İş çevremdeki adamlar!

Çalıştığınız sektör kadınlara uygun değil ortam bozuk acil iş değiştir bence kirayı boşver Allah yardım eder

ayy affedersin bu tip adamlara varya mide bulandirici..
nefret ediyorum..
türkiyede kadinlarimiz neden rahat degil ya neden...
allah aşkına bi rahat birakin çalışsın ...

Numarası şahsi cep telefonumda değil şirket hattında kayıtlı bazen şirket hattı cebimde kalıyor yalan yok ama ben ona ne yazar ne bişey yaparım tonla firmanın numarası var orada sinirlendiğim de bu zaten beni zarflıyor bende cevaben kendisine bu şahsi numaram değil ve eşimin yanlış anlayacağı birşeyi zaten yapmam oldu hala gevşek gibi gülüyor sakız ya bildiğiniz çam sakızı
Iğrenç yaa en sinir olduğum böyle gevşek erkekler hem dua ederim oğullarım efendi olsun diye...İnsanlar hep ahlak usturup denince kadınlardan bekler yaa bence erkek her zaman usturuplu olmalı örnekteki gibi değilse tek yapacağınız işten ayrılmak ama ayrılırken patronunuza her şeyi anlatın..adamın size ahlaksızlık teklif ettiğini sarktiğinı..

Bazıları niye sesimizi cikarmadiniz tepki vermediniz falan demiş ama boyle durumlarda pek çok kadın şoka girip donup kalabiliyo, taciz ve tecavüz durumlarında çok fazla görülebilen bi durum. "Ben olsam şöyle yapardım, boyle bagirirdim" falan diyen kadınlar bile olay esnasinda tepki veremeyebiliyo o yüzden birbirimize bu konuda tavsiye verirken daha dikkatli olmaya, taciz mağdurunu suçlu hissettirecek sözler sarfetmemeye özen gösterirsek ben kendi adıma çok memnun olurum.

Kocana söyle şu herifi, daha da fazla yüz verme. Geldiği zaman "bak bana bulasma kocama söylerim olaylar büyür" de.

Senin o patronun arkadaşı olacak o..ç 'nu eline geçen ilk kesici delici ne varsa onunla paramparça etmen gerekirdi. Evliymis de eşi hamileymis ama sana nefsi uyanmis ş.....f...sizin 😡😡 bide işten ayrılma iş bulamama korkusu tasiyorsun. Açlıktan öl gerekirse ama maddiyat için asla kendinden ödün verme birdaha 😡 orda sadece yuzune bakmaman yetmez. Ya ben olcaktim orda yaaa 😡😡😡😡😡😡

X