek en guzel programları hazırlamıslar ve alın istediginiz kadar yapın demisler sonuc gorene kadar bırakmamak azmetmek lazım elbet vucut pes edip yag yakıyor
Bugun seker orucumun 21.gunuydu ve sonlandırdım. Acıkcası canım tatlı cekmedi aksine canım susamlı simit cekti :KK70:
Ama nasıl cekmek sabah resmen simit diye uyandım gittim aldım geldim içinde şeker oldugu için gitti oruc iki tane de kandil simidi yedim bes altı tane soslu fıstık bir de pastaneden anneme tatlı almıstım buyuk kurabiye seklinde ucundan ondan yedim dedim en azından içinde glikoz surubu fruktoz bilmem nesi yoktur insan eliyle yapılmıstır duz seker koymuslardır fabrika gormemistir :KK70:(paket biskuvi cikolataya hala elimi surmedim nutella da dahil)
Sanırım simit aşeren ilk insan oldum oructayken evde sütlaç ve kabak tatlısı vardı onları canım hic cekmedi gitti susamlı simit cekti :KK70:birde azcuk sıkıldım her gun aynı seyleri yemekten vucut resmen alısmıstı boyle sasırması iyi oluyor
Yarın inşallah tekrar 21 günlük seker orucuna baslıyorum ama ilk dengelemek acısından yarın meyve dahil hic seker yemicem sonra tekrar eski rutine devam :KK62:
ramazan bitene kadar daha fit olmak umuduyla:KK68:

Ayy O Olivenoil ben geldim kız, ceza falan almadım üyeliğimi dondurayım derken iptal etmişim ben de yeni nick aldım, ne güzel yeni bir başlangıç olmuş oldu benim için hahaa :KK70: bugün daha okudum yazdıklarını çokk sağol bu kadar merak edip sorduğun için, karakterli insanın hali başka oluyor gerçekten...:KK66:
Mail'imi açtım şekerim çoktan, yarın başlıcam tam olarak ama kaç gündür dışarda tempolu yürüyüş yapıyorum, kaç aydır bir odanın içinde spor yaptıktan sonra açık hava muhteşem geldi gerçekten, senin ayağına dolanan çoluk çocuk da yok kesinlikle tavsiye ederim:KK68:

Fıtness blender ilk gün yaptım daha çok test şeklindeydi, yarın ki 40 dk üzerine Zumba yapmayı planlıyorum:KK73:
Kız sana da göndereyim istersen şekerim, sevdiğim insanlara jest yapmasını seviyorum, bana özelden mail adresini gönde balım:KK74:
Öpüyorummmm çookkk :KK72:

ay ne guzel bizde de oyle bitki cayı getiren olsa bende fazla icmiyorum genelde normal cay kahve ama bende almayı seviyorum :KK70:

