internetten tanıştığı kişi yüzünden evden gitmiş!!!

Saruboceq

İki Kız Annesi :)
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
12.358
218
Kızlarrr şimdi bir şey duydum ve çok şaşırdım..Sizinle de paylaşmak istedim..
Kayınvalidemin yiğeninin karısı evden kaçmış.Çok erken yaşlarda evleniyorlar,10 yıllık evliler ve görünürde çok mutlular.Gelin gerçekten çok güzel,oğlumuz da çok iyi.Karısına bir bağlı bir düşkün..
Gelin 3 gün önce çocukları alıp evden gidiyor.Gelinin bir arkadaşının kocası da oğlumuzun çok yakın arkadaşı.O da demişki interneti eve almakla sen hata yaptın,o aldığın günden beri erkeklerle yazışıyormuş ve de kaçtığı kişi yine internette tanıdığı kişi..:1shok:
Biz şok olmuş durumdayız..Evet sizlerin düşünceleri neler?

:1shok: valla ne denirki..Son zamanlarda böyle şeyler duyuyoruz gerek ülkemizde gerekse diğer ülkelerde...Kim bilir daha neler var. Karısını kocasını internette aldatanların sayısı eminim fazladır. Bu forumda da var eşinin sürekli internetin başına geçip arkadaşlık sitelerine chat sitelerine girmesinden yakınanlar...Korkuyorum resmen...İnterneti artık ne için kullanıyoruz anlamıyorum...Büyük konuşmayım ama evlenince evimize internetin i sini bile sokturmayacağım...Yok yok teknoloji içinde fesatlık olanları hemencicik bozuveriyor vallasenağlama

İnterneti amacına uygun olmadan ,hayatında bir insan varken yeni heyecan arayışı için kullanaları pek hoş görmüyporum kadın yada erkek olması mevzu değil bir başlayınca bunun sonu ne yazıkki gelmiyor kocaman aşklar sevgiler kabloların ucunda sanal alemde bitebiliyor.

gelinin arkadaşının kocası nerden biliyormuş erkeklerle yazıştığını..doğruysa vede internette tanıştığı biriyle kaçtıysa hata yapmış.çocuklaırnıda alıp gidiyor başka yere gitmiş olmasın herkes kabul etmez çocuk varken ama.10 yıllık evli bide allah korusun ya çocukları fln varken nasıl yapmış anlamıyorum.eşiyle mutlu gözüküyorla diyorsun demekki içlerinde büyük kopukluklar var ki kadın böyle bişey yapmış.hem kesin mi ki birisine kaçtığı.öyleysede evliyken böyle bişey yapılmasına karşıyım.boşansın sonra nereye giderse gitsin.

Valla ben en çok çocukları da alıp kocasıyla hiçbirşey konuşmadan öylece çekip gitmesine şaşırdım. İnsanların birbirlerine sevgileri, aşkları bitebilir ama en azından saygıyı yitirmemek lazım. Böyle bir şey yapabildiğine göre evliliğinde eksik gördüğü şeyler vardı herhalde. Tabiki bu yaptığını haklı göstermez. Ama keşke yuvasını kurtarmak adına öncelikle sorunlarını eşiyle paylaşmayı deneseydi. Hem eşine hem de çocuklarına yazık olmuş gerçekten.

bilmediği halt etcekmişde çocukları neden alıyo, onların duzenini ailesini neden bozuyo hem geri gelse bile koca kabul edermi? çok çok mantıklı ve geçerli bi neden olması lazım ki guven sarsıcı bi durum olduğundan kız arkadaşına gitse bile ne ettiğini kendi bilir kocasına açıklayamaz...1 ay sonra pişmanlık başlar elin adamı evli barklı çocuklu kadınla ne etcek keyfi kaçınca kadın dırdır etmeye başlayınca git diicek kendi evine olan kadına olcak. keşke çocukları almasaymış

artık ben bu olaylara alıştım desem... bizim bir tandık ta kanserli çocuğu alıp kaçıyor çocuk kolları falan erimiş o derece izmire adamın yanına gidiyo adam çocuğu istemiyor önce dövüyor sonra da hastaney cebinde bir notla bırakıyorlar kadın kocasını arayıp oğlun şurada al beni de bekleme diyor....
yani milet iyi ce zıvanadan çıktı...........

