İstanbul'da Fal - Falcılar

Dmden alabilir miyimm

Numarasını yazar mısın özelden

Üsküdarlı arzuysa tırtında tırtı ayna falı bilmem ne zaet zurt

Gizemli cadı cafe gizem hanım bakıyor kesinlikle öneriyorum cadı kafe değil ama gizemli cadı kafe Maltepe'de İnternetten bakabilirsiniz numarasına dün ne baktiysa bildi ve ben çok şaşkınım

Gizemli cadı cafe gizem hanım bakıyor kesinlikle öneriyorum cadı kafe değil ama gizemli cadı kafe Maltepe'de İnternetten bakabilirsiniz numarasına dün ne baktiysa bildi ve ben çok şaşkınım
Kapalı fincan bakıyor ben online baktırdım 300 lira kapalı fincan bir de fotoğrafınızı istiyor o kadar ama gerçekten ağzım açık kaldı

Kapalı fincan bakıyor ben online baktırdım 300 lira kapalı fincan bir de fotoğrafınızı istiyor o kadar ama gerçekten ağzım açık kaldı
instagramda da varlar, acaba oradan mı baktırdınız?geeçi en son 2022 de paylaşım yapmışlar ama yanı yer sanırım, Gizem Hanım'ın adı geçiyor çünkü.

arkadaşlar falcıların hepsi patladı adamın hayatı yalan çıktı. kimse bunu bilemedi. en bileni bile benim onun hakkındaki düşüncelerimi bana söylediği yalanları bildi. benim için fal defteri kapanmıştır.

aaa noldu? ne öğrendin? kim bildi çok üzüldüm
hiçbiri bilemedi desem? adamın yalancı olduğunu bilen olmadı. 3 senede hiçbir falcı bilemedi. adamın hayatı yalanmış. hepsi olacak bilmem ne... aman geçin kızlar bakın benim size tavsiye ettiklerim dahil hiçbiri bilemedi. adamın adı bile farklı çıktı. bunu dahi bilemediler. bu işlerden bilgisayardan anlayan bir arkadaş araştırdı buldu. detay vermek istemiyorum ama adamın bana anlattığı her şey yalan çıktı. ve hiçbir falcı bunu bilemedi. fala yatırılan paraya gidip psikolağa fln gitsek daha çok işe yarar. eski toprak falcılar kalmamış hepsi sallıyor.

Hülya, Emine, Yaşar, Aynur, Süheyla,Kamer, Ayla, Gülten, Kahloo Fal evi, Kahin Ra daha nicesi... Bilemediler.

Son düzenleme:
Adı nasıl yanlış çıktı yavrum ya, adını başka mı söylemişti sana? Medeni durumu vs peki? Çok üzüldüm. Umarım kısa sürede toparlarsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…