İşkolik sevgilisi olan var mı?...Yardım.

hevval

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2009
81
4
ne yapmam gerek işine aşırı düşkün.beni sewdiğini biliyorum ama işine aşırı saygılı ve bana ayırabileceği çok az vakit kalıyor.akşam ewde raporlarını yazrken aklı ben de telefonda kalmasın diye telefonunu bile kapatıyor.işkolik sewgilimin işinden nasıl daha ön plana geçebilirim.aynı durumu yaşayan veya önerileri olanlar war mı kıslar..

kahvekolik

Ya Hafiz!
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2008
8.180
6
akşam ewde raporlarını yazrken aklı ben de telefonda kalmasın diye telefonunu bile kapatıyor.

anlayamadım?

hevval

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2009
81
4
işten sonra bir de ewe gidince rapor yazıyor.telefon açık olursa benden mesaj geldi mi veya arama geldi mi diye aklı telefona kaymasın diye tüm dikkatini vermek için telefonunu da kapatıyor

hevval

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2009
81
4
yani aşırı işine saygılı tüm iş günü içinde bir de yetmiyormuş gibi ewe gidince raporlarını yazarken.çalışırken hiç bana vakit ayırmıyor ve ilgilernmiyor bana çok az vakit kalıyor dolayısıyla...aklını alıcak birşeyler oyunlar mı yapmalıyım biraz ön plana geçmek için yoksa kaderime razı mı olmalıyımm kafam karışık off :KK43:(

E

EU1

Ziyaretçi
şekerim sevgilin ne işle meşgul senağlamakaydirigubbakcemile

hevval

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2009
81
4
pazarlama grup müdürü ofiste çok vakit geçirmiyor sürekli müşterilerini geziyor ve akşamları günün faaliyet raporunu yazıyor

hevval

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2009
81
4
işinin önüne geçmeye çalışmak doğru bir yaklaşım mı işinden kıskanıyorum onu kısacası.ama gerçekten işkolik biri.

sevda_yakar

aşkımmmmmmmm
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2008
512
5
32
bende sevgilimin işinden dolayı çok yalnız kalıyorum bende şikayetçiyim ama seninki biraz tuhaf geldi bana
bilmiyorum genede aklını bulandırmak istemem çokmu kuşkucu davranıyorum ama telefonunu kapatması ilginç geldi.
ne zamandır tanıyosun sevgilini ii tanıyomusun özellikle akşamlarımı kapatıyor telefonunu
bana bişeyler saklıyormuş gibi geldi​

sevda_yakar

aşkımmmmmmmm
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2008
512
5
32
yani aşırı işine saygılı tüm iş günü içinde bir de yetmiyormuş gibi ewe gidince raporlarını yazarken.çalışırken hiç bana vakit ayırmıyor ve ilgilernmiyor bana çok az vakit kalıyor dolayısıyla...aklını alıcak birşeyler oyunlar mı yapmalıyım biraz ön plana geçmek için yoksa kaderime razı mı olmalıyımm kafam karışık off :KK43:(

tabiki çalışması lazım işinden gücünden senle ilgilenememesi ayrı bir durum birde gün içinde yetmiyormuş gibi akşam eve gidince tel. kapatması cok tuhaf.
evli falan olmasın şekerim bu sakın.. saçmalıyoda olabılırım ama herakşam yapıyosa bu tel. işini aklıma bu geldi.
o seni çok sevebilir send onu çok sevebilirsin ama hep senin çırpınmalrınla bir ilişki yürümez kaderinede razı olma, yoksa hep mutsuz olursun.
onunla paylaş bu durumunu.

hevval

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2009
81
4
ewde oluyor çünkü beni ewinden arıyor işten dönünce aslında ben de kuşkucuyumdur ama o konuda bi kuşku uyanmadı bu nedenle. sürekli her akşam kapatmıyor birde.çok aşırı düşkün olduğuna bir örnekti o.hafta da 1 gün ayırıyor bana asla plansız programsız buluşmuyor.bazen gerçekten bu iş konusunun ondA tedawi edilmesi gereken bir konu olduğunu düşünüyorum.

hevval

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2009
81
4
:) kuzenim nüfus müdürlüğünde memur ilk tanıştığımda baktırmıştım bekar temiz çıktı yani.ailesiyle yaşıyor.

hevval

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2009
81
4
sanırımm paylaşmak çözüm olabilir ilk buluşmamızda bunu konuşucam yani cuma günü sanırım tekrar ne cewap verdiğini yazarım teşekkürler kıslar

hevval

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2009
81
4
işim çok zor gerçekten normal değil o bana onu işe bu kadar bağlılığından uzaklaştıracak formüller lazım