İnanın ben şoktayım.Biz her görüştüğümüzde karşımızda sorunlu bir çift yoktu o kadar mutlu görünüyorlardıkii.Bir söyler 5 gülerlerdi karı koca..Çok şaşırdık çokkk..
Gelinin arkadaşının kocası sanırım karısından dolayı biliyordur.Ben tanımıyorum bunu söyleyen şahsı o yüzden ne söylesem yanlış olur..
Yani işte hayatında bir şey görmemiş,içine kapanık,cahil bir kadın olsa hadi dicem internette az bişe görünce aldandı.Ama ailesi ve gelin gittiği aile gerçekten çok kültürlü kendisine saygısı olan,belirli kariyerleri ve kendini çevrelerinde kabul ettirmiş insanlar..
Televizyonda izlerken başımıza geldi.Gerçi bizlik bir şey yok da yine de şaşkınlık var.Çocuklar ne yapacak şu an ne durumdalar nasıl bir gelecek var onlar için,geri dönerler mi,dönerlerse bizimkiler kabul ederler mi hiç bilmiyorum.:uhm:
Çok yanlışş çokkk yani bir şey yaşayacaksan eşinle sorunun varsa istemiyorsan ayrıl edebinle usturubunla..Bu şekilde şerefini namusunu ayaklar altına alarak gitmek ne demek?
İnterneti gerçekten doğru kullandığınızda sorun yok ama eviniz mutsuzsanız işte internet o devrede kötü bence.Alllahım sen şaşırtma hiç birimizi..
:sm_confused:

Bu gibi olaylar bugünlerde çok oluyor.mutlulukla alakası yok bence tamamen o kişinin merak ve heyecanla o kişiyle konuşuyor sonra zamanla bağlanıyor ve 10 yıllık kocayı böle bırakıyor böle şeyleri duydukça üzülüyorum gerçekten insanlar amaç dışı kullanıyor.bu devirde kimseye güvenilmiyo işimiz zor valla..

hep tv de duyardım bu tür haberleri. çok şaşırdım açıkcası kadın ıçın uzulmem kendı etmıs kendı bulsun. ama o zavallı çocuklar ne yapıyorlar acaba? ilerde o kadın evlatlarının yüzüne nasıl bakacak hıcmı utanma yok ya hemde güzel giden bir evlılıktı demişsin nasıl bu kadar şuursuz davranabilmiş pes doğrusu. ne olursa olsun bır evladın varsa kendınden önce onu düşüneceksin. ona göre adım atacaksın. acaba ne hayllerle kactı evden ama emınım coktan suya düşmüştür hayalleri. yazık cok yazık...

Kızlarrr şimdi bir şey duydum ve çok şaşırdım..Sizinle de paylaşmak istedim..
Kayınvalidemin yiğeninin karısı evden kaçmış.Çok erken yaşlarda evleniyorlar,10 yıllık evliler ve görünürde çok mutlular.Gelin gerçekten çok güzel,oğlumuz da çok iyi.Karısına bir bağlı bir düşkün..
Gelin 3 gün önce çocukları alıp evden gidiyor.Gelinin bir arkadaşının kocası da oğlumuzun çok yakın arkadaşı.O da demişki interneti eve almakla sen hata yaptın,o aldığın günden beri erkeklerle yazışıyormuş ve de kaçtığı kişi yine internette tanıdığı kişi..:1shok:
Biz şok olmuş durumdayız..Evet sizlerin düşünceleri neler?

