is bulma sureci

kararsizkararsiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2021
8
3
25
bu is bulma surecınde ruhu saglam tutmak da onemlı ancak bı sure sonra bu surec yıpratmaya baslıyo. acıktan okuyorum.univrste hazırlık dıyelm.biraz beriden gelıyorum 😅. deneyimim olan alanlarda sımdı koronadan dolayı ıs bulamıyorum turızmdeym.yasim20.kurslar da aklımdydı ancak korona var.napayım da bu surecı kolay atlatayım kafam karıstı. Veya kısa surelı ne tur bı ıs ögrenebilrm ne tur kurslardn. icimi dokmek istedim 😅

Yabancı dil kursları var ikinci dil turizmci olunca daha geçerli olur

Yabancı dil kursları var şuan için bence en geçerli şey ikinci dil
Hangi is uzerinde ise yarayabilirki.ancak o uzun bi sure istediği için ek egitim olarak alabilirim bunun evvelinde hafiften bi is kolunda bi is ögrenmem gerekir tam cümle kuramadım ancak :KK70: koronada normal bi surec bu gerci. Ancak psikoloji olarak insan geriliyor. Hemen gerekiyor is bulmak gerekiyor cogu isverende deneyimli calısan istiyor haklılar gayet ama :KK70: bi ilçe de is buldum henüz konusmadık ancak uzakta.ulasım sıkıntı hafiften.

Hangi is uzerinde ise yarayabilirki.ancak o uzun bi sure istediği için ek egitim olarak alabilirim bunun evvelinde hafiften bi is kolunda bi is ögrenmem gerekir tam cümle kuramadım ancak :KK70: koronada normal bi surec bu gerci. Ancak psikoloji olarak insan geriliyor. Hemen gerekiyor is bulmak gerekiyor cogu isverende deneyimli calısan istiyor haklılar gayet ama :KK70: bi ilçe de is buldum henüz konusmadık ancak uzakta.ulasım sıkıntı hafiften.
Hangi iş derken siz turizimciyim dediniz ve yaz sezonu yaklaşıyor evet korona var ama sezonda tatil yerleri açılcak yabancı dil her zaman size lazım.olucak hızlandırılmış kurslar var şakır şakır konuşamazsanız da en azından işinizi görecek şekilde faydalanırsınız

X