Bebek Beslenmesi iştah azz ve zayıf

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

sweetler

sen=ben demek
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2007
306
0
valla 4 yıldır kızıma kilo aldırayım diye uğrasıyom 8 aylıktı bi durdu kilo alımı şimdi gıdımgıdım gidiyo dr. bişe bulamıyo boyuna iştah acıcı olmuyo cok hareketli sizinde varsa böyle bi sorununuz paylasalımmıCADIARZU

evet sweetler beni biliyorsun yazdim mesajini simdi gordum ve sen cok onceden yazmissin galiba bende yeni uye oldum yazdigim gibi inan bende kotusu var sabret sukret,benim kiz 4gundur sadece bir bardak cayla geziyor,inan,ne yaplim atik zorlamiyrum bakalim nereye kadr yemiyecek,benim kizda cok hareketli,senin cocouk yemk yiyor kilo almiyorsa bu cok onemli degil kilo olsa ne olur olmasa ne olur,ama hareketli ve yemk yemiyorsa send ebenim gibi sabredecen,bakalim ins buyuduklerini goruru yediklerini aciktilarini goruruz,

ben bi kontrole götürecem yinede her sene götürüyom ama yeditepe ün. hast. özel bi bölüm varmış bizimki,ler için bu cumartesi randevu aldım bakalım ne diyecek dr paylasırım öptüm

pk canim iyi haberlerini bekliyorum,bende yarin yine goturecem,bende paylasirim kim bilir belki birbirimize yardimci oluruz ins,optum

X