İnternette fal öneri verir misiniz

jun_jandi

İllede Sen
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2013
2.667
511
27
Arkadaşlar birine fal baktırmak istiyorum ama şöyle gerçekten hisli birine nokta atışlı bakan birine kahve falı baktırmak istiyorum Sakarya dan bakan biri ya da Binnaz flan instadan bakan biri olsun...
Önerilerinizi bekliyorum...

benim arkadaşım instagramda maggiwee'yi önermişti ve ben çok memnun kaldım bakımından, gündemimi bildi ve gelecek için söyledikleri de şu anlık mümkün görünüyor ama bakacağız. tabii herkesin enerjisi herkesle tutmayabiliyor ama bi önermek istedim 🌸🫶🏻

eklemeyi unutmuşum ben tarot baktırdım ama kahve de bakıyordu

benim arkadaşım instagramda maggiwee'yi önermişti ve ben çok memnun kaldım bakımından, gündemimi bildi ve gelecek için söyledikleri de şu anlık mümkün görünüyor ama bakacağız. tabii herkesin enerjisi herkesle tutmayabiliyor ama bi önermek istedim 🌸🫶🏻

Tatlım o kadına hem Tarot hem kahve baktırdım çok memnun kaldım 🥰

maggiwee yi ben de merak ettim. umarım yorumlar artar. online site falcılarının fal bakabilse kendi hesabından bakabileceğine inanıyorum, o nedenle önermem. Ama başka fal başlıklarında telefondan bakan falcılar var, araştırın biraz isterseniz.

maggiwee yi ben de merak ettim. umarım yorumlar artar. online site falcılarının fal bakabilse kendi hesabından bakabileceğine inanıyorum, o nedenle önermem. Ama başka fal başlıklarında telefondan bakan falcılar var, araştırın biraz isterseniz.
Çok kişi var orda da kimlere baktiracagim çoğu reklamya anlamadım o yuzunden:)

YouTube falcılarına kesinlikle baktirmayin.
Melysid diye bir kanal var baktırdım çok büyük paralar alıp gerçekten hiç bir şey bilmiyorlar .
Astroloji bakıyormuş belki orda bilgisi vardır astroloji bildiğim için az buçuk dedikleri o kadar saçmaydı ki bilgisi olabilir ama tahminleri çok tutarsız .
Gerçekten dikkat edin para tuzağı giden Parama oldu üzüldüm.
Baktirmama kararı aldım .

YouTube falcılarına kesinlikle baktirmayin.
Melysid diye bir kanal var baktırdım çok büyük paralar alıp gerçekten hiç bir şey bilmiyorlar .
Astroloji bakıyormuş belki orda bilgisi vardır astroloji bildiğim için az buçuk dedikleri o kadar saçmaydı ki bilgisi olabilir ama tahminleri çok tutarsız .
Gerçekten dikkat edin para tuzağı giden Parama oldu üzüldüm.
Baktirmama kararı aldım .
Önereceğin birileri var mı

Önereceğin birileri var mı
Ay yok valla bence hiçbirine para kaptirmayjn .
O kadar baktırdım yok yani gelecek sıfır.
Allah'tan başka geleceği kimse bilemez .
O paralarla kendinize yatırım yapın benden söylemesi ben çok pişmanım bajtırdıgıma çok para doktum bu işe yok kardeşim.
Genel konuşuyorlar İnan herkese uyar .

Canım başka baktırp beğendiğin bir yorumcu var mı

X