irem32'in başarı öyküsü

irem32

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2007
15
0
okudum hepinizi arkadaşlar.en başta arkadaşın anlattıklarının çoğunu yaşadım ben çok doğru.ama beyinde bitirmek şart.dedimki bende zayıflıcam ve başarıyorum 22 kilo attım.çok mutluyum ama nasıl gitti hala inanamıyorum.bende takıntı olarak kaldı ama kendimi hala çok şişko hissediyorum.beni tanımıyanlar bile oluyo biliyomusunuz.bu senmisin?ne oldu sana?nasıl becerdin?bu soruları 3 aydır duyuyorum.ama çok hoşuma gidiyo.demek ki bende başarabilirmişim.demek ki bende de bu irade varmış.
amcamın kızı 35 kilo verdi.kendi kendime o başarabildiyse bende başarabilirim dedim.her gün yürüdüm.her şeyden yedim ama az az.dondurmamı her akşam yiyorum.öyle 1-2 top ta değil yani canımın istediği kadar.(hayır diyemiceğim şeylerden biri)dilerim herkes istediği kiloya ulaşır.

he bu arada 69 kiloyum:))))

kilolu kıyafetlerimin hiçbirini evde bırakmadım.hepsini dağıttım. onları forma gibi giymeye bıkmıştım.bunu kesinlikle yapın.görmeye bile tahammülüm yoktu.dün kardeşimle bi alışveriş mekezine gittik.mağazalara baktık. hep kendime göre kıyafetler buldum.kardeşim dediki 'abla seninle biz hiç böyle gezmezdik.sen hiç mağazalara bakmazdın.yemek yiyip giderdik'. dedi.dünde yedik ama ızgara tavuklu salata yedim.:)))yeter ki insan istesin.

Son düzenleyen: Moderatör:
ne mutlu size.. darısıda isteyen herkese :))) ne kadar sürede verdiniz ve günde ne kadar yürüdünüz.. bende birkaç gündür kararlı bir şekilde başladım inşallah .hergün buradayım , motive ediyor insanı. mutlu günler dileğiyle , azminizi ve başarınızı kutluyorum tekrar :)))

X