Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

Birebir uyguladim, hatta son zmnlarda az yedigim bile oldu cünkü içim dışım et yumurta olmustu. İspanak ve yumurta olan ögünde ikisini karistirip yagsiz tavada omlet yaptim. Öğlen ve akşam menulerin yerlerini degistirebilirsin. İlk yaptigimda aksamlari cok aciktigimda limonlu sicak su ictim. Ve son gunlerde eti küp küp kesip suda haslayip çorba gibi ictim çünkü hep katı yedigimizden bagirsaklarda sorun olabiliyo. Günlük tempolu 10km yürüyüs, en az 2 litre su ictim :) azimle herseyi basarirsin inan buna :KK66:

Çok sağol canım onerilerin için... yarın baslayacagim inşallah bu kez tam olarak uygularim hep yarim kalmıştı. Kabizliktan dolayi ama eti haslayip çorba olarak tüketmek iyi fikir 13 gun sonunda bildiririm insallah hergün giremiyorum nete...

Evet bugün başladım inşallah devamı gelir :) 78 kilo 160 boyundayım. Ilk kahvemi içtim hadi hayırlısı yarın tekrar tartılıp yazıcam :KK66:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bugun 10. gun bıtecek yarın tartılıp yeni kilomu yazacam :) en son pazar 60.2 kıloydum cok dusmedım gıbı ama :KK43:

bugun 10. gun bıtecek yarın tartılıp yeni kilomu yazacam :) en son pazar 60.2 kıloydum cok dusmedım gıbı ama :KK43:

Çok merak ediyorum toplamda kaç kilo verceginizi bende başlamak istiyorum ama nedense cesaret edemiyorum

Merhaba bugün 2.günümdü zar zor dayaniyorum :) ama devam etcem insallah

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.günüm bitti meyveyi yememişim aman yarabbim nasıl mutlu oldum görünce:)))Bakalım kaç kilo gidecek

2.günüm bitti meyveyi yememişim aman yarabbim nasıl mutlu oldum görünce:)))Bakalım kaç kilo gidecek

O mutluluk paha biçilemez:) benimde 2.günüm bitti :KK66: nasil gidiyor senin alistin mi?

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fiyona5 şuan için iyiyim akşama doğru yorgunluk oluyor..Ama inadım inat bu sefer gidecek o kilolar:))) ben sadece kahve nescafe içiyorum 3bir arada çok farketmiyor kafamı topluyor:KK66:Sizin nasıl gidiyor??👍

Bakalım kaç kilo vermişsiniz dayanın ne güzel bugüne kadar gelmişsiniz maşallah 👍

merhaba kızlar. en son pazar tartılmıştım ve 60.2 çıkmıştım bugün tartıldım hiç düşüş olmamış nerdeyse 60.00:) Ama bunu çok takmıyorum çünkü totalde 3.4 kılo verdım ve bu benı mutlu etmeye yetti. Bugun 11. gunum:) en son durumu cumartesı yazacagım. hepimize kolay gelsin

X