Kız İsteme İstemede tektaş takılır mı?

busraaa7

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2021
3
2
23
Söz ve nişanı bir gecede yapıcam ben sadece alyans istiyorum ama çevdemdekiler istemeden hemen sonra tektaş takılır sonra merasimle alyans diyorlar. Önerisi olan?

Ben doğrusu ne bilmiyorum ama kendi isteğimi söyleyeyim.
Erkek arkadaşım evlenme teklifi etsin, tektaş takayım, takmazsa da önemli değil hiç takılmam bu konuya
Aileler tanışsın, isteme olsun o an takıverelim alyansları. Nişan falan hiç sevmem.

Söz ve nişanı bir gecede yapıcam ben sadece alyans istiyorum ama çevdemdekiler istemeden hemen sonra tektaş takılır sonra merasimle alyans diyorlar. Önerisi olan?
siz nasıl istyorsanız öyle yapılır illa şu takılsın bu takılsın demedim yüzük sadece alyans aldım. Onun dışında eşim ekstra hediyeleri oldu sonradan ama baştan şu olsun bu olsun talebim olmadı

Tek tas esim sozden once takmisti evlenme teklifi edip genelde bu sekilde oluyor, alyans sozde takilmisti

Sözden önce evlilik teklifini yaptığı an 5taş taktı. Sözümüz olduğunda alyanslarımıızı taktık. Sonra ben 5taşımı da takmaya başladım hemen alyansım ile.

Ben doğrusu ne bilmiyorum ama kendi isteğimi söyleyeyim.
Erkek arkadaşım evlenme teklifi etsin, tektaş takayım, takmazsa da önemli değil hiç takılmam bu konuya
Aileler tanışsın, isteme olsun o an takıverelim alyansları. Nişan falan hiç sevmem.
ben de nişan taraflısı değilim hiç. o yüzden isteme ve sözü aynı gece yapacağım bu yüzden kararsız kaldım. erkek arkadaşımı da zorlamak istemiyorum.

Isteme sonrası evde alyans takmıştık, nisanda tek taş taktik. Tabi tek taşı zaten evlilik teklifi ederken takmıştı. Laf icabı iste her merasime ayrı ayrı yüzük almayalım diye aynı tek taşı taktım gitti 🤣

İsteme nişan söz hepsi aynı anda evde oldu . Alyanslarımız takıldı sonra aileler takı takarken eşim tek taşımı takmıştı

X