Doğuma Hazırlık İPEK kızım için yaptığım tüm hazırlıklar

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
eminönünde değil cnm karıştırdın herhalde
eminönünden aldığım şeyler havuzlu handan genellikle
chichonun mağazası ise
anadolu yakası tuzla orhanlı tarafında
ama ayda 2 gün oluyor bu indirimler cnm
hangi günler olduğunu takip edebilmen için de chichonun müşteri ilişkileri
444 2 442 nolu arayıp gsm numaranı verirsen
bundan sonraki indirim günleri mesaj olarak gelecektir sana
ama özel araç olması lazım yeri uzak ve akşam 6 ile 9 arası olduğundan zaman kısıtlı
umarım gitme imkanın olur kolay gelsin cnm

karazeytin sanki dolabın içinde altın yastığı gördüm gibi
pembe piti kareli
onu sen mi yaptın,hazır mı aldın
resmini tam olarak koyar mısın buraya

s6300315.jpg
altın yastığı-eminönü 7 ytl

canım bunu kendim yapmadım ama çok basit sen de istersen yapabilirsin
tuhafiyecilerden elyaf al ya da hazır kırlent varsa istediğin kumaşla kaplayabilrsin
kenarları içinde yine hazır satılamn tuhafiyeden tüller var çeşit çeşit
üzerini de istediğin gibi süsleyebilrisin
nazar boncukları da ideal olabilir cnm
hatta düğmeler ya da boncuklardan üzerine isim de yazabilirbilirs o da şık olur
kolay gelsin

cok guzeller ellerine saglik avizeye bayildim nasil yaptigini paylasirim iyi gunlerde kullansin bebisin allah anali babali buyutsun uzun omurlu olsun insallah darisida bana bide tum isteyenlere allahim nasip etsin

cok guzeller ellerine saglik avizeye bayildim nasil yaptigini paylasirim iyi gunlerde kullansin bebisin allah anali babali buyutsun uzun omurlu olsun insallah darisida bana bide tum isteyenlere allahim nasip etsin

saol canım.opuyorumnanaktan
emin ol zamanı gelince sen de bu duyguları yaşayacaksın
ümidini yitirme derim
daha da güselleri sizlerin olur inşallah
http://www.kadinlarkulubu.com/kendi...-odas305-i231in-avize-yap305m305-resimli.html
bu linkten avize yapımına bakabilrisin cnm
şimdiden kolay gelsin

s6300793.jpg

yedek hastane çıkışı
ana kız mor olcez yine
s6300784f.jpg

bu da anacığının geceliği ve 36 haftalık göbüşü
s6300794q.jpg

veeeeeee hastane çantamız yerleşmiş hali
bakım ürünleri ayrı çantada
artık sayılı günler kaldı bekliyoruz ipek kızımızı

ayy canım ya sendede ben gibi mor hastalığı var..kaydirigubbakcemile3 çantayı görünce çoook duygulandım yaa..inanaırmısın? sanki ben anne olcakmışım gibi çok etkilendim bi ansenağlama...sağlıkla bir kurtulsan hayrlısıyla herkese haber vercem kara zeytinim kurtuldu diyee.....havalara uçacağım o gün..:sm_cool: ayrıca çok fazla kiloda almamaışın ya ne güzel...çok normal gördüm seni...sağlıcakla hayırlısıyla bir avazda kurtulursun umarım canım...ipeğimiz gelllll ......:nazar:

ayy canım ya sendede ben gibi mor hastalığı var..kaydirigubbakcemile3 çantayı görünce çoook duygulandım yaa..inanaırmısın? sanki ben anne olcakmışım gibi çok etkilendim bi ansenağlama...sağlıkla bir kurtulsan hayrlısıyla herkese haber vercem kara zeytinim kurtuldu diyee.....havalara uçacağım o gün..:sm_cool: ayrıca çok fazla kiloda almamaışın ya ne güzel...çok normal gördüm seni...sağlıcakla hayırlısıyla bir avazda kurtulursun umarım canım...ipeğimiz gelllll ......:nazar:

canım benim çok saol tatlumopuyorumnanaktan
daha da güselleri senin olur inşallah
herşeyin zamanı var tabi beklemek gerekiyor
en kısa zamanda rabbim sana da nasip eder inşallah canım
kilo aldım aslında 12 kilokaydirigubbakcemile3
güsel dileklerin için saol cnm.hayırlısıyla kucağımada almak nasipolur inşallah öptüm cnm

hayırlı uğurlu olsun ipek kız, çok güzel herşeyi, sağlıkla kullanması nasip olur inşallah kara zeytin, ben bebeğin yatağını ve dolabını nerden aldığını sormak istiyorum ve maliyeti ne oldu, ben şu ara bebek odasını araştırıyorum kızım için de, o yüzden merak ettim, bilgi verirsen çok sevinirim.

