Isıs Pharma,Alyria,Exuviance ve Neostrata Ürünleri

Canım kil den bahsetmısınde bende kil kullandım dogal ustelık kil maskesi yüzümü yaktı benimde simdi ne desem boş hiç bilgim yok canım
bende doğal kil maskesi kullandım aynen bendede alerji yaptı, üstelik ünlü bi yerden almıştım. şimdi clinic in kil maskesini kulanıyorum haftada 2 defa dediler, ama çok çok etkili bi ürün diyemem

Kimse kullanmıyor anlaşıldı

bende bugün dermatoloğa gittim akne için, 23 yaşındaym cildim karma bu arada. bana bi karışım losyon vs verdi. eczacı tanıdığımız ve şuanda kozmetoloji yüksek lisansı yapıyor. bana söylediği şey (ben clinic ürünleri kullanıyorum), bunun gibi markalar tamamen kozmetik amaçlı pek bi iyileştirici etkisini göremezsin sabunla yıkasan da aynı işi görür sadece pahallı markalar alerji yapma riskini azaltır. ama akne için daha medikal ürünleri kullanmalısın ve bana bikaç marka ismi verdi araştırmam için: neostrata, synchroline aknicare, isis pharma, hamilton,dermaheal, fillast (ama en etkilisi akne için synchroline dedi) birde yaz kış güneş koruma faktörlü su bazlı nemlendirici sürmem gerekiyormuş.

neostrata temizleme köpüğü ile toniğini kullanmışlığım var,düzenli kullanmadığım için belki ama çok büyük faydasını görmedim ama içinde asit olduğu için kullanırken güneş kremi kullanmanız lazım ve yazın kullanılıcak ürünler değil...doktorum cildim yağlı olduğu için vermişti toniği sivilece kurutuyodu...

Canım benim cildimde yağlı aynen benimde yaz kış güneş koruyucu kremi sürmem lazımmış
ısıpharmayı kullanıyorum 50 faktörlü

Ablam roaccutane tedavisinden sonra neostRata glicolic Wash urununu kullandi kırması izler geçsin diye memnun izleryok olmaya yakın durumda devam ediyor kullanmaya

evet canım ben de kullandım.benim de cildim problemli.öyle her ürünü de beğenmez :)
öncelikle cilt hakkında ön bilgi vereyim..yağlı ama nemsiz.kistik oluşumlu sivilceler.az siyah nokta mevcuttur genel haliyle.
saydıgın markalardan Exuviance ve Neostrata yı kullandım.neostratanın facial cleanser temizleyici ve ultra daytime smoothing kremini kullandım.Exuviance ın ise göz çevresi kremini kullanmıştım.
neostrata ürünlerinde glicolic asit var,meyve asitleri.daytime smoothing cream ilk kullanımda cildin tepki verebilir içeriğindeki asitten dolayı ama kullandıkça cildimdeki parlamayı her gören fark etti.Cilt sıkılştırıcı ve gözenekk kapatıcı özelliği var.Sakın cilt bakımı yapıp gözenek temizletmeden kullanma yoksa sıkılaşan gözeneklerin içinden iltihap çıkamaz .manzarayı düşünebiliyor musun?
çevremde de arkadaşlarımdan bu markaların ürünlerini kullanan arkadaşlarım oldu.genellikle problemli ciltlerde iyi tepki veriyor.zaten bu ürünlerle bakımını yapması sonucu daha hızlandırr.
Ancak şöyle birşey var ki benim sahip oldugum cilt tipi 7/24 bakım isteyen bir cilt.velevki yıkama,nemlendirme işte o zaman vay haline:)
hemen pırtlarlar :)
umarım yardımcı olabilmişimdir.

kendimi bildim bileli problemli sivilceli siyah noktalı çilli bie cildim var ne yaptıysam gecmedi. buna roaccutane kullanmak da dahil. neostrata yı guzellik merkezinde kimyasal peeling islemi yaparken kullandım ve sonuc muhtesemmmm. yuzumdeki kırmızı sivilce izlerini yok etti diyebilriim. yeniden almayı dusunuyorum.

neostrata ürünleri tedavi edici ürünler.uzun süre kullanıma uygun değil.bakım yaptırdıgın estetik uzmanına sorarsan anlatır muhakkak.bir süre ullanılıp ara verilmesi gereken ürünler ben öyle yapıyordum aklında bulunsun.

Neostrata bionic losyon ve glicolic wash köpüğünü kullanıyorum gayet memnunum.Cildim hassas karma. Derinlemesine nemlendiriyor losyon zaten.Ayrıca temizleyicinin soyucu etkisi var lekeleri tedavi ediyor kızarıklığı gideriyor. Tabii düzenli kullanmak gerek sabah akşam.Şu sıralarçenemde minik sivilcelenme kızarıklar oluyor (çikolata tüketimini arttırdım) telefonla danıstım ve syncroline acne kremini önerdi sadece kızarıklık olusumunun üstünde sürün anında etki dediler. rutinime devam tabi. onu alacagım yakın zamanda.fakat güneş koruyucu mutlaka kullanın hamilton ürünleri süper diyebilirim. stresten uzak durmaya çalışın. su tüketin ki toksinler atılsın. yağı sekeri azaltın bol c vitamini alın. oldu bitti.

Merhaha hangi urununu kullandiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…