istanbulda iğneli epilasyon deneyimlerim

Valla Ankara’da çok iyi bir yer Vardı bildiğim tam başladım her şey iyiydi evlendim İstanbul’a geldim burda 2 yıldır deneme yanılma yoluyla iyisini bulmaya çalışıyorum ama dharmamedde çok ciddi sivilce sorunum oluştu 1 yıldır ara verdim yüzümdeki kıllarlla uğraşmaya en başında da yüzüme lazer epilasyon uygulatarak bu belayı ben açtım başıma zaten ki kendim de sağlık çalışanıyım ve hep doktor dermatolog olan kliniklerde yaptırmama rağmen beni oyaladılar bitecek yüz geç bitiyor sonuç daha da beter ıpl falan değil gerçek lazer yaptırdım ve asla sonuç alamadım o yüzden burdan da söyleyeyim asla yüze lazer yaptırmayın ben yandım siz yanmayın bu arada dharmamedde kıllarım az da olsa azaldı bunu inkar edemem ama iz leke sivilce çok ciddi boyutta oluştu hem kılı azaltıp hem iz leke sivilce yapmayacak yer bulmak çok zor maalesef
Ankarada nereye gidiyordunuz

Merhaba dharmamed de hangi uzman işleminizi yaptı acaba. Birde ochomedi biliyormusunuz hiç denedinizmi yüz icin gitmeyi dusunuyorum sanirim dharmeamedden ayrilan biri acmis gidip sıkıntı yasamak istemiyorum cevap verirseniz cok sevinirim
Merhaba 3 kere değişti yapan kadınlar. Ama aralarında en iyisi aslı diye bi kızdı. Onun aldığı kılları hissetmiyordum tam yakıyordu kökü. Başka biri daha vardı o çok kötüydü yakamıyordu kökü kılı çektiğini hissediyordum. Onun ismini hatırlamıyorum sonra bıraktım derha. Ochomedi Bilmiyorum. Bana kalırsa oyle yerlere gitmeyin hem pahalı olur hem hızlı yapacak kadar deneyimli olmazlar. Kendi kendine yapan kadınlara gidin daha ucuza ve hızlı yapıyorlar

Merhaba işlemimi yapan Birgül hanımdı sanırım ochomedi de duydum ama hiç denemedim Ezgi hanımın dediği gibi maalesef iğneli epilasyonda kurumsallık değil de yapan kişi çok önemli before after I olan gerçekten herkesin memnun kaldığı kişiye yaptırmak gerekiyor 3 yıldır yüzümdeki kıllarla uğraşıyorum artık bu konularda uzmanlaştım resmen
Kesinlikle. Ben de öyle valla deneye yanıla uzmanlaştım. En iyisi işini canla başla tek başına evinde küçük dükkanında yapan kadınlara gitmek

İstanbul anadolu yakasinda önerdiginiz biyer varmi sizin gecmisiniz var ben bu ise yeni baslicam ve hic bisey bilmiyorum cok korkuyorum iz kalir diye herkes isi cok iyi yapiyor gibi konusuyor ama sonucun husran olmasindan korkuyurum ya leke kalirsa of of ne yapacgiz bu dertle🙄
Şuanlık bildiğim handan hanım(küçükyalı) ve semra hanım(acıbadem) var. İkisi de küçük bi dükkada yapıyorlar işlerini.Semra hanımı instagramda bulabilirsiniz. Bana da burdan bir hanım önerdi yakın zamanda denedim. İyiydi. Hız açısından ikisi de çok hızlı değil bunu bilin. Şimdiye kadar gördüğüm en hızlı yer ne-ka (bakırköy) idi.

Şuanlık bildiğim handan hanım(küçükyalı) ve semra hanım(acıbadem) var. İkisi de küçük bi dükkada yapıyorlar işlerini.Semra hanımı instagramda bulabilirsiniz. Bana da burdan bir hanım önerdi yakın zamanda denedim. İyiydi. Hız açısından ikisi de çok hızlı değil bunu bilin. Şimdiye kadar gördüğüm en hızlı yer ne-ka (bakırköy) idi.

