Insanity Max30 günlüğüm

Kızlar spor yapamadım ve yspasım hiç yokk ya motivadyon yerlerdeero_O
Canım oruçluydun ya onun etkisi yüzünden yapasın yokdur.. Ayakkabılarını giy giyin programı aç ve bir dene , göreceksin yapacaksın inş.. Bende öyle yorgunum ki , başımda ilaç almama rağmen ağrısı hala geçmedi ama az sonra sporuma geçicem inş.. Zaten gidersek az günlerimiz kaldı hadi kıı yapalım .. Sende gel bebiş :))

Amin hayatım cok sagol :KK37: ilacımı içtim simdi daha iyiyim :) bende airmax de var yuruyuste de giyiyorum gunluk de kullanıyorum gayet rahat:)

Hosuna gittiyse devam et hayatım onemli olanda sevdigimiz seyi bulmak ve devamlılıgını saglamak :)

Var kuzum insanity asylum indirdiğimde içinde hibrit programları da vardı insanity ve p90xin hibriti mevcut ancak ben o takvimi de duzenledim agırlık barfiks günleri haftada 3 gün ben 2 gününe ek kardiyo ekledim insanityden.
enerjim oldukca yapıyorum bugun agırlık gunuydu onu yaptım ama kardiyoyu ekleyemedim :)
Sevindim kuzum iyi olmana :)
Sevdim bu şekilde yapmayı tatlım bakalım birazdan ikinci günü ekliycem... Dün fazla zorlanmadım sabaha çok güzel incelmişdim ve harika bir duyguydu bu, bakalım yarın aynı duygu hasıl olacak mı merakdayım :)

Sevindim kuzum iyi olmana :)
Sevdim bu şekilde yapmayı tatlım bakalım birazdan ikinci günü ekliycem... Dün fazla zorlanmadım sabaha çok güzel incelmişdim ve harika bir duyguydu bu, bakalım yarın aynı duygu hasıl olacak mı merakdayım :)

incelmek muthis bir duygu degil mi cektigin onca acıyı yorgunlugu unutturuyor :))
bende de motivasyon var ama cok acım ay bi kilo fıstık yemisimdir simdi hala acım reglime az kaldı ondan heralde :kk77:

incelmek muthis bir duygu degil mi cektigin onca acıyı yorgunlugu unutturuyor :))
bende de motivasyon var ama cok acım ay bi kilo fıstık yemisimdir simdi hala acım reglime az kaldı ondan heralde :kk77:
Kuzum şeker kirizlerine şı bildiğimiz maya var ya kuru, ondan bir çay kaşığı almak şeker isteğini önlüyormuş.. Krom varmış içinde o önlüyormuş.. Bir araştır sende istersen, birden aklıma geldi bak bende regl olunca deniyim:)

Kilo problemin yok nasılsa afiyet olsun kuzum :)
Max bitti şimdi p90x3 de sıra :)

Kızlar max30 2. Ay 3. Hafta 2. Gün MAX OUT POWER tamamdır. Ardından da P90x3 ikinci gün programını yapıyım dedim, anam hiç ağırlık yok habire kardio gibi bişeyler :)) başka günlerinkilere bakdım;
Haftada 2 gün ağırlık+barfiks
Haftada bir gün cardio
Haftada 1 gün barfiks
Haftada bir gün yoga
Haftada bir gün plates

Çalışması var.. Hergün ağırlık yok yani.. Kas gruplarını çalıştırmak için farklı program yapmış hergüne... Zamanda çok çabuk geçiyor.. Alışmışız Max ın temposuna bu çok kolay geliyor ve zaman nasıl geçiyor anlamıyor insan :) devam edelim bakalım.. Hergüne ağırlık olsaydı diyorum ama olmamasınında bir sebebi varmış. Kaslar dinlendikce geliştiği için hergüne farklı çalışma uygulatıyor Tony Horton.. Yogası be pilateside var kızlar :))

Kızlar bugün oldukça incelmişim yine, Max30+p90x3 bende çok işe yaradı, Tr' ye gitmeden önceki inceliğime ve kiloma nihayet kavuşabildim :) 75,600 geldim bu sabah :)

Bir de bana gece spor yapmak daha faydalı geliyor, deneyimlerim bu yönde oldu..