benimde en sevdigim kas agrısı o kasları calıstırmıs olmanın mutlulugu :KK68:
inşallah kuzum bazı insanlar program iki ay diye yapıp bırakıyor niye cunku iki ay sonunda kendilerini six packli ince bacaklı biri olacak sanıyorlar olmayınca pes edip bırakıyorlar halbuki spor sabır isi ben ilk baslarken bile iki tur bundan atılacak ilk yaptıgında mucize bekleme demistim. kendine durust olacaksın yıllanmıs yag iki ayda gider mi ayol
ki bu program gercekten en iyisi super yag yaktırıyor yine de hepsi gitmez tabi devamlılık sureklilik istiyor ne de olsa tası delen suyun surekliligi :cool:
Adamlar bize olabilecek en guzel programları hazırlamıslar ve alın istediginiz kadar yapın demisler sonuc gorene kadar bırakmamak azmetmek lazım elbet vucut pes edip yag yakıyor
Bugun seker orucumun 21.gunuydu ve sonlandırdım. Acıkcası canım tatlı cekmedi aksine canım susamlı simit cekti :KK70:
Ama nasıl cekmek sabah resmen simit diye uyandım gittim aldım geldim içinde şeker oldugu için gitti oruc iki tane de kandil simidi yedim bes altı tane soslu fıstık bir de pastaneden anneme tatlı almıstım buyuk kurabiye seklinde ucundan ondan yedim dedim en azından içinde glikoz surubu fruktoz bilmem nesi yoktur insan eliyle yapılmıstır duz seker koymuslardır fabrika gormemistir :KK70:(paket biskuvi cikolataya hala elimi surmedim nutella da dahil)
Sanırım simit aşeren ilk insan oldum oructayken evde sütlaç ve kabak tatlısı vardı onları canım hic cekmedi gitti susamlı simit cekti :KK70:birde azcuk sıkıldım her gun aynı seyleri yemekten vucut resmen alısmıstı boyle sasırması iyi oluyor
Yarın inşallah tekrar 21 günlük seker orucuna baslıyorum ama ilk dengelemek acısından yarın meyve dahil hic seker yemicem sonra tekrar eski rutine devam :KK62:
ramazan bitene kadar daha fit olmak umuduyla:KK68:
Alınması bişey değilde içilmeden attığım aloyor tarihi geçenleri falan ona yanıyorum.. Ama eşimde o konularda kendisine karışılmasına sinir olur.. Ben senin ne aldığına laf ediyor muyum der, hakikatende hiç karışmaz aldığıma ettiğime Allah razı olsun ; o yüzden hiiçç ses etmem kuzum napiyim :))
Ha birde papyya çayı mide ağrısını anında kesiyor, kesinlikle onu denemelisin kuzum.. Hatta benim babam bana hep gelirken paptya çayı getir kızım bana der, oysa Tr' de de var ama sizinki Alman papatyası daha iyi der; aslında ilgisi yok papatya papatyadır :) ama her gidişimde birkaç paket götürüyorum, babamda midesi için kullanıyor hem sakinleştirici ödem iltihap attırıcı özellikleride var.. Ben pek sevmesemde eşimde çok sık içer.. Papatya çayı ve yeşil çay sürekli içtiği çaylardan onun dışında envai çeşit mide çayları var :)

Evet ya güzel programlar yapıp duralım işde, elimizin altında evimizin rahatlığında .. Dediğin gibi kuzum fit olana kadar devam.. Bakalım kaç tur atıcam :)) sen fit olunca ( bana göre öylesindir zaten ama kişinin kendini nasıl hissettiği önemli tabi ) spor olarak ne düşünüyorsun kuzum , bırakıcağını sanmam ama belki daha basit birşeyler yaparsın, aklında birşey var mı ??

Ayy simite aş verilir kız :)) bende bayılırım sıcacık gevrek sokak simitlerine.. Bizde Türk Marketine gidince 10 tane falan alıyoruz, bir kısmını dondurucuya atıyorum.. Birde hazır simit unu karışımı çıkmış, iki ay önce denemişdim süper olmuşdu aynı sokak simidiydi tadı.. Geçenlerde iki kutu daha almışdım... Simit krizi anında yapılmak üzere bekliyorlar.. Şimdilik beklesinler daha :) ama Türküye' de bu simit unu satılmaz sanırım, her yer simitçiyken uğraşmaya değmez, bunu bizim gibiler için düşünmüşler, iyi de olmuş yani :))

Kabak tatlısı mı dedin :confused: ayy en sevdiğim tatlılardan kendisi , kız azcık yeseydin ondanda hazır fırsat varken gülüm :)
Kendini tutabilmene hayran kaldım ayy Maşallah :)) 21 gün geçince azalıyormuş demek ki tatlıya istek, örnek olmuş oldun kuzum..

Sen çalışıyor musun hala tatlım, sanki sınav için şu an çalışmıyorsun gibi kalmış aklımda :)

Ha birde sana spor ayakkabısı alıcamda şu altı airbag mi diyorlar havalı boşluklu gibi altı, ondan alıyım diyorum hoplarken zıplarken esnemesi fazla olup, dizlere fazla yük bindirmezler diye düşünüyorum, sence nasıl olur, bir fikrin var mı bu konuda tatlım ??

