Cilt Bakımı Ürünleri Isotrexin ve Cleocin T kullanan var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
clindoxly ve ısotrexin i beraber kullanan arkadaşlar ikiside çok tahriş ediyo bir arada nasıl kullanıyosunuz?

birde arkadaşlar ıstrexin kullananlar güneş kremi kullansın demişsiniz kışında gerekirmi acaba fondotende sürüyorum zaten bide onu sürersem cildim iyice bozulacak

clindoxly ve ısotrexin i beraber kullanan arkadaşlar ikiside çok tahriş ediyo bir arada nasıl kullanıyosunuz?

yalnız şöyle bi durum var doktorum clindoxyl i sadece aktif sivilcelerim üzerinde isotrexin i ise iz kalan yerlerde kullanmamı söylemişti... ve clindoxyl i tek olarak kullandığımda benim cildimi hiç tahriş etmedi...

birde arkadaşlar ıstrexin kullananlar güneş kremi kullansın demişsiniz kışında gerekirmi acaba fondotende sürüyorum zaten bide onu sürersem cildim iyice bozulacak

güneşin ne zaman nerede çıkacağı hiç belli olmaz,tedbir olarak kullan bence.. fondotenin altında kullan.. cidine uygun olan doğru koruyucuyu seçersen cildini bozmaz.. ben la roche posay ve babe ürünlerini kullandım ikisi de çok güzel.. ve güneş lekesi ile baş etmek sivilce ile baş etmekten daha zor.. kutuplara da gtsem güneş kremimi yanıma alırım valla..

bugün doktor bana isotrexin jell verdi kullanmaya çekiniyorum kullanıp memnun kalan varmı aranızda???

vala isotrexin ilacı kullamaya çekindiğimi söylemeiştim ama kullandım iki kere kullanmama rağmen etkisini göstermeye başladı bile özellikle lekelerin rengini açtığını farkketim devam edicem bakalım ne olacak:)

Ben isotrexin ve azelderm kullanıyorum. Azelderm hakkında bişey diyemem ama isotrexin işe yarıyo benim sivilcelerimi küçülttü burnumdaki siyah noktaları ise tamamen geçirdi diyebilirim. İnşallah sizde de işe yarar.

merhaba arkadaşım.bende ısotrexın kullanıyorum 18 gün oldu.çok bi değişiklik yok.önce hep sivilce çıktı.şimdi altihaplar boşaldı ama yerleri var kırmızı kırmızı.inşallah benimde geçer.sabah sabunlamı yıkamak gerekiyor yoksa sıcak su yeterlimi onu hala bilmiyorum.sıcak suyla yıkıyorum ama çıktığından emin değilim.

bana da isotrexin ve clinsoxyl i bir arada verdi yanında da imex sabun. clindoxyl akşam isotrexin sabah kullanılcak dedi. isotrexini nasıl kullanıcam bilmiyorum problemli bölgelere uygula dedi peki uyguladıktan sonra ne kadar beklemesi gerekiyo ne zaman yıkıyım yüzümü? fikri olan var mı acaba???

hem doktorumun hem de eczacımın anlattığı şekilde isotrexin jeli; akşam yatarken, ılık su ile temizlenmiş cilde sürüyorsunuz ve sabah yine ılık su ile MUTLAKA temizliyorsunuz. isotrenxin ile güneş ışığına kesinlikle çıkmamam söylendi.

ben yatmadan önce sürüyorum isotrexi sabah kalkında ılık su ve sebamed sabun ile yıkıyorum.
soyma işleminde çok iyi bence ihmal etme. şuanda bile halen kullanıyorum.izlere kızarıklıklara iyi geliyor.

