İnsanlar gerçekten vicdansız

6700 üstüne 5000 istediyse çok da üzülemedim o kuaföre ☺️ iyice abarttılar onlar da saç konusunda. Parayı da nakit alıyorlar oh basit usul sınırını geçmemek için vergide.
Parayı nakit aldıysa vergi şikayeti yapacağını söyle susar oturur yerine

Kuafor bana yazısmalarini atti, resmen yalvarmis, odicem diye😂
Kuaför nakit mi almış parayı ? Makbuz,fiş vs var mı onu da sorar mısınız ? Veya ibandan aldıysa ne olarak almış.
Bir saça 11 bin isteyenler ne hikmetse 150 bin sınırını hiç geçmeyip basit usulde tutmaya devam ediyorlar kendilerini

Anasayfaya gel orda paylasip silcem
Madem olay yargıya intikal etti bence hiç bu topa girmeyin. Konu sahibi bir avukatla anlaşır olayı anlatır.
Avukatın ilk yapacağı 1 kuaför parayı ne şekilde almış ona bakmak Kuaföre yüklü vergi cezası çıkabilir de çıkmayabilir de.
2 buradan haberdar olursa ki olur beyanlarınıza dayanarak önce kuaförden sonra sizden şikayetçi olur. Whatsapp yazışmalarını sizinle paylaştığını söylüyorsunuz siz de başkalarıyla paylaşıyorsunuz. Haberleşmenin gizliliğini ihlal TCK m. 132/2 ve 2 yıldan 5 yıla kadar hapis cezası var. Yatarı olan bir ceza değil ifadeye gitmek vs başınızı ağrıtır. Bence kimseyle paylaşmayın sizin iyiliğiniz için söylüyorum. Ben konu sahibinin avukatı olsam bu şekilde yapardım

Madem olay yargıya intikal etti bence hiç bu topa girmeyin. Konu sahibi bir avukatla anlaşır olayı anlatır.
Avukatın ilk yapacağı 1 kuaför parayı ne şekilde almış ona bakmak Kuaföre yüklü vergi cezası çıkabilir de çıkmayabilir de.
2 buradan haberdar olursa ki olur beyanlarınıza dayanarak önce kuaförden sonra sizden şikayetçi olur. Whatsapp yazışmalarını sizinle paylaştığını söylüyorsunuz siz de başkalarıyla paylaşıyorsunuz. Haberleşmenin gizliliğini ihlal TCK m. 132/2 ve 2 yıldan 5 yıla kadar hapis cezası var. Yatarı olan bir ceza değil ifadeye gitmek vs başınızı ağrıtır. Bence kimseyle paylaşmayın sizin iyiliğiniz için söylüyorum. Ben konu sahibinin avukatı olsam bu şekilde yapardım
Yargilik bir sey yok suan ya bence odeyecekmis yarin")
Bir de izin almistim, paylasabilirsiniz dedi
Ama sildim yine de, teşekkürler

anlaşılan fiyatın dışına çıkılıyorsa, sonradan ekleme yapılıyorsa o kişiden alışveriş yapmazsın olur biter
bi de ben anlamadım beğenmediği kaynak için ekstra istenen parayı da ödüyorsun
ama sonradan saçına yaptırdığın işlemin parasını ödemiyorsun
ayrıca madem kaynakta sıkıntı var kopuyor, söyleseydin
belki sen yanlış kullandığın için koptular ?
söyleyeceksin ben yaptırdım sizden ama böyle böyle oluyor, nasıl çözebiliriz diye

Bunlar kaynak icin kaca anlaşmışlar
Uye kac lira odemis kac lira eksik kalmis
Daha sonraki islem icin ne kadara anlasmislar? (Bunu tamamen odememis sanirim)

Hicbir sey anlamadım, konudaki matematigi cozen bi anlatabilir mi?

X