demhantcım saol cnm
daha da güselleri senin kızının olur inşallah
bebek karyolası ve dolabı ikeadan cnm
bebek karyolası normal fiyatı şuan 240 civarı dolap da 130 ytl falan olması lazım
ikea sitesine girip bakabilrisin cnm
ama ben bu fiyatlara almadım tabi
teşhir ürünleri vardı bazı ufak tefek çizikleri ama pek dikkat çeken yerlerde olmadığı için aldım
sen de istanbuldasın sanırım özellikle bayrampaşa ikeada teşhir ürünleri fazla karşıdaysan bakabilirsin
ben anadolu yakasındayım çünkü
umarım zevkine göre bulabilirsin.öptüm

karazeytin geceliğin çok hoş duruyo
önden düğmeli mi o, loğusa geceliği değil galiba
çok beğendim

bide kızının giysilerini tüllere mi sardın
çok tatlı durmuş

sevcancım geceliğim maalesef loğusa değil
gerek görmedim genelde pijamalarla durup emziririz diye pijamalarımı önden düğmeli aldım
geceliği sadece doğum başlamadan önce giyorsun onda da emzirme durumun yok zaten
tedi mağazaları vardı ya ordan aldım şimdi kalmışmıdır bilmiyorum 9.5 ytl idi
zaten başka ne zaman giyecez

hastane çıkışarını evet cnm tüle sardım
ben yokken direk göze çarpıp tüm ihtiyaçları biryerde bulundurayım diye
kenarlarını da kurdele ile bağladım

sevcancım bu arada beğenmene sevindim
sen de bebek bekliyorsun anlaşılan daha da güselleri senin olur inşallah öptüm

zeytincim ya şu kapıya yapmış olduğun süsleri özellikle kelebek ve çiçekleri nerden aldın yada şöyle söyleyeyim ben ankaradayım burda büyük mağazalarda filan bulabilirmiyim

sevcancım bu arada beğenmene sevindim
sen de bebek bekliyorsun anlaşılan daha da güselleri senin olur inşallah öptüm

evet bende 28 haftalığım, oğluşumu bekliyorum

senin bu topiğine hayranım zaten
ayrıca herşeyin en ucuzunu ve güzelini bulmana da hayranım
bayılıyorum vallaopuyorumnanaktan

zeytincim ya şu kapıya yapmış olduğun süsleri özellikle kelebek ve çiçekleri nerden aldın yada şöyle söyleyeyim ben ankaradayım burda büyük mağazalarda filan bulabilirmiyim
cnm ben bunları bebek şekerleri ve süsleri satan yerden aldım ancak
kelebeği sonra tuhafiye dükkanında da rasladım
sanırımsende tuhafiyecileri dolaşabilrisin
zaten kenar süslerini kendim yaptım cnm
tuhafiyecilerde de bulamazsan bile nalburcudan aldığın teli kelebek şekline getir ince çorap yada tül geçir .üzerine de boncukcudan ya da yine tuhafiyecilerden çok ça bulabilrsin kutusu 1 ytl yıldız ya da çiçeklerle süsleyebilirsin
kenarındaki tüyüde araştır cnm o çok işine yarayacak ben yine tuhafiyecilerde buldum
ortasına oyuncak bebek yapıştır ve onuda tüyle kapla yada direk bebeği koyman yeterli olabilir.çiçekleri pazardan süs çiçekleri satan yerlerden de bulabilirsin cnm
çiçeklerle yapmasan bile boncuk dükkanından bunlara benzer bişey bulabilrsin
bazı süs eşyaları bebek eşyaları satan yerlerde de bulunabiliryor cnm bir araştır
umarım içine sinen şeyler yapabilrisin

evet bende 28 haftalığım, oğluşumu bekliyorum

senin bu topiğine hayranım zaten
ayrıca herşeyin en ucuzunu ve güzelini bulmana da hayranım
bayılıyorum vallaopuyorumnanaktan

saol sevcancım.sende inşallah oğlun için tüm hazırlıklarını tamamlarsın
yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
hayırlısıyla oğlunu sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin yüce rabbim
kendinize iyi bakın öptümopuyorumnanaktan

demhantcım saol cnm
daha da güselleri senin kızının olur inşallah
bebek karyolası ve dolabı ikeadan cnm
bebek karyolası normal fiyatı şuan 240 civarı dolap da 130 ytl falan olması lazım
ikea sitesine girip bakabilrisin cnm
ama ben bu fiyatlara almadım tabi
teşhir ürünleri vardı bazı ufak tefek çizikleri ama pek dikkat çeken yerlerde olmadığı için aldım
sen de istanbuldasın sanırım özellikle bayrampaşa ikeada teşhir ürünleri fazla karşıdaysan bakabilirsin
ben anadolu yakasındayım çünkü
umarım zevkine göre bulabilirsin.öptüm

çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için, ben avrupa yakasındayım, zaten ikea aklımdaydı, bakacaktım, sen şimdi söyleyince ilk sıralara aldım, gidip inceleyeceğim, çok sağol.
doğumuna az kalmış olmalı, Allah kolay bir doğum geçirmeni nasip etsin, inşallah bebeğine çok rahat kavuşursun.

cnm ben bunları bebek şekerleri ve süsleri satan yerden aldım ancak
kelebeği sonra tuhafiye dükkanında da rasladım
sanırımsende tuhafiyecileri dolaşabilrisin
zaten kenar süslerini kendim yaptım cnm
tuhafiyecilerde de bulamazsan bile nalburcudan aldığın teli kelebek şekline getir ince çorap yada tül geçir .üzerine de boncukcudan ya da yine tuhafiyecilerden çok ça bulabilrsin kutusu 1 ytl yıldız ya da çiçeklerle süsleyebilirsin
kenarındaki tüyüde araştır cnm o çok işine yarayacak ben yine tuhafiyecilerde buldum
ortasına oyuncak bebek yapıştır ve onuda tüyle kapla yada direk bebeği koyman yeterli olabilir.çiçekleri pazardan süs çiçekleri satan yerlerden de bulabilirsin cnm
çiçeklerle yapmasan bile boncuk dükkanından bunlara benzer bişey bulabilrsin
bazı süs eşyaları bebek eşyaları satan yerlerde de bulunabiliryor cnm bir araştır
umarım içine sinen şeyler yapabilrisin

teşekkürler canımkaydirigubbakcemile5

X