Isınmayan Ev Sorunu Siz Olsanız ?

Tüm yorumları okumadim belki benden önce öneren olmuştur. Isı yalıtımlı iç cephe boyası yaptırabilirsiniz, halı altı carbon ısıtıcılar var az elektrik harcıyor bir de oranın petegini büyütebilir ya da bir petek daha ekleyebilirsiniz. Böylece bütün ev cayır cayır olmayacak ve odaniz ısınacak.

1 ayda mı 600 700 tl geliyor :KK57:
Ne saniyorsunuz hanfendi.500 lira kira veriyosunuz 100 lira elektrik yakacam diye odunuz kopuyo.biz lojmanda otururken sadece yakit parasi 800 lira verirdik ki isinmazdik arti elektirik yakardim.bu isler boyle.hem karnim doysun hem pastam dursun yok oyle.
Sinirlendim valla bukadar cimriliginize.sizin derdiniz evin isinmamasi degil sizin derdiniz elektirikli yakmaniz.millet daha dogalgaz acmadi ben elektrikli yakiyorum diye dertlenmeniz cok garip.neyseki erzurumda falan yasamiyosunuz yoksa napardik

Tüm yorumları okumadim belki benden önce öneren olmuştur. Isı yalıtımlı iç cephe boyası yaptırabilirsiniz, halı altı carbon ısıtıcılar var az elektrik harcıyor bir de oranın petegini büyütebilir ya da bir petek daha ekleyebilirsiniz. Böylece bütün ev cayır cayır olmayacak ve odaniz ısınacak.
Ben okudum butun yorumlari, konu sahibinin cebinden 5 kurus cikmadan isinmasi gerekiyo ozet bu

Ben okudum butun yorumlari, konu sahibinin cebinden 5 kurus cikmadan isinmasi gerekiyo ozet bu
Taşınmadan da az maliyetli saydıklarım. Daha pahalı kiraya çıkmak, eski evi boyatmak, yeni eve depozito, bilmem kaç aylık kirayı vermek zor olabilir. Çok ev değiştirdiğim için iyi biliyorum. Eşi faturaları dert etmiyorsa kendi de dert etmesin ne diyim. Ya da saydığım önerileri araştırsinlar.

Zaten kis geldi ben tasinmazdim simdi. Esinizde istemiyirmus zaten.
Bence soguk odayi yatak odasi yapin daha saglikli.
Ufo takviyesiyle isinin kombiyi cok yukseltmeyin oturdugunuz odayi daha cok isitin diger yerler ilik olsun.
Sanurim yalitimi cok kotu evin 600 700 ne zaman geldi kisin mi

5 senelik kendi evimden (kuzey cephe ve alt komşu yakmıyor) ısınmaması sebebiyle kiraya verdim kiraya çıkıyorum.çocuk sayısı 3 oldu ve ben ekimden beri çocukları kollamaya başladım.yelek patik sabah ritüelimiz.artık sıkıldım.siz de mecbur değilsiniz,üstelik kiracısınız ,yakıt paranızı taşınmaya verin

X