Internet indirimli alisveris

Ckrmjgn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2017
6
2
28
Merhaba arkadaslar internette hangi siteler uzerinden alisveris yapiyorsunuz? Hangi siteleri guvenli buluyorsunuz? Kredi karti bilgileri verdigimiz icin tereddutluyum:110:

flyu

Hayat @/):)₺
Kayıtlı Üye
5 Mart 2013
215
134
Trendyol

Ckrmjgn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2017
6
2
28
Bende daha onceleri markafoni den alisveris yapiyordum. Bir ara site kapaliydi tekrar acildiginda da urun azaldi ve cok indirim olmuyor:KK12:

Purplepeople

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2017
3
0
bende sürekli n11 ve trendyoldan alışveriş yapıyordum, daha sonra instagram dan güvenli alışveriş yapmanın bir kaç yolunu uzun uzun araştırdım, özel tasarımcıların kullandığı shopier güvenli ödeme diye bir platform hep karşıma çıkıyordu, ve gerçekten 256 bit güvenlikli sertifikalar kullanıyorlarmış, şu an için internet alışverişlerinin en güvenli yollarından birisi.

neredeyse 4 aydır 10. siparişim herhangi bir sıkıntı yaşamadım, hatta bu gün yine shopier platformu üzerinden ablama harika bir yılbaşı hediyesi satın aldım.

bkz :)

Son düzenleyen: Moderatör:

ramsesv

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2017
19
2
30
İnternetten güvenli alışveriş yapmanın basit bir yolu var internet bankacılığı kullanıyorsanız kredi kartınıza bağlı bir sanal kart oluşturun bu kartın limitini kendiniz belirleyebilirsiniz 100 liralık bir çanta mı alacaksınız 100 lira sanal kart limiti belirleyin alışverişten sonra sanal kartı iptal edin bu sayede kartınızın kopyalanması gibi bir durum olmaz büyük firmalardan güvenle alışveriş yaparsınız

H E

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
19 Haziran 2013
24.765
62.368
27
Merhaba arkadaslar internette hangi siteler uzerinden alisveris yapiyorsunuz? Hangi siteleri guvenli buluyorsunuz? Kredi karti bilgileri verdigimiz icin tereddutluyum:110:
Genellikle kapıda ödeme olarak kabul eden sitelerden alışveriş yapıyorum. Modanisa , morhıpo , Allday , Tozlu vb. vb. vb. :)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-06-2021

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 100 gün kaldı.

Bugünlerde genellikle bebeğinizin kaşları ve kirpikleri oluşmuştur. Önümüzdeki birkaç gün içinde bebeğinizin tırnakları iyice belirginleşecektir. Bebeğinizin tınakları büyürken sizin tırnaklarınızda çok hızlı büyüyor olacaktır. Bunun sebebi metobolizmanızın hızlı çalışmasıdır. Güçlü, sağlıklı ve uzuk tırnaklar metobolizmanızdaki ve dolaşım sizteminizdeki gelişimin göstergesidir. Eğer önceden sezeryan doğumu yaşadıysanız, SSVD (Sezeryan sonrası vajinal doğum) düşünmelisiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

KozmetikSever

ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
15 Mart 2017
5
2
37
Bir çok internet mağazasından alışveriş yapıyorum bu mağazalar arasında çok bilenen dev firmalar harici bir yerden alışveriş yapacaksam da fiziki mağazalarının olmasına ve birkaç şubeye sahip olamalarına dikkat ederim ve sürekli indirim takip ederim iş ödeme kısımına gelince 3d şifreleme ile işlem yapmaya özen gösteririm 3d yoksa mutlaka alamam gereken bir ürün ise sanal kart ile işlem yaparım bu şekilde yapılan işlemlerde hiç sorun yaşamadım.

kampanya kupon paylaşmak yasakmı bilmiyorum ama

parfümeri sadece internet sitesinde geçerli ..... bu kupon kodunda extra %10 indirim var kozmetik makyaj cilt bakımı ihtiyacı olanlar değerlendirebilir. Ne zamana kadar geçerli bir bilgi bulamadım ve 1 sefer kullanıldığını fark ettim 2. alışverişimde geçerli olmadı bilginize

gozdealcinkaya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2010
21
0
Bende homextra com denedim kapıda ödemeyle sorun yaşamadım gönderdiler ürünü
Kahve makinesi aldık iş yerinden arkadaşımla beğendik sorun yok

ZhlCan

ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2020
8
1
28
Güvenli alışveriş için PayTR, PayGuru ve benzeri hem müştelerin kart korumasını sağlayan sanal pos kullanan websitelerini tercih etmeye özen gösterin. .......

lairen de mira

ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2020
8
1
28
HERKESE MERHABA, GÜVENİLİR ALIŞVERİŞ UYGULAMALARI HAKKINDA SİZLERE YARDIMCI OLMAK İSTERİM DOLAP VE GARDROPS ADRESLERİ OLAN ... DA HEM UYGUN HEMDE KALİTELİ ÜRÜNLER BULUNMAKTADIR. MUTLAKA BEKLİYORUZ :KK200: