İstanbul için Psikolog önerim

NergizKenet

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
15 Mart 2018
6
7
39
Evet arkadaşlar. hepimizin mutlaka başkalarından destek alması gerektiği durumlar olmuştur. siteyi ve psikolog arama sürecinde interneti incelediğimde yaşadıklarımdan daha fazla, daha ağırını yaşayan insanların mesajlarını okudum. bunun üzerine böyle bir başlık açmaya karar verdim. işinin ehli olmayan mesleğinde uzmanlaşmamış bi dolu psikolog var. bana tavsiye eden arkadaşıma ne kadar dua etsem az. kliniği İstanbul Ümraniye'de Uzman Psikolog Rıfat TUĞSAL. zaten tanıştığınız zaman bana gerçekten hak vereceksiniz. kendisi Çok iyi bir dinleyici. Detayları asla unutmaz. Hem mesleğine hem de danışan olarak bana verdiği değeri sürekli gösteriyordu. Yaşamımla ilgili detayları seanslarda hatırlaması bana o kadar özel hissettiriyordu ki.Onun sayesinde hayata dair buraya yazamayacak kadar çok şey kazandım. İnsanlarla sohbet edemez, utanır, yaşadıklarımla ilgili hep kendimi suçlu hisseder, benliğimi göremez,hayır diyemezken, Rıfat beyle çalışarak hem yaralarımı onarmaya çalıştık hem de inanılmaz gelişme kaydettik. Bir bebek gibi kendimi yeni yeni tanıdığım bu süreçte hep yanımda oldu her anlamda. Mesleğini severek yaptığına kalpten inanıyorum.tam işinin ehli bir psikolog.imkanım olsa da sorunu olan herkese tavsiye edebilsem. buradan sorunu olan bir kişiye bile yardımcı olabilirsem ne mutlu bana.

X