İssizken sinema bileti aldıran sevgili

Her cümlemizi dilekçe yazar gibi tek tek açıklayacak mıyız ya. Ben yemem sen ye demek "benim canım istemiyor ama sen yersen eşlik ederim" demek zaten. Gün içinde her cümleyi uzata uzata konuşacaksak işimiz var. Girip yeseydiniz ödeyecekti belki.
Bir sinema bileti ödemişsiniz arkasından kırk tane düşünce. Yemeği belki başka gün ısmarlayacak. Hemen o an ısmarlamadığı için içinize oturmuş resmen. Burdaki konuları okudukça insanlardan soğuma geliyor. Ne biri bana bir şey alsın ne ben birine bir şey alayım böyle kırk tilki dönecekse.

Merhabalar güzel hanımlar,

Ciddi bir yolda ilerledigim bir iliskim var. Ben tamam desem yarın istemeye gelecekler ama emin ilamiyorum. Çok küçük detaylar mi bunlar bilemiyorum ama sizlerin görüşlerinize ihtiyacım var.

Birlikte olduğum beyle geçen gün sinemaya gittik benim işten cikarildigim gündü. Birlikte sinemaya gidecektik ve yemek de yiyecektik ben kibarlık olsun ezik hissetmemek için ben de ödeyebilirim dedim. İlk önce olmaz öyle seh diyip sonra yemek daha pahalıdır sen biletleri al ben yemeği öderim dedi ve i gün asinema sorması canımız yemek istemedi yemeden döndük. Biletleri ben aldım. İnce hesap yaptığımı dusunmeyin lütfen konu para değil bu davranışı sonucunda beni pek düşünmediğini hissettim. Bu tutumdaki bir beyle evlilik yoluna girilir mi ben bu durumu gözümde mi büyütüyorum.

Sonraki günlerden birinde de canım çok muhallebi istedi sadece muhallebi konseptli bir işletme vardı önünden geçerken gitmek istedim ama ben yemem sen yersen ye dedi dedim sen yemezsen yiyemem. Yolumuza devam ettik. (Tatlı yemiyor sevmiyor kendisi)

Bunlar önemsiz detaylar mi sizce? Yorumlarınız için şimdiden tek tek teşekkür ederim.
Ama siz teklif etmişsiniz.Bilet almayı neden şikayet ediyorsunuz.İlla al dememiş ya size ?

X