Semra hanimla konustum ama randevu vermiyor. Handan hanim hakkinda iyi olmayan yorumlar var oyuzden cesaret edemiyorum.

Sizce semra hanimin randevularinin acilmasini bekleyip ona mi gideyim yoksa en erken randevu veren ochomede mi gideyim. Ochomed de ilk seansi 15 dakika veriyor ve her seferinde igne almam gerektigini soyluyor acikcasi dakikasi biraz pahali geldi bana. En iyi cihazi kullaniyoruz dedi ama cihazmi onemli kisimi cok bilmiyorum tabi. Cihaz iyi diye kaniyoruz hep sonra leke oluyor

Semra hanimla konustum ama randevu vermiyor. Handan hanim hakkinda iyi olmayan yorumlar var oyuzden cesaret edemiyorum.

Sizce semra hanimin randevularinin acilmasini bekleyip ona mi gideyim yoksa en erken randevu veren ochomede mi gideyim. Ochomed de ilk seansi 15 dakika veriyor ve her seferinde igne almam gerektigini soyluyor acikcasi dakikasi biraz pahali geldi bana. En iyi cihazi kullaniyoruz dedi ama cihazmi onemli kisimi cok bilmiyorum tabi. Cihaz iyi diye kaniyoruz hep sonra leke oluyor
Dharmamedde de en iyi cihazdı cildiniz benim gibi beyaz tenli ve hassassa özellikle dikkat edin apilus xcell pro ydu adı galiba yine de iz ve leke kaldı

Handan hanımı bana gittiğim dermatolog önerdi size mesajdan yazdığım gibi ama gerçekten kötü yorumlayan var baya o yüzden ben de kendisine gitmekten vazgeçtim doktor yönlendirince iyidir diye düşünmüştüm halbuki

Dharmamedde de en iyi cihazdı cildiniz benim gibi beyaz tenli ve hassassa özellikle dikkat edin apilus xcell pro ydu adı galiba yine de iz ve leke kaldı

Aynen ochomed de bu cihazdan oldugunu soyluyor. Yani bu şu demek mi cihaz ne kadar eski olursa leke birakmasida o kadar yuksekmidir. Yeni teknolojide bile iz kaliyorsa eskisine hicmi gidilmemeli. Yoksa bu leke yapan kisiylemi alakali. Ayy ne cok sordum ya🙄

Yani dharmameddeki saçma geleneği aynen devam ettiriyor. İğneden para kazanmaya çalılıyorlar. Bn aynı iğneyle 2 buçuk senedir işkem yaptırıyorum. Orada duydum ilk kez her dedasında iğne alacağımı. Karşı çıkmıştım. Bn kendi iğnemi getiririm her defasında demiştim tmm demişlerdi... bu şekilde diyin bi deneyin madem. Bakarsınız duruma göre. Semra hanıma da arada sorun başladığında haber versin size sonra orayı deneyin. Handanı da deneyin yakıyor kılları en azından. Nerenize yaptıracaksınız? Çok yoğun mu?

Handan hanımı bana gittiğim dermatolog önerdi size mesajdan yazdığım gibi ama gerçekten kötü yorumlayan var baya o yüzden ben de kendisine gitmekten vazgeçtim doktor yönlendirince iyidir diye düşünmüştüm halbuki

Bende gordum o yorumlari ya oyuzden bana yakin olmasina ragmen baska biyer arayisina girdim

Ya kötü değil. Zaten kötü demedim. Ama yavaş. Yani bazı insanların kanı ağır olur. Bazı insanlar tezcanlı hızlı olur. O kadın ağır biri. Yavaş insanlardan hoşlanmıyorum ben:) kılları yakıyor.Yıllardır bu işi yapıyor deneyimli. Seyrekse kıllarınız bi deneyin yine de.