Kuzum şeker kirizlerine şı bildiğimiz maya var ya kuru, ondan bir çay kaşığı almak şeker isteğini önlüyormuş.. Krom varmış içinde o önlüyormuş.. Bir araştır sende istersen, birden aklıma geldi bak bende regl olunca deniyim:)

Kilo problemin yok nasılsa afiyet olsun kuzum :)
Max bitti şimdi p90x3 de sıra :)

bakayım evde varmıymıs bende tatlı krizini meyveyle atlatmaya calısıyorum simdi yaklastı ya dayanması daha zor olacak :)

Kızlar max30 2. Ay 3. Hafta 2. Gün MAX OUT POWER tamamdır. Ardından da P90x3 ikinci gün programını yapıyım dedim, anam hiç ağırlık yok habire kardio gibi bişeyler :)) başka günlerinkilere bakdım;
Haftada 2 gün ağırlık+barfiks
Haftada bir gün cardio
Haftada 1 gün barfiks
Haftada bir gün yoga
Haftada bir gün plates

Çalışması var.. Hergün ağırlık yok yani.. Kas gruplarını çalıştırmak için farklı program yapmış hergüne... Zamanda çok çabuk geçiyor.. Alışmışız Max ın temposuna bu çok kolay geliyor ve zaman nasıl geçiyor anlamıyor insan :) devam edelim bakalım.. Hergüne ağırlık olsaydı diyorum ama olmamasınında bir sebebi varmış. Kaslar dinlendikce geliştiği için hergüne farklı çalışma uygulatıyor Tony Horton.. Yogası be pilateside var kızlar :))

Kızlar bugün oldukça incelmişim yine, Max30+p90x3 bende çok işe yaradı, Tr' ye gitmeden önceki inceliğime ve kiloma nihayet kavuşabildim :) 75,600 geldim bu sabah :)

Bir de bana gece spor yapmak daha faydalı geliyor, deneyimlerim bu yönde oldu..

ben su p90x3 programına da arastırayım hosuma gitti farklı seyleri severim :)

Her gün aynı kas gruplarını calıstırmak ve her gün agırlık calıstırmak iyi degil kasların dinlenmeye ihtiyacı var tony horton zaten programı buna göre duzenlemis hicbi kas grubu pespese calıstırılmıyor araya gunlere de mutlaka kardiyo yoga ekliyor aynı sekilde shaun t de kardiyosunu ona gore duzenlemis bu da daha cabuk sonuc almayı saglıyor:)

Tebrik ederim kuzum:KK73:Darısı herkesin basına bu programları yapıp sonuc almayan kisi kesinlikle ya kendini adamıyordur ya da beslenmesine dikkat etmiyordur yoksa ev fitnessın en iyileri sonuc almamak imkansız:)

bakayım evde varmıymıs bende tatlı krizini meyveyle atlatmaya calısıyorum simdi yaklastı ya dayanması daha zor olacak :)

ben su p90x3 programına da arastırayım hosuma gitti farklı seyleri severim :)

Her gün aynı kas gruplarını calıstırmak ve her gün agırlık calıstırmak iyi degil kasların dinlenmeye ihtiyacı var tony horton zaten programı buna göre duzenlemis hicbi kas grubu pespese calıstırılmıyor araya gunlere de mutlaka kardiyo yoga ekliyor aynı sekilde shaun t de kardiyosunu ona gore duzenlemis bu da daha cabuk sonuc almayı saglıyor:)

Tebrik ederim kuzum:KK73:Darısı herkesin basına bu programları yapıp sonuc almayan kisi kesinlikle ya kendini adamıyordur ya da beslenmesine dikkat etmiyordur yoksa ev fitnessın en iyileri sonuc almamak imkansız:)
Ayy bilen tecrübeli birinden bu sözleri duymak çok güzel tatlım..

Akşam önce ikinci gün ağırlık olmayınca bi kalakaldım niye yok yaa falan oldum.. Diğer günleride inceledim, sonra aynen yazdığın gibi düşündüm.. Demek ki hergün ağırlık yapmak kas gelişimi için iyi değil, uzamnca ayarlanmış programlar çünkü.. O yüzden sırayla yapıcam..

