İsveç Diyeti Günlüğüm

Bu arada bu diyetle ilgili şunu eklemek isterim metabolizmayı etkileyen bir diyet olduğundan mıdır bilmem ama dis etimde dün akşam 1. Günün akşamı apse oluştu karanfil koyarak ağrısını geçirdim şimdilik, birde sivilce yaptı, ki sivilce yan etkilerinden diye okumuştum bi kaç gün sonra bünye alışıyor diye okudum inşallah öyle olur

Bu arada bu diyetle ilgili şunu eklemek isterim metabolizmayı etkileyen bir diyet olduğundan mıdır bilmem ama dis etimde dün akşam 1. Günün akşamı apse oluştu karanfil koyarak ağrısını geçirdim şimdilik, birde sivilce yaptı, ki sivilce yan etkilerinden diye okumuştum bi kaç gün sonra bünye alışıyor diye okudum inşallah öyle olur
Dişe Karanfil çok sakıncalı be de hep Karanfil veya yağ kullanırdım mahfettim zor toparladık bu arada diyetini paylaşırmısın nasıl bir diyet

Dişe Karanfil çok sakıncalı be de hep Karanfil veya yağ kullanırdım mahfettim zor toparladık bu arada diyetini paylaşırmısın nasıl bir diyet
Merhaba, karanfil bende çok işe yarıyor diş eti hastalıklarında faydalı oluyor ama herkeste farklı da olabilir tabi ama ben karanfilden sonra kekik yagi uyguladım bi gecede geçirdi apseyi.
Diyete gelince 13 gün diyeti uyguluyorum ki konuyu Sedef hanım açmıştı zaten onun yazdıklarına göz atabilirsin ama zor bir diyet hızlı kilo verdiren bir diyet çünkü. isvec diyeti olarak ta geciyordetaylarina bakabilirsin

Merhaba, karanfil bende çok işe yarıyor diş eti hastalıklarında faydalı oluyor ama herkeste farklı da olabilir tabi ama ben karanfilden sonra kekik yagi uyguladım bi gecede geçirdi apseyi.
Diyete gelince 13 gün diyeti uyguluyorum ki konuyu Sedef hanım açmıştı zaten onun yazdıklarına göz atabilirsin ama zor bir diyet hızlı kilo verdiren bir diyet çünkü. isvec diyeti olarak ta geciyordetaylarina bakabilirsin
Teşekkür ederim canım😘

Isvec diyetiyle ilgili son deneyimlerimi yazmak ve bazı tavsiyeler vermek istiyorum. 4 günde 3 kilo verdim ama 4. Gün diyeti bırakmak zorunda kaldım. 2 gece üst üste çarpıntı oldu bende halsizlik belki katlanilabilirdi ama çarpıntı beni korkuttu ama bunun sebebi daha çok sigara içtiğim için di. Günde en az 10 tane içtiğim için beni kötü etkiledi, diyeti uyguladigim son gün akşam üstü içtiğim yesil çayda bütün gece beni uykusuz bıraktı, nikotin ve kafein bu diyet için uygun ikili değil. Dediğim gibi çok çarpıntı yaptı ve beni korkuttu, tavsiyem şu ki diyet yaparken ekstradan kafeinli içecek içmeyin sigara içiyorsanız 5,6 taneden fazla içmeyin ve uyku düzenine önem verin. Ben bu kez başarılı olamadım ama 4 gün bile çok iyi geldi şimdi daha az yiyorum ve sağlıklı besleniyorum. Bu diyet size eskiden ne kadar çok yediginizin farkındalığını veriyor. Umarım faydalı olabilmisimdir.
Sağlıklı günler dilerim 🤗

Çok sert ve zor bir diyetmiş valla kolay gelsin size ben de 2 haftadır rejimdeyim 68.5 ile başladım bu gün 66.6 yı gördüm yani 2 haftada 2 kilo benimki ara öğünlü standart diyet. Zaten standart diyetle her hafta anca 1 kilo veriliyor bazen totomu sıkayım şöyle sert diyet yapayım hızlı gitsin diyorum ama bu sefer de geceleri kendime hakim olamayıp abur cubura saldırıyorum eve almasam bile bal reçel falan yiyorum manyak gibi. Kafada bitiyor gerçekten ama sizi tebrik ederim iyi gidiyor ama birkaç gün standart diyete geçip vücudu şaşırtmanızı tavsiye ederim
Hahsjdjsjjsjdj siz ben olabilir misiniz ???? Gece 12 de kızarmış ekmeğin üzerine ezine peynir + reçel kakdjdjdjsjdjd

Bende başladım bugün bakalım, ama ben tuzu sanki tuz kıtlığına girecekmişiz gibi kullanıyorum ajsjdjjsjs onun dışında birebir uyacağım listeye. Beni acayip motive ettiniz :KK55:

X