Aynen ochomed de bu cihazdan oldugunu soyluyor. Yani bu şu demek mi cihaz ne kadar eski olursa leke birakmasida o kadar yuksekmidir. Yeni teknolojide bile iz kaliyorsa eskisine hicmi gidilmemeli. Yoksa bu leke yapan kisiylemi alakali. Ayy ne cok sordum ya🙄
Yok çok haklısınız ilk kez yaptırcaksanız özellikle benim yaşadığım tecrübeler sonucunda kendi yorumum yapan kişiyle alakalı olduğu Ankara’da julia hanımın Makinesi son teknoloji değildi ama hassas ve beyaz bir cildim olmasına rağmen ne bir iz ne bir sivilce ne de leke kaldı burda ise son model makinede yüzüm sivilce iz leke tarlasına döndü rooactune nın eşiğinden döndüm kıla köküne nasıl girilceğini ne zaman akım vereceğini bilmesi gerekiyor yapan kişinin

Hayır ya hiç alakası yok. En baştan okuyun her yazılanı. Cihazın eskisi yenisi yok bu işte. Evet cihazları gıcır gıcır bi cihaz. Ama işlemi yapanın yeteneği yoksa kalıcı izler oluşur. Doğru işlemde süreç aynı işler. Kabuklanma oluşur. Kabuklar düşer. Gri- mor lekeler oluşur. O lekeler de 6-9 ay arası sürecte gecer. Yani izler her sekilde oluluyor zaten. Önemli olan doğru yağlarla cildin kalitesini korumak. Dığru işlem yapıldığı sürece izler her türlü gecicidir...

Ya kötü değil. Zaten kötü demedim. Ama yavaş. Yani bazı insanların kanı ağır olur. Bazı insanlar tezcanlı hızlı olur. O kadın ağır biri. Yavaş insanlardan hoşlanmıyorum ben:) kılları yakıyor.Yıllardır bu işi yapıyor deneyimli. Seyrekse kıllarınız bi deneyin yine de.
Yok Ezgi hanım ben öncelikle size bilgilendirmeleriniz çok teşekkür ederim benim için hız çok önemli değil yavaş olabilir ama Handan hanımın hiç before afterı sosyal medyası falan yok bir de iz ve leke bıraktığından bahseden çok kişi gördüm bu forumda Semra hanımın sosyal medyası olması bir de kötü yorumu olmaması bana daha bir güven verdi ama tabi siz ikisine de gittiğiniz için ikisi arasındaki farkı hangisinden daha memnun kaldığınızı anlatırsanız minnettar olurum🙏

Yani dharmameddeki saçma geleneği aynen devam ettiriyor. İğneden para kazanmaya çalılıyorlar. Bn aynı iğneyle 2 buçuk senedir işkem yaptırıyorum. Orada duydum ilk kez her dedasında iğne alacağımı. Karşı çıkmıştım. Bn kendi iğnemi getiririm her defasında demiştim tmm demişlerdi... bu şekilde diyin bi deneyin madem. Bakarsınız duruma göre. Semra hanıma da arada sorun başladığında haber versin size sonra orayı deneyin. Handanı da deneyin yakıyor kılları en azından. Nerenize yaptıracaksınız? Çok yoğun mu?

