İşkolik sevgilisi olan var mı?...Yardım.

hevval

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2009
81
4
ne yapmam gerek işine aşırı düşkün.beni sewdiğini biliyorum ama işine aşırı saygılı ve bana ayırabileceği çok az vakit kalıyor.akşam ewde raporlarını yazrken aklı ben de telefonda kalmasın diye telefonunu bile kapatıyor.işkolik sewgilimin işinden nasıl daha ön plana geçebilirim.aynı durumu yaşayan veya önerileri olanlar war mı kıslar..

akşam ewde raporlarını yazrken aklı ben de telefonda kalmasın diye telefonunu bile kapatıyor.

anlayamadım?

işten sonra bir de ewe gidince rapor yazıyor.telefon açık olursa benden mesaj geldi mi veya arama geldi mi diye aklı telefona kaymasın diye tüm dikkatini vermek için telefonunu da kapatıyor

yani aşırı işine saygılı tüm iş günü içinde bir de yetmiyormuş gibi ewe gidince raporlarını yazarken.çalışırken hiç bana vakit ayırmıyor ve ilgilernmiyor bana çok az vakit kalıyor dolayısıyla...aklını alıcak birşeyler oyunlar mı yapmalıyım biraz ön plana geçmek için yoksa kaderime razı mı olmalıyımm kafam karışık off :KK43:(

şekerim sevgilin ne işle meşgul senağlamakaydirigubbakcemile

pazarlama grup müdürü ofiste çok vakit geçirmiyor sürekli müşterilerini geziyor ve akşamları günün faaliyet raporunu yazıyor

işinin önüne geçmeye çalışmak doğru bir yaklaşım mı işinden kıskanıyorum onu kısacası.ama gerçekten işkolik biri.

bende sevgilimin işinden dolayı çok yalnız kalıyorum bende şikayetçiyim ama seninki biraz tuhaf geldi bana
bilmiyorum genede aklını bulandırmak istemem çokmu kuşkucu davranıyorum ama telefonunu kapatması ilginç geldi.
ne zamandır tanıyosun sevgilini ii tanıyomusun özellikle akşamlarımı kapatıyor telefonunu
bana bişeyler saklıyormuş gibi geldi​

yani aşırı işine saygılı tüm iş günü içinde bir de yetmiyormuş gibi ewe gidince raporlarını yazarken.çalışırken hiç bana vakit ayırmıyor ve ilgilernmiyor bana çok az vakit kalıyor dolayısıyla...aklını alıcak birşeyler oyunlar mı yapmalıyım biraz ön plana geçmek için yoksa kaderime razı mı olmalıyımm kafam karışık off :KK43:(

tabiki çalışması lazım işinden gücünden senle ilgilenememesi ayrı bir durum birde gün içinde yetmiyormuş gibi akşam eve gidince tel. kapatması cok tuhaf.
evli falan olmasın şekerim bu sakın.. saçmalıyoda olabılırım ama herakşam yapıyosa bu tel. işini aklıma bu geldi.
o seni çok sevebilir send onu çok sevebilirsin ama hep senin çırpınmalrınla bir ilişki yürümez kaderinede razı olma, yoksa hep mutsuz olursun.
onunla paylaş bu durumunu.

ewde oluyor çünkü beni ewinden arıyor işten dönünce aslında ben de kuşkucuyumdur ama o konuda bi kuşku uyanmadı bu nedenle. sürekli her akşam kapatmıyor birde.çok aşırı düşkün olduğuna bir örnekti o.hafta da 1 gün ayırıyor bana asla plansız programsız buluşmuyor.bazen gerçekten bu iş konusunun ondA tedawi edilmesi gereken bir konu olduğunu düşünüyorum.

:) kuzenim nüfus müdürlüğünde memur ilk tanıştığımda baktırmıştım bekar temiz çıktı yani.ailesiyle yaşıyor.

sanırımm paylaşmak çözüm olabilir ilk buluşmamızda bunu konuşucam yani cuma günü sanırım tekrar ne cewap verdiğini yazarım teşekkürler kıslar

işim çok zor gerçekten normal değil o bana onu işe bu kadar bağlılığından uzaklaştıracak formüller lazım

benim çalıştığım yerdeki müdürüm bekardı ve tam bir işkolikti...aynı zamandada asosyal...ilişki kurmak istediğinde bizler hadi inşallah desekte bir ay sonunda kızlar kaçıp gidiyordu,sebebi tabiki işiyle evli olması...inan oda çok istiyodu ama sonra isteyen o değilmiş gibi unutuyordu hayatındaki insanı...hala bekar ve 40 yaşına geldi...:1closedeyes:
neyse diyeceğim canım,içini karatmak istemem ama buraya kadar yazdıklarını okudum ne yazıkki formül felan işe yarayacak gibi durmuyo hani...okurken inan bi an müdürüm geldi gözümün önüne, hatta ne enteresan yedeği varmış dedim...
umuyorum onu düzeltecek bi formül eline geçer sende bunu keşfeder kimyayı düzeltirsin...
ne deyim allah sabır ve bol şans versin tatlım.....a.s

Son düzenleme:
evet benim sevgilimde bir işkolikti hatta bu yüzden çok kavgalarımız oldu en sonunda terkettim onu çünkü istedigim ilişki bu degildi ..ammaa velakin senin sevgilinin aklım sende kalıyor diyip tlf kapatmaları v.s bana çok garip geldi ..dikkatli ol derim canım sonradan üzülmemek adına gözünü bir degil bin aç...aklını bulandırmak adına söylemiyorum ama burada her gün onlarca yazı okuyoruz ister istemez paranoyak oluyor insan ..

arkadaşım türkçe de w diye bir harf yoktur.
biraz özen lütfen..

problemine gelince ise;
sevgilinle bu durumu konuş iyice, telefonunu kapatmasının seni çok rahatsız ettiğini söyle.

düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkürler... yeni kararlar almamda yardımcı oldunuz gerçekten işiyle evli biri o da farkında bu aşırılığının zamanla dengelerim diyor ama benim de bir şeyler yapmam lazımm

türkçe konusunda çok haklısınız aslında ben de duyarlıyımdır türk dili de okudum ama alışkanlıklar zor bırakılır bilirsiniz telefonda mesaj çekerken kolaylık olsun diye kalan bir alışkanlık ama bırakmak için daha dikkat edicem çok sağolun...

Eklentiler

• $ttürkçe.JPG
    $ttürkçe.JPG
    15,2 KB · Görüntüleme: 54
ya benim eşimde işine aşırı düşkün.biz aynı yerde çalışıyoruz malesef eve gelince bari bahsetmeyelim işten diyorum olmuyor.aklı fikri işinde bazen beni delirtiyor.yatağa yatarken iş,sabah gözünü açınca iş:KK43:
bu yüzden kavga ettiğimiz bile oluyor ne yazıkki

X