Ayy O Olivenoil ben geldim kız, ceza falan almadım üyeliğimi dondurayım derken iptal etmişim ben de yeni nick aldım, ne güzel yeni bir başlangıç olmuş oldu benim için hahaa :KK70: bugün daha okudum yazdıklarını çokk sağol bu kadar merak edip sorduğun için, karakterli insanın hali başka oluyor gerçekten...:KK66:
Mail'imi açtım şekerim çoktan, yarın başlıcam tam olarak ama kaç gündür dışarda tempolu yürüyüş yapıyorum, kaç aydır bir odanın içinde spor yaptıktan sonra açık hava muhteşem geldi gerçekten, senin ayağına dolanan çoluk çocuk da yok kesinlikle tavsiye ederim:KK68:

Fıtness blender ilk gün yaptım daha çok test şeklindeydi, yarın ki 40 dk üzerine Zumba yapmayı planlıyorum:KK73:
Kız sana da göndereyim istersen şekerim, sevdiğim insanlara jest yapmasını seviyorum, bana özelden mail adresini gönde balım:KK74:
Öpüyorummmm çookkk :KK72:
Ayy tatlım ya burda olmana çook sevindim kuzumm :)) ayy birazda biz sebep olduk ya canım hakkını helal et o konuda, neyse buradasın ya gene canım inan sevindim tatlım :KK19:

Ayy açıkhavada yürümek gerçekden süper hissettiriyor insana demi, ne iyi yapmışsın tatlım. Canım bizd ehava genelde yağmurlu olduğundan muntazam çıkamıyorsun sonrada insan çıkmak istemiyor, ama bugün çok güzel hava yarında öyle , yarın biraz yürürüm işlerimden fırsat bulursam, çiçeklerimin bakımlarını yapmam lazım, yarın ona vakit ayırayım diyorum, enerjim kalırsa yürüyeyim inşallah :))

Tatlım çokk teşekkür ederim kuzum, çok düşünceli ve naziksin kızz :))
Sen bi dene yap bakalım kuzum memnun kalırsan bakarız... Belkide yandex de vardır ? Hiç bakdın mı ??
Ama şimdilik şu programı bitirmek niyetindeyim.. İkinci tura geçince bakalım neler yapmaya karar vericem..
Programların kaç dakikalık ? İsmi ne ?

Gene paylaşımlarını devam ettir kuzum.. Çok öptüm kız

didilyos didilyos şekerim nerlerdesin, arkadaşın geldi sanırım, ona bağlıyorum görünmemelerini, çabuk yaz kız merak ediyorum bak :) neler oldu ne tepkiler aldın kuzum ? :))

Kayıplar aranıyor ilanı gibi oldu ayy :)) napıyım ben özlüyorum sizleri gelmeyince, helede haber alamayınca meraklanıyorum, yaşlılık psikolojisi heralde bendeki ayy :))

Kızlar Max30 2. Ay 3. Hafta 1. Gün MAX OUT CARDIO tamamdır, arkasına biliyorsunuz ağırlık çalışması eklemek istiyordum program arayışındaydım.. P90x3 ün ağırlıklı çalışılan mass versiyonunu yaptım.. Süper mutluyum . Bu programda hergün farklı çalıştırıyor, tam istediğim gibi :))

AdrianaLove AdrianaLove canım duy sesimi :)) p90x3 yaptım ve Barfiks çalışması ağırlık çalışması hepsi var çok sevdim hemde 30 dk tam benlik :) Yalnız onlar barfiks çalışırken ben ağırlıkla squat yaptım.. Lastikle yapanlar var ya aslında o lastikden vardı bizde de acaba attım mı bilmiyorum ya bi araştırıyım evi bakiim :) ayy gerçekden çok mutluyum, Tony Harton ' da eğlenceli bir tipe benziyor gerçekden çıkardığı sesler falan gülümsetiyor insanı ama kendi az çalışıyor ayy :))

Ama Schaun daki ınsanıty , Max30 daki enerji bambaşka demi :) grup çalışmanın sinerjiside bi bambaşka canım :)

Mutlulukdan ne bir yorgunluk ne bişey hissediyorum şu an :)) yorumunuda sabırsızlıkla bekliyor olucam tatlım..

Evet canlarım, dün geceki Max30 +P90x3' ün ağırlıkla çalışılan programından sonra mutlu yatıp, güne öyle mutlu başladım ki, resmen vücudum incelmiş duruşum değişmişdi sabah Ohaa bir gecede mi diyeceksiniz ama evet bir gecede bile süper bir değişim var bugün vücudumda, inanın eşim bile epey incelmişssin dedi ...

