Dudak Makyajı İstiyorummm ama ?

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
kızlar ben suanda ısteyım acıkcası
vıdeolar acılmıyor gorsellerdede resmını bulamadım

sarı tshırtlı alının onu emrenın evınden almaya gıttıgı zamanlardakı rujundan bahsedıyorum
ben tv izlemem,kımden neden söz ediyosun bılmıorum,ama mkayaj kıyafetten çok iyi anlarım,eknırse çözme ihtimalım yüksek

kızlar surada fragman var ben ızleyemyorum ama kapak resmındekı kıyafetlı sahnelerınde bahsedılen ruj fakat havuza fılan dusuyor hatun kısı sılınmıste olabılır ruju dedıgım gıbı ızleyemedıgım ıcın bakamıyorum

tatlım diziyi takip etmiyorum o yüzden dakikaları bilmiyorum :)) Ali'yi de bilmiyorum :)

kızlar ekledıgım fragmanda gozukmuyor

Bu mu

Eklentiler

• Screenshot_2015-07-24-10-08-43.png
    Screenshot_2015-07-24-10-08-43.png
    348,7 KB · Görüntüleme: 266
....

bu arada kızın gıydıgı kıyafetlerde buradaymıs

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu da aynı galiba

Eklentiler

• Screenshot_2015-07-24-10-13-00.png
    Screenshot_2015-07-24-10-13-00.png
    509,7 KB · Görüntüleme: 245
bende güneşe hastayım ne kadar asil bir hatun tam bizim kk ya göre
o renk bir rujun dudağı olduğundan ince gösterdiğini düşünüyorum.kızınkide öle olmuştu zaten

bende güneşe hastayım ne kadar asil bir hatun tam bizim kk ya göre
o renk bir rujun dudağı olduğundan ince gösterdiğini düşünüyorum.kızınkide öle olmuştu zaten
evet katılıyorum hatat sonrakı kırmızı rujda sırf dudak ıdı kız

gunese gelınce kadınında basına gelmedık kalmadı ama genede bırakmadı ya adamı

aynen evet bunlar ama sanırım cozunurluklerden oturu renkler hıc bellı olmuyor yoksa barız bellı bır yogunlukta bır ruj ıdı

cok guzel cok alımlı , kıza bakmaktan kendımı alamıyorum .
ama ben kendımede benzetıyorum yanı onu ne yalan soylıyım

nazlıyıda begenıyorum ben
bırde o dızıden bı halt anlamıyorum o adam yavuz bıngolmu nedır ne kadar abes ıtıcı bır adam

Hehehhe yavuz bingöl ne alaka yaf :) kadroya dahil mi oldu :) ben izlemedim dün akşam ki bölümü ondan sordum

X