Ben yüzümu yaptiricam lazerden dolayi cok fazla artti cenemdekiler kalin ve yuzumde sivilceli bir cilt sivilceler dahada artar diyede korkmuyor degilim. Kendime bi gaz veriyorum gidicem diyorum sonra korkudan vazgecip yine iple aliyorum aldikca kalinlasiyor artiyor nasil bi cozum bulacagim bilemiyorum

Yok Ezgi hanım ben öncelikle size bilgilendirmeleriniz çok teşekkür ederim benim için hız çok önemli değil yavaş olabilir ama Handan hanımın hiç before afterı sosyal medyası falan yok bir de iz ve leke bıraktığından bahseden çok kişi gördüm bu forumda Semra hanımın sosyal medyası olması bir de kötü yorumu olmaması bana daha bir güven verdi ama tabi siz ikisine de gittiğiniz için ikisi arasındaki farkı hangisinden daha memnun kaldığınızı anlatırsanız minnettar olurum🙏
Rica ederim yardımcı oluyorsam ne mutlu bana. İzler oluşmuştu handan hanımda evet. Ama izler 1-1.5 senede gecti. Ben de ilk zamanlar handan hanıma hep sordum bu izler kalacak mı. Gececek diyordu. Bn yine de tatmin olamamıştım. Yağlar karışımlar kullandım. 1 senede tamamen gecti o gri-mor noktacıklar. Handan hanım yaşlıca bi kadın sosyal medy flnla işi olmaz. Benim onda tek rahatsız olduğum konu kıla girip 2-3 kez akım vermesiydi. Ama belki böyle yapınca daha iyi ölüyordur kökler. Çünkü onun aldığı kıllar daha az turda bitiyor bundan eminim. Yavaş bi kadın sadece.
Semra habıma bi kez gittim. Kol için gittim. 30-40 kıl anca Çıkmıştı onları aldı. Zaten kolda iz de kalmıyor. Artık gözüme batan belirgin bi kılım yok bitti diyebilirim. O yuzden tam bilemiyorum. Ama aldığı kıllar çıkmadı. O da iyi işinde. İkisi de hemen hemen aynı diyebilirim

Hayır ya hiç alakası yok. En baştan okuyun her yazılanı. Cihazın eskisi yenisi yok bu işte. Evet cihazları gıcır gıcır bi cihaz. Ama işlemi yapanın yeteneği yoksa kalıcı izler oluşur. Doğru işlemde süreç aynı işler. Kabuklanma oluşur. Kabuklar düşer. Gri- mor lekeler oluşur. O lekeler de 6-9 ay arası sürecte gecer. Yani izler her sekilde oluluyor zaten. Önemli olan doğru yağlarla cildin kalitesini korumak. Dığru işlem yapıldığı sürece izler her türlü gecicidir...

Peki siz tecrubeli oldugun icin soyle bisey soracagim mesela izlerin tamamen gecmesi icin 6-9 ay gecmesi gerekli ya igneli 2 ayda bir tekrarlaniyor o lekeli kisimlara tekrar islem yapilinca bunlar kalici bir hal almiyormu

Yok çok haklısınız ilk kez yaptırcaksanız özellikle benim yaşadığım tecrübeler sonucunda kendi yorumum yapan kişiyle alakalı olduğu Ankara’da julia hanımın Makinesi son teknoloji değildi ama hassas ve beyaz bir cildim olmasına rağmen ne bir iz ne bir sivilce ne de leke kaldı burda ise son model makinede yüzüm sivilce iz leke tarlasına döndü rooactune nın eşiğinden döndüm kıla köküne nasıl girilceğini ne zaman akım vereceğini bilmesi gerekiyor yapan kişinin

Bende sivilceden asiri korkuyorum buna musait bi cildim var

Bende sivilceden asiri korkuyorum buna musait bi cildim var
Benim bebek gibi bir cildim vardı inanın ilk 3 yıl önce lazer epilasyon yaptırdım cildim mahvoldu Ankara’da çok iyi bir dermatologa gittim topladı suratımı sonra bana yüzüne asla lazer yaptırma iğneli epilasyon yüz için tek çözüm dedi evlendim İstanbul’a geldim dharmamede başladım suratım yine mahvoldu maalesef yüzdeki kıllarla uğraşınca bir şekilde cildiniz tepki veriyor kendime çok kızıyorum keşke en baştan hiç oynamasaydım yüzümdeki kıllarla

X