Aklım p90x de aslında hala ama bir bitirelim bakalım max' ı belki onada fırsat gelir inş.. Zaman çok sorun olmaz gibi p90x de çünkü çok kolay geçiyor süre, max gibi ayy kaç dakika kaldı olmuyorsun :)
Araştır canım hem p90x ile farklarını söylersin bizede faydası olur.. 4 farklı programı var biliyorsundur. Ben mass' ı seçdim ağırlık çalışması var diye :)

Evet kızlar; Max30 2.ay. 3. Hafta 3. Gün MAX OUT SWEAT ve ardından P90X3 YOGA tamamdır..
Yogayıda en azından haftada bir ekleyebilirsiniz kozlar.. Şu an vücudum masaj yapılmış gibi rahatladı inanın.. Ağırlık çalışması yapmadım bugün.. Bugün kasların dinlenme günü :))

Dün Yoga olduğu için bugün bariz bir değişiklik yok vücudumda :) akşam yapacağım spor için sabırsızlanıyorum :)

Kızlar Max30 2. Ay3. Hafta. 4. Gün MAX OUT STRENGHT tamamdır..
P90X3 1. Ay 4.gün programı THE CHALLENGE' de bitti.. Aman ne terlemek, yüzüm hiç bu kadar kırmızı olmamışdı, o kadar zamandır spor yapıyorum :) resmen kırmızı pancar gibi oldum yaa , duşa zor attım kendimi..

Bugünkü P90X3 Barfiks ve şınav çekmekden ibaretti habire onu yaptırdı.. Barfiksim veya direnç lastiğim olmadığından bende onlar barfiks çekerken , ağırlık kaldırdım.. 10 kg ağırlığı iki kolla kaldırdım :)

Toplam 150 şınav çekmişimdir abartmıyorum :)

Şimdi yatmadan ağrıkesici alıcam , sabaha yatakdan kalkamıyabilirim yoksa :)

Etkilerini sabah yazarım, ama şu an bile karnım taş gibi..

Kasların gelişimi için spor sonrası protein alın deniyor, akşam bolca firinda tavuk yediğimden o yeter diye düşünüyorum bu saatte süt bile olsa içmek istemiyorum :)

image.jpeg

Bunlarda çalışdığım ağırlıklar, şu büyük olandan iki tane olması lazım, birini eşim bir tanıdığa vermişdi hatta o zamanlar hepsini ver demişdim :) şimdi onun yerine bir tane daha almam gerekicek.. 2 kg lık olan disklerde var onları taşımadım şimdi buraya..büyük diskler 2,5 kilogramlık..

Ayy bilen tecrübeli birinden bu sözleri duymak çok güzel tatlım..

Akşam önce ikinci gün ağırlık olmayınca bi kalakaldım niye yok yaa falan oldum.. Diğer günleride inceledim, sonra aynen yazdığın gibi düşündüm.. Demek ki hergün ağırlık yapmak kas gelişimi için iyi değil, uzamnca ayarlanmış programlar çünkü.. O yüzden sırayla yapıcam..

Aklım p90x de aslında hala ama bir bitirelim bakalım max' ı belki onada fırsat gelir inş.. Zaman çok sorun olmaz gibi p90x de çünkü çok kolay geçiyor süre, max gibi ayy kaç dakika kaldı olmuyorsun :)
Araştır canım hem p90x ile farklarını söylersin bizede faydası olur.. 4 farklı programı var biliyorsundur. Ben mass' ı seçdim ağırlık çalışması var diye :)

aynen oyle hayatım işin uzmanları ne derse biz caylaklar onu uyguluyoruz mecburi:)

bencede hayatım bir maxi bitir benimde aklım p90xteyken insanity 2.yi dönüyordum cunku hedefi koymustum sırayla yavas yavas gidecektim aslında benim aklım hep ileriki programda oluyor ama önce elimdekini bitiriyorum kısa surede sonuc almak cok zor ve hayalkırıklıgı da yaratır ben bir seneye yayacak sekilde duzenledim programı simdi sıra insanity asylum ve p90x hibritinde :)

bugun yoga gunu birkaç bölgesel ekleyebilirsem eklicem hava mis gibi birazdan yürüyüse cıkıcam tabi kıymetli popomu kaldırabilirsem :KK70:

aynen oyle hayatım işin uzmanları ne derse biz caylaklar onu uyguluyoruz mecburi:)