Yani kesinlikle inşallah Hybrit şeklinde devam edicem ve toplamda 1 saat sürmeside benim için süper oldu..
Kardio( Max30 )+Ağırlık( p90x3) süper değişimler için hazır olun kızlar :))

image.png

a
Evet canlarım, dün geceki Max30 +P90x3' ün ağırlıkla çalışılan programından sonra mutlu yatıp, güne öyle mutlu başladım ki, resmen vücudum incelmiş duruşum değişmişdi sabah Ohaa bir gecede mi diyeceksiniz ama evet bir gecede bile süper bir değişim var bugün vücudumda, inanın eşim bile epey incelmişssin dedi ...

Yani kesinlikle inşallah Hybrit şeklinde devam edicem ve toplamda 1 saat sürmeside benim için süper oldu..
abla ağırlık içşn ne kullanıyosun bende merak ettim bende mi başlasam acaba

a

index.php

arkadaşlar ayrıca ağırlık çalışmak isteyen varsa, P90x3 ün ağırlıklı çalışma takvimini buldum, buradaki videoları bulup çalışmalarınıza ekleyebilirsiniz.

a

Tatlım bende dumble ve agırlık çeşitleri var eşimden kalma :) ama 2 litrelik su şişeleri olabilir.. Ama çalışmaları tam yapmak istiyorsak bir şekilde ağırlık edinmek lazım.. Eger hiç birşey yapamıyorsak dediğin gibi 5 litrelik şişelerle falan edinene kadar idare edilebilir..

Kızlar Max30 2. Ay 3. Hafta 1. Gün MAX OUT CARDIO tamamdır, arkasına biliyorsunuz ağırlık çalışması eklemek istiyordum program arayışındaydım.. P90x3 ün ağırlıklı çalışılan mass versiyonunu yaptım.. Süper mutluyum . Bu programda hergün farklı çalıştırıyor, tam istediğim gibi :))

AdrianaLove AdrianaLove canım duy sesimi :)) p90x3 yaptım ve Barfiks çalışması ağırlık çalışması hepsi var çok sevdim hemde 30 dk tam benlik :) Yalnız onlar barfiks çalışırken ben ağırlıkla squat yaptım.. Lastikle yapanlar var ya aslında o lastikden vardı bizde de acaba attım mı bilmiyorum ya bi araştırıyım evi bakiim :) ayy gerçekden çok mutluyum, Tony Harton ' da eğlenceli bir tipe benziyor gerçekden çıkardığı sesler falan gülümsetiyor insanı ama kendi az çalışıyor ayy :))

Ama Schaun daki ınsanıty , Max30 daki enerji bambaşka demi :) grup çalışmanın sinerjiside bi bambaşka canım :)

Mutlulukdan ne bir yorgunluk ne bişey hissediyorum şu an :)) yorumunuda sabırsızlıkla bekliyor olucam tatlım..

kuzum diger mesajında ayakkabı sormussun hic fark etmez airmaxler guzeldir onlardan alabilirsin benim onceden aldıgım adidasım vardı kullanmıyordum onu giyiyorum ama yapa yapa eskidi hoplama zıplama olunca yanlar acıldı yani bence sadece spor için al dısarda hem spor hem de dısarı da giymek icin alma derim

p90x3 'ü bende görmüstüm ama hic arastırmamıstım :) tony hortonun barfiksi olmazsa olmaz zaten bantları bulamazsan mutlaka barfiks barı edin hayatım omuzlar sırtlar muthis calısıyor:)
tony horton cok eglencelidir p90x kardiyo agırlıklı olmadıgından o hareketliligi kendisi konusarak saglıyor cokca konusur ve espri yapar :)) shaun t kardiyo programı yaptırdıgından temponun hic dusmemesi adına cok hareketli grup calısması da sanırım bu yuzden tesvik ve hareket amaclı ben cok kez ordaki tanya ablaya bakıp vazgecme yapabilirsin dedim :KK70:

hibrit 3. ay 3.hafta 1.gun programı tamam ek olarak yaptıgım kardiyoyu yapamayacagım buyuk ihtimalle midem hala kotu onun yerine yuruyus yaptım kalan enerjimi calısmaya vericem :KK69: aksam ilac ictigim icin sekersiz gun olarak saymıyorum bugunu eger yarın iyi hissedersem baslarım :)