bende yıllar önce bu ilacı kullanmıştım yüzüm pul pul soyulmuştu okula gittiğim için bırakmıştım.zaten takıntılıyım soyulması sinir etmişti ve her sivilce ilacı gibi bırakmıştım. pazartesi günü gittiğim dr. acnegen ' e başlamamı söylledim o ve onun türü ilaçlardan hep çekindim,çok ağır yan etkilerinden dolayı.babam korktu yok başlama dedi bugün başka dr.a götürdü.yüzümü görünce o kadar ağır ilaç kullanmana gerek yok yüzün kötü değil dedi ve yıllar önce kullandığın tetradox,isotrexin ve clindoxyl verdi. isot.akşam diğeri gündüz. hı bir de 3 ay kullanmamı söyledi.inşallah sabredecem ve 3 ay kullanacam ve inşallah hepimiz faydasını görürüz

benim sedef hastalığım oldugu için ağır sivile ilaçları kullanmam yasak. Geçen doktora gittim sedefim için o da bana hepsinin yanında bide sivilce ilacı verdi isotrexin. aslıdna ben kil maskesi ve gül suyu kullanıyodum ve yüzümü hergün pelling le temizliyodum ara sırada kantaron yağıyla yüzüme masaj yapıyodum. ama yorumlardan sonra şimdi bu doktora uyup bu ilacı 2 ay kullanmaya karar verdim. hemde hiç aksatmadan . bi hafta sonunda şuan yüzümde olmayan yerlerde sivilceler çıktı vede kocaman kıpkırmızılar. bundan sonra nasıl etki ediceğini paylaşırım. tüm sivilce sorunu yaşayanların bence sabırla ilaçlarını kullanmaları gerekiyo işe yaramıo diyip atmak çok yanlış

Merhaba Kızlar.
Birşey soracağım çok sorunlu bir cildim yok fakat akneli cilde sahip olduğumiçin sivex losyon ve cleocin T verdi doktor.
Bunları kullanırken 0 makyajlamı kullanmak lazım acaba?Yani terracotta falan kullanıyoum ama.Yoksa yüzüm çok beyaz duruyor
siz nasıl kullanıyorsunuz.hiç makyaj yapmayarakmı?yoksa hafifte olsa yapıormusunuz?:44:

merhaba kızlar .Benim cilt sorunum burun ve buruna yakın yanaklarda oluşan siyah noktalar ve yağlanmalar neyse doktora gittim ısotrexın jel,zerotanin kapsül hap, ve gözenekleri sıkılaştırıcı çamur maskesi verdi. jel ile hapı kullanmaya başladım(4 gün oldu) ancak çamur maskesini nasıl yapacağımı anlamadım. yarın eczaneye sorucam .şuan yüzümde soyulmalar var fakat ben tüm yüzüme sürmedim yağlı olan gözeneklerime sürdüm :44: İnşallah faydasını görürüm:44:

merhaba ben de yeni kullanmaya başladım isotrexin ini. gece sürüyorum ama sürüp yatmak mı lazım yoksa bi süre kaldıktan sonra temizleyip mi yatmalı bilemedim. silincekse ne kadar süre sonra silmeliyim. bilgin varsa yardımcı olursan sevinirim :)

Banada doktor; ısotrexın,clindoxyl ,tetradox(antibiyotik) ve ceradolin hidro losyon (nemlendirici ) verdi.
İlacı sabah aç karna bol su ile alıyorum.Tok da alınabilirmiş ama aç alırsan daha etkili olur dedi.
Isotrexını;gülsuyu ile temizleyip ,ceradolin ile nemlendirdiğim cildime az miktarda alıp yedirerek tüm yüzüme sürüyorum.(göz çevresi hariç)
Sabah yıkıyorum,nemlendiriyorum ve sivilce üstlerine clindoxyl sürüyorum.
Bu şekilde kasım 14 de başladım,2 gündür yüzüm kırmızı kırmızı oldu.Bu normalmiş bende çok araştırdım,lekeler kahveye dönük koyulaşıp sonra soyuluyormuş.
Dr.gözeneklerin sıkılaşıp,siyah noktalarında temizlenecek dedi.Ben bu tedaviye 2 ay devam edicem,kontrole gidicem.Eğer devam ederse 6 aya kadar tedaviye
devam edicekmişim.

Kizlaaar merhabaa cildim yagli ve ergenlikte olmayan sivilceler 21 yasinda ckti cok uyuz oluyorumm bu duruma hep kendi yontemlerimi denedim iste tonikler maskeler yok banamisin demiyo bugun doktora gttim ve bna ISOTREXIN JEL verdi yorumlara bakiyorum kafam cok karisti calisiyorum soyulmayla bas edemezsem yaaaa :---(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…