İstanbullu Bayanlar Üsküdara Giderken :)

eski bir istanbullu olaraktan fotoları sabırsızlıklan bekliyorum

umarım guzel geçmiştır buluşmanız geleicek haftaki program nedir????

Kizlar, yeni bulusmaniz vatana millete hayirli & ugurlu olsun...

Resim yokmu resim???

günaydın hatunlar ohh valla ne güzwl buluşacanız bende burda çalışcam ilahi adalet dünde kaza geçirdim kemiklerim eklemlerim heryerim ağırıyo sizinle geleydim iyileşirdim ben biliyom
geçmiş olsun canım çok üzüldüm umarım en kısa zamanda toparlanırsın
ben varım :) ayy dun gece hec uyuyamadım yaa besıktas ıskelesınde nerde bulcaz bırbırımızı
canım ben evden 10 30 da çtıktım birdahada bakma şansım olmadı keşke sabah alsaydın birisinin numarasını
evet besıktas ıskelesı demıslerde yanı neresı tam bellı bır ıbare bulamadım ben :) sen karsıdasın herhalde ıyı bak yakın senın
biz oradaydık belli bir ibare dediğimiz gibi banklarda oturduk aliciyle tanıman lazımdı biziiiiii
sen yaz kuzucum numaranı elbet bi yerlerde buluşuruk:)

allahım yaaa zabaaanannn kalkmış bitli:)))yaa bende gelmek istiyommmmm .......bi daha ne zaman yapılır yahu bu buluşmaaa
ayyy pehlimle kalk gel haftayaaaaaaaaaaaaaaaaa
Kızlar ben cıkıyorummm 1 de ordayım :)

Söylediğin saatlerde biz beşiktaşta bitliye arzmda fethipaşadaydı
Çok gelecek olmayınca kk yazmadık masaya zaten 2 de biz fethipaşaya ulaştık
Ama birisinin numarasını alman lazımdı meltemle sana ulaşmak için çok çabaladık mesela canım
Ama mutlaka görmen lazımdı bizi
haftaya buluşma mı var
eveeeeeeeeeeettttttttttttt
eski bir istanbullu olaraktan fotoları sabırsızlıklan bekliyorum
fotoları yarın yükleyelim diyorum zira acayip yorgunuz
umarım guzel geçmiştır buluşmanız geleicek haftaki program nedir????
Sultanahmeeeeeeeeeeetttttttttttt
kız sen benım ısmımı nıkımı unutunmu bendım arzu ıle oturan haha
senii unutmaaakkkk mümkündürrrr
Kizlar, yeni bulusmaniz vatana millete hayirli & ugurlu olsun...

Resim yokmu resim???

saol canım çok ama çok keyifli bir gün geçirdik aramızda olmanı isterdim
Biri kazara saatine bakıp 7 olmuş demeseydi eğer saattin farkında değildik biliyor musun
Süperdiiiiiiiiii

Alici: cevahir buluşmasında da kanım ısınmıştı sana seninle sohbet etmek çok güzeldi bugün için teşekkürler çok keyifliydiiii İnsana güven veren bir tafarın var ayrıca samimiyetin

Cadikazani23:Güçlü kişiliğin yürekden aklış aldı bugün benden hemde defalarca gözlerindeki neşe ve seveceklik keşke herkesde olsa imrendim sana Maşallah hayat enerjin hiç bitmesin.... Senide çok sevdim umarım devam eder arkadaşlığımız bu arada ben unutmuşum cevahire geldiğini hatta telin bile kayıtlıymış bende aylardır bilseydim en çökmüş anımda sesindeki enerjiyle kendime gelmek isterdim valla

Bitliiiiiiiiiiiiiayyy bayıldım yaa tam çatlaksın sen kızçen büyüyünce pek şeker olmuş önceki buluşmalarda çekimser duruyordu Seni sevdiğimi zaten biliyorsun ama seninle buluşmak çok çatlak ve farklııııııı pazara gidelim miiiii

Arzm:Sanki çok önceden de tanışıyormuşuz gibiydi seninle canım... Halbuki bugün seni ilk kez tanıdım diğer arkadaşları tanıyordum... çok içten ve samimi geldin bana umarm seninlede arkadaşlığımız devam eder... sohbetin keyifli sıcak ve neşeli