hibrit 3. ay 3.hafta 1.gun programı tamam ek olarak yaptıgım kardiyoyu yapamayacagım buyuk ihtimalle midem hala kotu onun yerine yuruyus yaptım kalan enerjimi calısmaya vericem :KK69: aksam ilac ictigim icin sekersiz gun olarak saymıyorum bugunu eger yarın iyi hissedersem baslarım :)
Geçmiş olsun tatlım, aman dikkat et kendine kuzum, mide ağrısı çekmek kolay değil, Allah şifa versin tatlım.
Bugün böyle olsun, nasılsa spor yapmışsın...
kuzum diger mesajında ayakkabı sormussun hic fark etmez airmaxler guzeldir onlardan alabilirsin benim onceden aldıgım adidasım vardı kullanmıyordum onu giyiyorum ama yapa yapa eskidi hoplama zıplama olunca yanlar acıldı yani bence sadece spor için al dısarda hem spor hem de dısarı da giymek icin alma derim

p90x3 'ü bende görmüstüm ama hic arastırmamıstım :) tony hortonun barfiksi olmazsa olmaz zaten bantları bulamazsan mutlaka barfiks barı edin hayatım omuzlar sırtlar muthis calısıyor:)
tony horton cok eglencelidir p90x kardiyo agırlıklı olmadıgından o hareketliligi kendisi konusarak saglıyor cokca konusur ve espri yapar :)) shaun t kardiyo programı yaptırdıgından temponun hic dusmemesi adına cok hareketli grup calısması da sanırım bu yuzden tesvik ve hareket amaclı ben cok kez ordaki tanya ablaya bakıp vazgecme yapabilirsin dedim :KK70:
Aynen benimse spor ayakkabimin birtanesi yandan açıkdı hadid hoplayıp zıplamakdan :) bir tane daha var değişimli kullanıyorum .. Eğeydir airmax ayakkabılardan istiyorum, bir türlü fırsat olmadı, tamamen spor için kullanmak maksatlı istiyorum zaten kuzum.. Yürüyüş yaparken başka ayakkabılarım var giydiğim ...

P90x3 ' ün 4 versiyonu var, Mass versiyonu ağırlık çalışmalıymış, dün biraz araştırma yaptım, çok sevindim buna :)
Bakalım dün çok memnun kaldım, devam ettirmeye çalışmak niyetindeyim canım :)

Bir de hybrit çalışmaların takvimi de var mı? Yoksa bir gün ınsanıty birgün p90x mi yapıyorsun , merak ettim kuzum ??

Geçmiş olsun tatlım, aman dikkat et kendine kuzum, mide ağrısı çekmek kolay değil, Allah şifa versin tatlım.
Bugün böyle olsun, nasılsa spor yapmışsın...

Aynen benimse spor ayakkabimin birtanesi yandan açıkdı hadid hoplayıp zıplamakdan :) bir tane daha var değişimli kullanıyorum .. Eğeydir airmax ayakkabılardan istiyorum, bir türlü fırsat olmadı, tamamen spor için kullanmak maksatlı istiyorum zaten kuzum.. Yürüyüş yaparken başka ayakkabılarım var giydiğim ...

P90x3 ' ün 4 versiyonu var, Mass versiyonu ağırlık çalışmalıymış, dün biraz araştırma yaptım, çok sevindim buna :)
Bakalım dün çok memnun kaldım, devam ettirmeye çalışmak niyetindeyim canım :)

Bir de hybrit çalışmaların takvimi de var mı? Yoksa bir gün ınsanıty birgün p90x mi yapıyorsun , merak ettim kuzum ??

Amin hayatım cok sagol :KK37: ilacımı içtim simdi daha iyiyim :) bende airmax de var yuruyuste de giyiyorum gunluk de kullanıyorum gayet rahat:)

Hosuna gittiyse devam et hayatım onemli olanda sevdigimiz seyi bulmak ve devamlılıgını saglamak :)

Var kuzum insanity asylum indirdiğimde içinde hibrit programları da vardı insanity ve p90xin hibriti mevcut ancak ben o takvimi de duzenledim agırlık barfiks günleri haftada 3 gün ben 2 gününe ek kardiyo ekledim insanityden.
enerjim oldukca yapıyorum bugun agırlık gunuydu onu yaptım ama kardiyoyu ekleyemedim :)

X