Tüp Bebek Merkezleri İstanbul’da hangi tüp bebek merkezlerini önerirsiniz?

Canım sorun sadece bende yumurta rezervim az

Sağlıkla kucağına almak nasip etsin yaradanım.
Pendik bana çok uzak kuzum çalışınca bir de daha zor oluyor benim rezervim az sorun bu

Fi
fiyatlar aynı mı tatlım.. sende ne gibi bir problem var ? İnşallah arkadaşların gibi sende kalırsın

ön görüşme yapmak ücretsiz canım bahçecide git bir görüş -memoriallede görüş hangisi içine sinerse orada başlarsın
DOğru diyorsun tatlım da hani tecrübe edinenlerden de bilgi almak istedim.. Nasip kısmet inşaallah bizlerin de yüzü güler

canım hepimiz gidip hamile kaldığımız doktoru öneririz mutlaka bende olumlu sonuç aldığım doktorum sabri beyi öneririm bahçeciden

canım fulya bahçeci mi umut bahçeci mi ben melek doktorum ebru hanımı tavsiye ederim dünya iyisidir kendisi

Merhaba arkadaşlar son 3 denememi Amerikan hastanesinde yaptirdim 2 kez hamile kaldim ama dusuk oldu, 4.denememi Florance Nightangale Bulent Baysal ve ekibinde yaptirayim diyorum yasim 41 biraz zor vakayim 5 kez dusuk yaptim toplamda, rez az kalite az tuplerim yok, boyle zor vakalar icin onerir misiniz bana bu hastaneyi ? Burda yaptiranlar ve fiyat bilgisi olanlar varsa paylasirsaniz cok sevinirim...simdiden tesekkurler...

canım ben bahçeci fulyada tedavi oluyorum doktoru remzi bey öneririm iyi doktor ben havuz tedavisindeyim daha transferim olmadı inşallah güzel sonuçlarımı da paylaşırım

Bülent Baysal güven veren bir doktor. Pek konuşmaz, sorarsanız cevap verir ama ne yaptığını bildiğinden emin olduğunuz için rahatlarsınız hastası olarak. Ben memnun kalmıştım. Yalnızca transfer sonrası bir an yalnız kaldığınızı hissediyorsunuz. Tüm testleri dışarda yapmanız lazım, transfer biter bitmez test için sizi arayan yok. Bir de dondurulmuş embriyo transferi 750 dolar. İnanılmaz pahalı. TL olsa daha iyi olurdu.

Cok cok tesekkurler ederim paylasiminiz icin, dusunme asamasindayim, dondurulmus hakikaten cok pahaliymis, amerikan hastanesinde de pgt inanilmaz pahali, 2 denememde dusuk oldugu icin pgt belki gerekebilir diye hem hastane hem doktor hem de uygun fiyat bulmaya çalışıyorum dediklerinizi degerlendirecegim vakit ayirdiginiz icin cok sagolun, bebisiniz saglikla mutlulukla gelsin insallah....

Bahçeci fulya kesinlikle.. eşimde sperm azlığı morfoloji bozukluğu bende endometriozis ve embriyolarım 5. Güne gitmiyordu...Bahçecide 4. Tüp bebek (ilk ikisi başka bir merkezdeydi) tedavimde pozitif sonucu aldım çok şükür , doktorum Mustafa Bahçeciydi hepsinden çok memnundum her aşamasından güvenim sonsuzdu, çok araştırmıştım çümkü nitekimde öyle oldu bana bu mutluluğu yaşattılar belki olumlu sonuç aldığım için övüyo olabilirim ama negatif olduğundada kesinlikle buraYa devam etmeliyim demiştim.. evet çok yoğunlar ilgileri az çok hasta var ama çok güvenilirler...muayenelere gidip gelirken Remzi Abalının çok ilgili ve iyi bir doltor olduğunu çoğu kişiden duymuştum. Hakkında hayırlısı olsun canım inşaallah

Bahçeci kesinlikle doğru bir yer canım bende fulya değilde anadolu yakasını düşünenler için doktorum Sabri cavkaytarı öneririm kesnlikle hem çok bilgili bir doktor hemde gerçekten çok ilgileniyor

Bahçeci kesinlikle doğru bir yer canım bende fulya değilde anadolu yakasını düşünenler için doktorum Sabri cavkaytarı öneririm kesnlikle hem çok bilgili bir doktor hemde gerçekten çok ilgileniyor
Kesinlikle doğru yer gerçekten... seni ve bir kaç arkadaşı ara ara yazdıklarınızı okurdum ve hep derdim doğru yerdeyim inşaallah bende onlar gibi pozitifi görürüm Rabbim dualarımı kabul etti Sizlerede teşekkür ederim düşüncelerinizi tedaviniz paylaşıp bizlerede destek oldunuz Rabbim bu yolda emek veren herkesin duasını kabul etsin

arkadaşlar ben çok fazla giremiyorum ama biz HALKALI DA ACIBADEM HAST.YAPTIRDIK.
DOKTORUMUZ TURGUT AYDIN'DI...
son 5 veya 6 hafta kaldı.Önce ALLAH'ıma şükürler olsun bizede nasip edecek inşallah çocuk sevgisini.sonra da hocamıza sonsuz teşekkürler.Çok içten samimi çalışan diğer arkadaşlar da çok ilgili güler yüzlü eşimde bende çok memnun kaldık.ilk deneme ilk tedavi hem erkek hem kadın faktörü vardı ama şükürler olsun mutlu sona çok yakınız..
RABBİM İSTEYEN HERKEZE HAYIRLI ÇOCUKLAR NASİP ETSİN İNŞALLAH.....

Burda yaptığınız
Tedavinin toplamda ne kadar tutu sorabilirmiyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…