:1shok:allah kimseyi sasirtmasin kimseyi nevsiyle bas basa birakmasin ya.son zamanlarda boyle seyleri cok duyar olduk .insan bahane vermeye korkuyor .tabi .cogu evlilik bu yuzden bitiyomus.gerci benim cevremdede var boyle seyler ama yazmak istemiyorum.ya inanin cok cirkin internet bilgi alisverisi olarak goruyorum ben boyle gormeyenlerin sonuda bu .allah islah etsin onu ve oylelerini :eek:klava:

artık ben bu olaylara alıştım desem... bizim bir tandık ta kanserli çocuğu alıp kaçıyor çocuk kolları falan erimiş o derece izmire adamın yanına gidiyo adam çocuğu istemiyor önce dövüyor sonra da hastaney cebinde bir notla bırakıyorlar kadın kocasını arayıp oğlun şurada al beni de bekleme diyor....
yani milet iyi ce zıvanadan çıktı...........

Dünyada ne biçim anneler var. Annelik eğer buysa ben istifa ediyorum. Yazık çoooook yazııııık.

böyle seyler cok yasaniyo televizyonda da göruyoruz ama bence bir kadin dört dörtluk mutluysa esinide seviyorsa yuvasinada bagliysa o kisiyi kimse bu yollara itemez ama esinle arasinda sevgi bagi yoksa yada evliligi icinde esini sevemediyse ozaman böyle yollar sevgiye ac olduklarindan bi acik kapi olarak görunuyo esinden bekledigi sevgiyi vede ilgiyi göremeyenler suya hasret bi cicek gibidirler bence sevgisizlik insanlara neler yaptiriyo insan nin akli cikiyo duyunca disaridan olaylara yorum yapmak cok yolay agzi olan konusur kimse bir dört duvarin icinde neler oldugunu bilemez insanlar isene geleni anlatir toplum beni suclu görmesin diye suc teknolojide deyil esine sattlerce yanliz bir dört duvarin icinde yanliz birakanlarda tabi onlarda biliyo esim evde nasil olmasa beni bekliyo ben biraz disariya cikam gezem tozam hayatimi yasayam geri eve dönem ama sirada da evde bekliyen kisinin isteklerininden ilgisizliklerinden haberleriyok bir misal verem mesela bir suruyu cobansiz yollarsaniz bazilari yolu kendileri bulur gelirler bazilarinida kurda kusa yem olurlar ama cobanla yollarsaniz basinda durdugu icin kimse yaklasamaz demi cünku basini bekliyen birinin oldugunu biliyorlardir

kizlar birsey soracam ya size esinin hic mi sucu yok o kadin her halde esinin yaninda nette girmiyodu demi esi neredeydi peki kadin nette görusurken basi bosluluktan iste yapmis bunun kulturle kariyerli olmakla bi ilgisiyok sadecede kadini suclamak ön yargiyla konusmak bence yanlis

leylom aslında bazı yerlerde haklısın ama bazılarınada katılmıyorum benım esım benı ınternette tanıştıgıyla aldattı ve halada kızlarla konusmaya devam edıyor ve kızlarda evlı oldugunu bılıyor evede gec gelıyor o zaman benımdemı esımın yaptıgı hataları yapmam gerekır

boyle seyler evlı ve cocuklu bı kadına bence yakışmaz heee tabıkı adamda haksız demekkı esını cok yalnız bırakmış ama yıne soyluyorum kadın yapmamalıydı helekı cocuklarını alıp gıtmesı cok ama cok sacma

Yıkılan yuvaya değilde o çocuklara acırım açıkçası.. yaşananlardan internet gibi değerli bir bilgi paylaşım alanını günah keçisi çıkarmanın anlamı yok bence..Bu ve benzeri olaylar senelerdir yaşanıyor internet yokken eşini aldatan kadın ya da erkek olsun yuvasını yıkan yokmuydu sanki..o kişinin tatminsizliği ve karakteriyle ilgili..Allah akıl fikir versin ne diyim..

X