bencede hayatım bir maxi bitir benimde aklım p90xteyken insanity 2.yi dönüyordum cunku hedefi koymustum sırayla yavas yavas gidecektim aslında benim aklım hep ileriki programda oluyor ama önce elimdekini bitiriyorum kısa surede sonuc almak cok zor ve hayalkırıklıgı da yaratır ben bir seneye yayacak sekilde duzenledim programı simdi sıra insanity asylum ve p90x hibritinde :)
Max' ın bitmesine bir haftam kaldı ama cmartesi TR' ye uçuyoruz gene kuzum, kvalidem gene biraz rahatsız.. Orada spor yapmam mümkün değil, bana kalsa yapardım da ev de müsait aslında ama hasta varken şimdi hoplanıp zıplanmaz :) birde videoları ben netten izliyorum, int kota sorunu var orada :) neyse artık mümkün olursa yürüyüşe çıkarım.
Yediklerime dikkat etmek niyetindeyim bu sefer :) daha yeni Tr' ye ilk gidişimizdeki kiloma gelebilmişdim... Neyse sağlık olsun bakalım.. Hayatın içinde herşey var işde, tek spor diyet olmuyor :))

bugün bu sporu yapaym dedim 10 dakkada mahfoldum :SS sigarayı bıraktım 16 gün oldu spora tam gaz artık :KK66:
Çok güzel tatlım, olsun hep öyle başladık. Az az derken kondüsyonun artar. Ben 2. Ay 3. Haftayım hala programdan programa değişiyor ama hareketleri süre olarak onlar kadar yapamıyorum.. Ki 6 aydır hiç aralıksız spor yapıyorum :)

Ha birde hemen onlar kadar yapıcam diye kendini yorma sonra dediğin gibi 10 dk da biter enerjin yapamazsın. Onun yerine hareket sayılarını az yap yorulduğunda dur, bir dk falan bekle sonra devam etmeye çalış. Videoyu sen durduğun sırada kapatma oynasın.. Böyle böyle kondüsyon kazanacaksın göreceksin :)

Max' ın bitmesine bir haftam kaldı ama cmartesi TR' ye uçuyoruz gene kuzum, kvalidem gene biraz rahatsız.. Orada spor yapmam mümkün değil, bana kalsa yapardım da ev de müsait aslında ama hasta varken şimdi hoplanıp zıplanmaz :) birde videoları ben netten izliyorum, int kota sorunu var orada :) neyse artık mümkün olursa yürüyüşe çıkarım.
Yediklerime dikkat etmek niyetindeyim bu sefer :) daha yeni Tr' ye ilk gidişimizdeki kiloma gelebilmişdim... Neyse sağlık olsun bakalım.. Hayatın içinde herşey var işde, tek spor diyet olmuyor :))

gecmis olsun tatlım aynen hayat diyet spor arasında gecmiyor onemli olan cok uzun ara vermemek bir sekilde hayatımızda sporu tutmak islerin yoluna girsin yine devam edersin kuzum :) ben mesela 2-3 yıldır diyet yaparım guya niye guya cunku hic kilo verememistim ama diyeti bıraktıktan sonra sınav stresinden kilo vermistim sonra onun ustune bosa gitmesin verdigim kilolar diyerek spora baslamıstım :)

gecmis olsun tatlım aynen hayat diyet spor arasında gecmiyor onemli olan cok uzun ara vermemek bir sekilde hayatımızda sporu tutmak islerin yoluna girsin yine devam edersin kuzum :) ben mesela 2-3 yıldır diyet yaparım guya niye guya cunku hic kilo verememistim ama diyeti bıraktıktan sonra sınav stresinden kilo vermistim sonra onun ustune bosa gitmesin verdigim kilolar diyerek spora baslamıstım :)
Sağolasın tatlım benim :)
Aynen kuzum kaldığımız yerdem devam edicez inşallah, Allah sağlık sıhhat versin yeter ki,,
Yalnız ben ağırlık kaldırmakdan yani p90x3 den aşırı memnun kaldım Adrianacığım, sonuna kadar gitmek niyetindeyim inş.. Sayende p90 ları tanımış merak etmiş olduk tatlım benim Allah razı olsun kuzum :) unide de devam edersin sen bence spora alışınca insan vazgeçemiyor :)

X