İstanbul pendikte ıygun giyim yerleri bilen varsa yazsınnn

Alışveriş için yanlış zamanlama, yeni sezon ürünler çok pahalı mağazalarda. Ya bir tunik beğendim, 360 TL dedi. Aklım kaldı, yuh yani, kot bir tunik altı üstü :KK53:

Eser, Pendik'te. Vitrinlerde ki % bilmem ne kadar indirimler , tek fiyat palavraları da cabası. Ne indirimi ya, kışlık paltolar indirimde sadece.

Canım Pendik gözünü korkutmasın, zaten ana caddelerde mağazalar yan yana dizilmiş. Tek başına rahat gezersin. Bir sokağı bitir diğerini gez. Seyranı da herkes bilir, gösterir, lakin 38-40 beden üzeri olanalar için pek de bişey yok gibi. :KK52:

Ucuz tek LCW sanırım. O da 2 tane var Pendik'de. Yine kime sorsan gösterir. Biri çok boğuk, havasız ben giremem bile, diğeri daha ferah.

Ooo pendik kıyafet, elbise türü şeylerde baya ilerledi son zamanlarda.
Her bütçeye uygun şeyler var.
Zaten mağazalar dağınık bir halde değil, merkez caminin olduğu sokağın başında Uğur var bikaç tane şube de yanyana. Onun haricinde biraz ilerde Batı tarafında POP var. Aslında her yer mağaza kaynıyor, bunlar en uygunları :KK1:

vaaay pendikte misin ne kadar iyi biliyorsun burayı :))

feribottan inince ışıklardan karşıya geçersin. merkez camiine gelince belediyiye sor oradan birilerine gösterirler
o sokakta güzel mağazalar bulabilirsin
o sokağın hem yan sokağında da defacto, lcw falan var o sokak alabildiğine mağaza zaten
illa bulursun bir şeyler :)

Canım pendikte Juliet, Cherry ve Ondo mağazası da var 19 mayıs caddesi neresi diye sor gösterirler zaten Seyranı gördüğün zaman direk git yukarı doğru oralarda çok mağaza var bunlar da oralarda Bu arada Seyran cidden pahalı bi yer orada bişey bulabileceğini pek sanmıyorum. Bu mağazalarda da gayet uygundur tabi pazarda ki fiyatlardan da daha hallicedir :) Pazarımız da güzeldir ama her zaman da istediğimiz şeyler ollmuyo İnşallah denk gelirsin güzel şeylere uğramadan geçme sakın , duyulmuş bi markanın magazasında satılan 45 tl lik elbiseyi ben 15 tl ye pazar da bulup almıştım mesela bazen cidden iyi şeylere denk geliyosun. Julietten çok alışveriş yaparım ben orada da fiyatlar uygundur kesinlikle bütçeni aşmaz ve mesela ünlü markaların kıyafetlerini orada daha azı fiyatına bulabilirsin kesinlikle. en önce oraya baaak.. :) Bir de Uğur giyim falan var ben çalışmıştım orada part time olarak bi kaç yıl önce. gayet uygundur, iyidir, triko kazak tarzı şeyler hariç. Zaten onların da mevsimi geçtiiii :KK1: Bunlara bakabilirsin canım

Canım pendikte Juliet, Cherry ve Ondo mağazası da var 19 mayıs caddesi neresi diye sor gösterirler zaten Seyranı gördüğün zaman direk git yukarı doğru oralarda çok mağaza var bunlar da oralarda Bu arada Seyran cidden pahalı bi yer orada bişey bulabileceğini pek sanmıyorum. Bu mağazalarda da gayet uygundur tabi pazarda ki fiyatlardan da daha hallicedir :) Pazarımız da güzeldir ama her zaman da istediğimiz şeyler ollmuyo İnşallah denk gelirsin güzel şeylere uğramadan geçme sakın , duyulmuş bi markanın magazasında satılan 45 tl lik elbiseyi ben 15 tl ye pazar da bulup almıştım mesela bazen cidden iyi şeylere denk geliyosun. Julietten çok alışveriş yaparım ben orada da fiyatlar uygundur kesinlikle bütçeni aşmaz ve mesela ünlü markaların kıyafetlerini orada daha azı fiyatına bulabilirsin kesinlikle. en önce oraya baaak.. :) Bir de Uğur giyim falan var ben çalışmıştım orada part time olarak bi kaç yıl önce. gayet uygundur, iyidir, triko kazak tarzı şeyler hariç. Zaten onların da mevsimi geçtiiii :KK1: Bunlara bakabilirsin canım

canımmm benimmm cevaplayıp ılgılendiğin için teşekkür ederim muhakkak gidicemmm :KK54::KK34:

X