İnsanlar gerçekten vicdansız

Kuaföre susup susup burada artistlik yapıyorsunuz, ona boyle konuşsaydiniz ya?
Hem de haklisiniz yani, yapamamis!
Paranizi geri iade alir, baska bir yerde yaptirirdiniz.
Ustune ustluk fazladan istenen parayi da vermissiniz doğru anladiysam, burada daha zararlı cikan siz oluyorsunuz.
Tek sözüm o beni kandırdı oda kandirilmayi haketti.

Hahaha salak karı verdiğim paranın yarısını düzgün saç yaptirarak hallettim işte.Fazladan para aldı .
Sen hakaret etmeden kendini ifade etmekten aciz bir insansın. Eminim istediğin modeli rengi vs anlatamamışsındır. Adam da anladığı kadar yapmıştır

İnsanlar gerçekten bana niye böyle bilmiyorum.

Saçlarımdan şikayetçiydim, çok kısa ve yıpranmış haldeydi. Gittim kuaföre abi benim şu saça kaynak yap dedim kaç tane yeter benim kafaya diye sordum 200 tane dedi bende tamam dedim. Fiyat ne kadar diye sordum 6.700 dedi oooo iyimis dedim oda dedi yarın gel bende tamam dedim. Geldim buyur abi paran dedim 5.000 TL daha verecektin unuttunmu dedi abi öyle bir şey söylemediniz ki dedim. Neyse tamam ve bir kısmını yarın öderim dedim yaptı saçı beğendim güzel oldu felan sonra evde saçımı taradım mk kaynaklar kopuyor saçtan. Cevremde dedi resmen kaziklanmissin hem kaynağı yapamamış hemde çok para istemiş felan dedi. Birde şöyle oldu yarın gel fotoğrafını çekeceğim fon çekip dedi geldim fön çekti bıraktı diyemedim ki fotoğrafımı cekecektiniz diye.

Neyse geri kalan parayida odedim adama.

Bugün yine kuafordeydim ama ona öyle bir oyun oynadım ki yaptırdım saçımı abi ben yarın ödeyeceğim dedim ödemem valla ödemem.
Saçımı da actirip boyattım .Yarın öderim dedim ödemem.

Saçimada su dalgası yaptı kadın çırak sohbet ediyoruz bugün işte felan çevren begendimi diye sordu saçını yalan söyledim bayildilar valla dedim. Flortumde bayıldı dedim kadın bir anda şaşırdı senin flörtünmu var felan dedi olamazmi dedim... Ne eksiğim var benim dedim. Baskada oluyormu diye sordu oluyor dedim. Seni beğeniyorlar mi bari hoslaniyorlarmi diye sordu. Okadar yerin dibine girdim ki anlatamam... Kadında 40 yaşında obez esmer kısa boylu bir kadın. Ya insanlar ne istiyor benden ya valla yoruldum çok yoruldum ya. Ödemem o parayı avucunu yalasin.
Fazladan istediği 5000 i neden verdin ki ? Saçının koptuğunu neden söylemedin ? Beğenmediğin saça neden herkes çok beğendi dedin ?

Adamın profiline baktım yaptığı saçlar gayet makul. Sizin saçınız zaten yıpranmışken neden kaynak taktırırsınız ki bakımlar yaparak saçı eski haline getirmek varken? Eskiden annemde yaptırmıstı iyi bir yer olmasına rağmen taradığı zaman kaynaklar çıkıyordu zaten görüntü olarakta kötü durduğunu düşünüyorum kaynakların.
Bu arada adama da fotoğrafları attım dava ederse elinde kanıt olsun. İnsallah dava açar da daha fazlasını alır senden :KK70:

Adamın profiline baktım yaptığı saçlar gayet makul. Sizin saçınız zaten yıpranmışken neden kaynak taktırırsınız ki bakımlar yaparak saçı eski haline getirmek varken? Eskiden annemde yaptırmıstı iyi bir yer olmasına rağmen taradığı zaman kaynaklar çıkıyordu zaten görüntü olarakta kötü durduğunu düşünüyorum kaynakların. Bu arada adama da fotoğrafları attım dava ederse elinde kanıt olsun. İnsallah dava açarda daha fzlasını alır senden :KK70:

Bunu akıl edemedi mi acaba cidden millete hakaret ediyor da kendisi daha fena. İyi yapmışsınız. İnstagramımı kapattım yoksa bende yollayacaktım.

İnsanlar gerçekten bana niye böyle bilmiyorum.

Saçlarımdan şikayetçiydim, çok kısa ve yıpranmış haldeydi. Gittim kuaföre abi benim şu saça kaynak yap dedim kaç tane yeter benim kafaya diye sordum 200 tane dedi bende tamam dedim. Fiyat ne kadar diye sordum 6.700 dedi oooo iyimis dedim oda dedi yarın gel bende tamam dedim. Geldim buyur abi paran dedim 5.000 TL daha verecektin unuttunmu dedi abi öyle bir şey söylemediniz ki dedim. Neyse tamam ve bir kısmını yarın öderim dedim yaptı saçı beğendim güzel oldu felan sonra evde saçımı taradım mk kaynaklar kopuyor saçtan. Cevremde dedi resmen kaziklanmissin hem kaynağı yapamamış hemde çok para istemiş felan dedi. Birde şöyle oldu yarın gel fotoğrafını çekeceğim fon çekip dedi geldim fön çekti bıraktı diyemedim ki fotoğrafımı cekecektiniz diye.

Neyse geri kalan parayida odedim adama.

Bugün yine kuafordeydim ama ona öyle bir oyun oynadım ki yaptırdım saçımı abi ben yarın ödeyeceğim dedim ödemem valla ödemem.
Saçımı da actirip boyattım .Yarın öderim dedim ödemem.

Saçimada su dalgası yaptı kadın çırak sohbet ediyoruz bugün işte felan çevren begendimi diye sordu saçını yalan söyledim bayildilar valla dedim. Flortumde bayıldı dedim kadın bir anda şaşırdı senin flörtünmu var felan dedi olamazmi dedim... Ne eksiğim var benim dedim. Baskada oluyormu diye sordu oluyor dedim. Seni beğeniyorlar mi bari hoslaniyorlarmi diye sordu. Okadar yerin dibine girdim ki anlatamam... Kadında 40 yaşında obez esmer kısa boylu bir kadın. Ya insanlar ne istiyor benden ya valla yoruldum çok yoruldum ya. Ödemem o parayı avucunu yalasin.
Dimi keşke herkes senin kadar vicdanlı(!) olsa

X