İstanbullu Bayanlar Üsküdara Giderken :)

bulusalım bulusalım her hafta bulusalım belkım bu seferde damatlık gıymıs bı bekar buluruz arzuma hahah arzum yanında yedek gelınlık ve duvak tası

çengelköy çınaraltı olsun bende gelirim... ve tabı 7 aylık kızımla gelecegım...

çengelköy çınaraltı olsun bende gelirim... ve tabı 7 aylık kızımla gelecegım...

kız sen çengelköy çınar altını nerden bılıyorsun bakım yoksam aynı memleketlımıyız bende çengelköyde oturuyorum sen neresındesın bakım daha pazartesı gunu çengelköydeydım cınaraltına ındım oturdum cıkdım geldım

aaaa çinaraltı benım çok sevdıgım yerlerden bırı... eşimle çok gıderdık oraya... ben de anadolu yakasındayım.. b hafta çengelköye gıtmek istiyorum... bulaşabilirz orada.. hatta erbab ta c.tesı kahvaltısı harıka olur... KapicininBitliKizi bulaşalım bıtlenelım:

gel bıtlerımı savurayımda sana aklın basına gelsın erbab guzeldır ama cınar altının yerı ayrı guzel bıde boregı ayrı tabı D:

en kısa zmanda ayarlıyalım vallaha bana uyar :d canım hafta sonu musaıt olursam olur yosun kokusuna ne kaaa asıksın kız sen hahhaah

tamam canım bana özelden mesaj atarsın bana.. çok sıcak ögle saatı olmasın ama.. akşamm üzeride olabilir bana.. haber verırısın..

ama ama haksızlık bu:) akçaydayım ben bayram sonuna kadar. aklım kaldı buluşmada ve yenisini yapıyorsunuz iyice kıskandık kızımla. bayramdan sonra da istiyoruz biz.herkese sevgiler

canım sen ne zman ıstersen ozman bulusalım calısıyormusun ne yapıorsun bılmedım ıcın bısye dıyemedım

canım evdeyım çalişmıyorum... bol bol gezıyorum :)) bebegım var 7 aylık.. onunla gezıyoruz her gun.. bana ögleden sonra uyar.. p.tesi, salı olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…