Kalıcı Makyaj Uygulamaları İstanbulda microblading önerisi

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

Laviiaa

Einzigartig ist viel besser als perfekt.
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2021
204
339
Kizlar bana istanbulda microblading icin kimi önerebilirsiniz? Lütfen sadece kendi tecrübe ettiklerinizi paylaşin. Konulara baktim ama cogu eski özellikle anadolu yakası olursa süper olur ama şart degil iyi bi kaş icin heryere giderim. Bi kac isim vardi aklımda ama forumda gördüm kötü yorumlar var instagramda bulduklarimada güvenemiyorum yorumlarinizi bekliyorum🥰

Kizlar bana istanbulda microblading icin kimi önerebilirsiniz? Lütfen sadece kendi tecrübe ettiklerinizi paylaşin. Konulara baktim ama cogu eski özellikle anadolu yakası olursa süper olur ama şart degil iyi bi kaş icin heryere giderim. Bi kac isim vardi aklımda ama forumda gördüm kötü yorumlar var instagramda bulduklarimada güvenemiyorum yorumlarinizi bekliyorum🥰
Duygu Lavin ,Özge Özel,Emsal Dogan bu isimlere bakın derim

Emsal dogan Pendik şubesinde daha önce protez tirnak yaptirdim ertesi gün malesef berbat ötesi oldu ve fotograflari göndermeme ragmen hic dönüş yapmadilar ayni problemi kaştada göze alamam🙁 digerine bakiyorum şimdi teşekkür ederim💜

İp ince kaşlarla gittim muazzam kaşlarla çıktım Birsen keser sayesinde hayalimdeki kaşlara kavuşmanın mutluluğunu yaşıyorum şiddetle kaş ve kiprik bakım serumunu tavsiye ediyorum işini ehliyle ve dürüstlükle yapan nadir insanlardan ayrıca titizlik ve hijyen kurallarına uyan bir merkez bunun için de teşekkür ederim Birsen hanımın kaşını gözünü gören hayran olur muazzam güzel ❤ istanbul/kartal

X