Pehliiiiiiiiiiiiimmmmmmmmm: yorum yok sana kankam benim daha ne diyimmmmm kk nın bana kazandırdığı arkadaşlıkdan dostluğa geçen yolda birbirimizi hiç kırmadık biz umarım dostluğumuz samimiyetini sıcaklığını hiç kaybetmez canım

Egem: Nasıl güler yüzlü bir bayan enerjisi metrelerce öteden seni arayan benim diye içime doğduuuuu
Önce telden aradı yeri tarif ettim ve hemen tanıdı bizi buldu çok az kaldı yanımızda ama onu görmek bile yetti bize
Ayaklarına sağlık ablammm neşe dolu sıcacık bir kalbi var inanın.... Üşenmedi yoldan geldiği halda buldu biziiii çok teşekkürler

Kısacası çok ama çok keyifli bir gün geçirdik
Hepinize teşekkürler arkadaşlar.... İyiki varsınız iyiki var KK Güzel insanlara tanımak çok ama çok keyifli
Doymadık birbirimize haftaya birkez daha buluşuyoruz inşallah

Son düzenleme:
Şimdi biraz dinleneyim az önce geldim kendimi buraya attım valla

Bu arada resim ekleyecekler yüzümü kapatmayı unutmayıııııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnn

öptüm siziiii

ama ben melteme numaramı vermıstım dee o bana vermedı kı ... bende kımsenın numarası olmamasına ragmen sızlerle tranısmayı cok ıstedıgımden yer bellı dedım cıkım gıdım bulurum ay garsonlara soruyorum yok kalabalık kadın gorup soruyorum yok ama sız 13 15 e kadar besıktastaymıssınız ben o saatte fethıpasadaydım demekkı osebeble bulamadık bırbırımızı ben deryayı tanıyorum zaten yıllarr yıllaar oncesınden onu aradı hep gozlerım ama bulamadım neyse kızlar bıdahakıne gelırım kısemet olursa bırınız numaranızı atın da bana ozelıme..

canım gerçekden şansızlık olmuş biz melteme ulaşamadık malasef geri dönmedi bize aynı zamanda
Keşke karşılaşsaydık üzüldüm inan
Telimi yazarım sana zaten haftaya sana yakın yerde toplanıcazz

[Bitliiiiiiiiiiiiiayyy bayıldım yaa tam çatlaksın sen kızçen büyüyünce pek şeker olmuş önceki buluşmalarda çekimser duruyordu Seni sevdiğimi zaten biliyorsun ama seninle buluşmak çok çatlak ve farklııııııı pazara gidelim miiiii
olarrrrr gıdelım bebem sonra deme bana aa benı resıll etın bu mevsımde su sorulurmu dıye hahahahahhahaa

hepinize ayrı ayrı teşekkürler

ben gerçekten zor açılan biriyim ama bu sefer ters tepti kapanmadı çenem

sohbet kahkahalar içtenlik hepsi harikaydı bayıldım hepinize

hepinizle tekrardan görüşmek için sabırsızlanıyorum

haftaya sultanahmet görüşmek üzere

hepınızı tanıdıgıma cok sevındım hepınız bırbırınızden tatlı hanımcıklardınız bı gun de bende toplasırız denız havası alırsınız bu arada arzu sanada o sunnet kıyafetlı amcayı getırcem bahcede gezsın dıye o sarı terlıklerı ıle dasss gıbı adamdı

bende resım yok kuzum ben cekmedım senın yuzunu karalamaya kım cesaret edebıler seksu sebegım benım hahaha dun okadar yoruldukkı bıde ben 10 dakıkadan fazla otobus beklerıdm uyuzlar mıd esem ne desm bılemdım yer veren olmadı cocukla ayakda kaldım en sonunda sofor dayanamdı bagırdı hanzonun tekı kalkdıda oturduk kızcemle oda yolda gunes vurdukca uyukusu geldı o bes dakıkalık yolda hemen uyudu okadar yorulmuszukı eve nasıl geldık anlamdık babamızı aradık hemen geldı bızı sahılden aldı cıkacak halımız kalmamısdı eve bıde geldık kı mısafır gelmıs kaynanama orayada cıkdıkk bıde ordakı yorgunluk gece nasıl yatıgımı hatırlamıorum sabbah 8 de uyanan ben saat 11 de uyandım halada ayaklarımda yorgunluk var topuslulardan dolayı

hadi anlatın bakalım neler yaptınız ? kim nasıldı ? sen nasıl bekliyordun? en çok neyini begendin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…