İstanbullu Bayanlar Üsküdara Giderken :)

yalnız amca aklıma geldikçe gülüyorum hala dass gibi hee ayy çok yaşa
Kaçırdınıss dass gibi adamıı
yoo bebegim ben dogma buyume ıstanbullu baba tarafı şam göcmenı emme kutukte çankırı yazıyor ben arada lehcemı degıstırıyorum hepsındne karısık konsuyorum lazca canakkalelıre gıbı hahah

çanakkaleliler nasıl konuşuyor yaw

kızlar az önce geldik,üzerimi soyunup hemen KK yı açtım.kısa sürede olsa hepinizi tanıdığıma çok sevindim.tekrar görüşmek nasip olur inşallah

canım benim kızların yanına kısa süreliğine uğrayabilkdim.keşke sende olsaydında görebilseydim

tamam tatlım ınsallah gorusuruz haftaya takıp edıcem

heheh ya ben 1 ay gıttım canakkalede kaldımda sıvelerı var dugunlerınde mesela takı zmanı mısal babasından caboooo ( babasından para ) dıye bagrıyorlar

Bitliii çok arıyorum o sünnetçi adamı çok, nolur bul bana bul bul bul :))

kızlar harika bi buluşmaydı tekrar teşekkürler, cumartesi sizlerleyim.tamam.öperim.tamam.

yoo bebegim ben dogma buyume ıstanbullu baba tarafı şam göcmenı emme kutukte çankırı yazıyor ben arada lehcemı degıstırıyorum hepsındne karısık konsuyorum lazca canakkalelıre gıbı hahah

ohh ne güzel her telden avr desene benm de annem rizeli babam samsunlu ben gebze doğumluyum istanbulda yasıyorumacaba nereliyim heheeheheh

Bitliii çok arıyorum o sünnetçi adamı çok, nolur bul bana bul bul bul :))

kızlar harika bi buluşmaydı tekrar teşekkürler, cumartesi sizlerleyim.tamam.öperim.tamam.

buluruz kuzum merak etme baska bı daşşş gıbı adam buluruz mesela o capraz masadakı sıskoya ne dersın

kız sen benım ısmımı nıkımı unutunmu bendım arzu ıle oturan haha

Olurmu hiç ben senden değil nickini unutmuştum orda egem'den bahsettim şekerim

Bu arada DEryam canım benim buluşmaların organizatörü ikidir şahane buluşma yaptı ve benide çağırdı kendisine yeniden çok teşekkür ediyorum,muhteşem oldu herikiside.
Pehlimle,daha önce muhabbet edememiştik ayrı kalmıştık ama bu sefer sohbetiyle sıcacık ortam oluştu onada teşekkürler
Cadikazanim,geçen buluşmadada epey sohbet etmiştik yeniden buluşma imkanımız oldu onuda çok seviyorum yüreği çok güzel
Bitlim,canım benim yaa çıtı pıtı şeker mi şeker çokta güzel kızı ondan da güzel sohbeti hoş,çok iyi biri
Arzucuğum,ilk defa görüşmemize rağmen sohbetin keyifli çok cana yakındın seni yeniden aramızda görmek istiyoruz hep gel buluşmalarımıza
Herkes bu güzel gün için tekrar teşekkürler haftaya bidaha buluşmak dileğiyleee

iyiyim canım işteyim sen nasılsın acabaa
bende evdeyim canım iyiyim bendeeeee

biz galiba her hafta buluşucazzz
aklımda kaldı yaw

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…