İsabella'nın Mutfağı

:skandal::skandal::skandal:Ayyyy ablaaa bu saatte muhteşem tarifleri can alıcı sunumları görünce canım çekti:kk77::110:
Sunum şahane lezzet de harikadır
Ellerine sağlik çok güzel hepsi :KK68::KK60:
Nevreste ablanın yemek yarışmasına katilsanız birinci siz olursunuz kazen agbide hediyeyi size verir:KK71::KK30:

:skandal::skandal::skandal:Ayyyy ablaaa bu saatte muhteşem tarifleri can alıcı sunumları görünce canım çekti:kk77::110:
Nevreste ablanın yemek yarışmasına katilsanız birinci siz olursunuz kazen agbide hediyeyi size verir:KK71::KK30:

Lezzeti garanti olmayan tarifleri paylaşmıyorum :KK39:
Çok teşekkür ederim canım :KK36:

Nevreste Nevreste ,almıyor beni yarışmaya :KK12::KK8:

Ondan yarışmaya almıyoruz:sus:

Evet katılırsan yarışmacılar kaçacaklar :skandal: Buna müsade edemem:KK45:

Oy verenlerin kriterlerini anlamadığımız zamanlar oluyor .O yüzden neye göre,kime göre,nasıl oy verdiklerini bilmediğimizden korkulacak bir durum yok..Kurabiyelerde katıldımda ne oldu :kızgın:
Neyse bakarsın bu kurabiyelerde son anda bir sürpriz yapıp katılırım senden de müsade çıkarsa..
Bu arada kurabiyeden kurabiyeye katılıyorum farkındaysan.:KK8:

Ablaaaa duydun muu bozuk yapacakmişsın :KK70: :KK70:
Nevreste abla seni öyle alacakmış
:KK8::KK8:

Abartılacak bir durum yok Dilos,ben geçen kurabiyelere katıldım bozuk olmadığı halde kazanamadım.Korkulacak bir durum yok yani.Birde maşallah bizim hatunlar muhteşem şeyler yapıyorlar

Oy verenlerin kriterlerini anlamadığımız zamanlar oluyor .O yüzden neye göre,kime göre,nasıl oy verdiklerini bilmediğimizden korkulacak bir durum yok..Kurabiyelerde katıldımda ne oldu :kızgın:
Neyse bakarsın bu kurabiyelerde son anda bir sürpriz yapıp katılırım senden de müsade çıkarsa..
Bu arada kurabiyeden kurabiyeye katılıyorum farkındaysan.:KK8:
Aynen canım 7 yıl oldu ben hala kriter nedir anlamış değilim:)
Sürprizlerle dolu oluyor:)
Az önce yemek bölümünde senden bahsettik:)Un kurabiyesini almadık ,İsabel'in tarifinin üzerine nasıl yapalım muhabbeti oldu:)
Yani 1. olmadın ama adı kaldı :KK200: :nazar:
Tabi ki hemşom ne zaman istersen kapımız sana açık:KK200:En bomba tarifinle gelirsin:halay::KK36:

Abartılacak bir durum yok Dilos,ben geçen kurabiyelere katıldım bozuk olmadığı halde kazanamadım.Korkulacak bir durum yok yani.Birde maşallah bizim hatunlar muhteşem şeyler yapıyorlar
Evet canım çok güzel tarifler yapıyorlar güzel de sunumlar var eee böyle başarılı güzel kadinlarin da böyle başarılı tarifleri olur canimm hepiniz hepimiz harikayiz :KK68: :KK68:

Aynen canım 7 yıl oldu ben hala kriter nedir anlamış değilim:)
Sürprizlerle dolu oluyor:)
Az önce yemek bölümünde senden bahsettik:)Un kurabiyesini almadık ,İsabel'in tarifinin üzerine nasıl yapalım muhabbeti oldu:)
Yani 1. olmadın ama adı kaldı :KK200: :nazar:
Tabi ki hemşom ne zaman istersen kapımız sana açık:KK200:En bomba tarifinle gelirsin:halay::KK36:

Cansın :KK36: :KK200::KK60:

X