Insanity Max30 günlüğüm

Olivenoil

Özüne dönen kişi
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2016
5.191
8.522
Merhaba ben size bisey sorucam bende max 30 yapmak istiyorum ayni zamanda platesde yapiyorum fakat ben max 30 videolarini internetde bulamiyorum yardimci olursaniz sevinirim
Yandex.ru aç arama çubuğundan birinci sayfamızda program takvimiz var oradaki isimlerden arat hepsini bulursun şekerim. Mesela bir tanesine örnek;
http://yandex.ru/video/pad/search?filmId=TNx0G_6c0Cw&text=insanity max 30 cardio challenge

Takvimi 1. Sayfada görürsün, genede sormak istediğin olursa yardımcı oluruz şekerim, çekinme emi :)

Olivenoil

Özüne dönen kişi
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2016
5.191
8.522
allah razı olsun abla inan kendime telkin vermekten sıkıldım sürekli evde olmak moral olarak bitirdi beni toparlanmam lazım farkındayim :KK43:
Bence sen kendine şöyle iki üç gün izin ver, ama hiçbirşekilde sınav spor falan düşünme relax takıl tamamen.. Suçlulukda hissetme ders çalışmadım diye çık dolaş falan sevdiğin yemekleri yap boşver kiloyu falan kafanı bi boşalt enerji toplamaya çalış. Sonra tekrar başlarsın kuzum .. Bende bu yöntem çok işe yarar zaman zaman .. Dene bii tatlım..

sumuhendis

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2016
547
915
31
Bence sen kendine şöyle iki üç gün izin ver, ama hiçbirşekilde sınav spor falan düşünme relax takıl tamamen.. Suçlulukda hissetme ders çalışmadım diye çık dolaş falan sevdiğin yemekleri yap boşver kiloyu falan kafanı bi boşalt enerji toplamaya çalış. Sonra tekrar başlarsın kuzum .. Bende bu yöntem çok işe yarar zaman zaman .. Dene bii tatlım..
dikkate alicam bunu sağol abla cidden

tombul cilek

♥ minik sevgilim EYMEN'im :) ♥
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2014
3.264
2.587
Ayy şekerim yaa bebk yüzlümm yaa Sağol tatlım:KK19: Özledim kıı hepinizide.. Sen napıyosun aç bırakıyo musun kendini hala :) kız sen ne şekersin ya Allah nazarlardan korusun Maşallah bebişim. Kız zayıflarsan bide eşin kıskançlıktan çatlamasın dikkat et hee :KK68:
Yok aç bırakmiyorum kendimi :) teşekkür ederim o s3nin sekerliğin :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2146 gün geçti.

tombul cilek

Kayıtlı Üye
20 Kasım 2014
3.264
2.587
Benn :KK70:

Eklentiler

• IMG-20160320-WA0001.jpg
    IMG-20160320-WA0001.jpg
    39,4 KB · Görüntüleme: 30

sumuhendis

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2016
547
915
31
Betülüm ses ver kuzum nasıl oldun şekerim ???
:KK70: bir paket cikolata götürdüm gayet iyiyim yarıni milat yapcam inşallah kendime başlayacağım birde sabah erken kalkıp sonra tekrar yatıyodum onu da bırakcam yatmicam günlük soru sayısı arttirmam son tekrarlara başlayacağım ve diyeti ramazana kadar sıkı tutacağım ramazana 59kilo ile başlamak istiyorum bunlar yeni hedeflerim inşallah başarırim

tombul cilek

Kayıtlı Üye
20 Kasım 2014
3.264
2.587
Allah vergisi güzellik başka canım, kiloda verilir ne olcak bebeğim :)
Kız sen naptın, sporundan naber, çaktırmadan kaytarıyosun bak gözümden kaçdı sanma, programda nerelerdesin bakem ??
1 haftayı geçti yapmıyorum 4 haftadaydim