İşyerim hakkında

ahh ben takan tarafım biraz eşimde aynısını diyor sen gerekeni konusucaksın sonra kim demiş kim bakmış sallayacaksın dedi..
Eşin hakli.
Kk da sana bile söylenenlere kafana takmamis istikrarlı bir şekilde devam etmişsen, işle alakalı ayrıldıktan sonra istikrarlı bir şekilde hayatına takmadan devam edebilirsin :p

aynen adam gecen öyle dedi kokaca 14 yılını verdin aynı yerde sayıyorsun o kadr sözler verdiler tutmadılar hakkını yediler üstelik bence bu kadarını hak ediyorlar dedi . bekle zam yapılsın zaten yapmak zorunda . gider konusursun dilekçeni verir beklersin dedi. bakalım ne olacak.. Yada onlar da beni bekliyor bu kız nasılsa gelip konuşacak bakalım bekleyelim :KK70: olur mu olur ev alacağım uçmuşsa kulaklarına. .
yerin kulağı var demişler canım sen ses etme bir yerde falan

1 yildan kisa evlilik ile git 10. Ayda esim beni calistirmiyor diye istifa et, kidemini de al otur asagi... Ne aciklamasi :KK66:

Kimseye açıklama yapmak zorunda değilsin evi alınca diğer şehre taşınma durumun gerçekleşince sadece yöneticiyle görüşürsün. Daha 6 aylık evlisin işten çıkarken tazminatını alırsın.

1 yildan kisa evlilik ile git 10. Ayda esim beni calistirmiyor diye istifa et, kidemini de al otur asagi... Ne aciklamasi :KK66:
Yani en mantıklısı zaten açıklama yapmayacağım zaten eşime iş teklifi geldi diyeceğim

Kimseye açıklama yapmak zorunda değilsin evi alınca diğer şehre taşınma durumun gerçekleşince sadece yöneticiyle görüşürsün. Daha 6 aylık evlisin işten çıkarken tazminatını alırsın.
orası öyle tabi.. Şubat sonu konusacağım yöneticilerle. . 1 tane de değil ki 4 tane :KK70:
normalde şubat 1 zamlı almamız gerekiyor ama hala zam konusu konusulmadı sanki zamsız verecekler gbi..
ben konustuktan snra zam yapmama gibi bi durum olabilir mi acaba? normlde bizimkiler yıllık yapıyor (6 ayda bir yapılması gerekiyor ya )
tamam yıllık yapmasınlar ama belirli bi zam olması gerekiyor dimi konuşsamda yapmalılar. . .

Merhaba
Sizden bi konu da fikir almak istiyorum. Şimdi ben 13 yıldır bi şirkette çalışıyorum . Bu şirkette yıllarca hakkım yendi verilen sözler oldu tutulmadı ayrımcılık yapıldı defalarca konustum gazım alındı sadece bende tazminatım için kaldım çünkü artık bıktım . Muhasebeden abi ve ik da ki kızla samimi olduk ama onlara da pek güvenmiyorum 6 aylık evliyim. Ve eşimle ev almaya karar verdik eşimin memleketinden dolayısıyla gitmek istiyoruz istdan ama ben bnu işyerime söylemedim sadece muhasebeden abl ve kız ev alacağımızı biliyorlar o da kredi çekeceğimden bilgileri oldu. Neyse gidecekmisin dediler belli değil fln dedim ben şimdi pandemiden dolayı iş bulma şehir değiştirme sıkıntı ama halbuki gideceğiz. Ev alınca iş yerimle konuşmaya karar verdim .nasıl bi yol izlemeliyim eşime iş teklifi geldi diyeceğim son anda belli oldu fln demek istiyorum çünkü şiöfi açıkça söylesem malum belki kısmet olmayacak ve ev alamayacağız bulandırmak istemedim. Eşimde evi alalım o zaman söylersin sen bi kredi çek dedi şimdi yokuşa sürmesinler kredi konusunda evrak konusunda dedi. Sizce ben direk söylediğimde bu da evi bahane etti kesin belliydi fln diyecekler çok mu kafaya takıyorum sizce . Nasılsa yasal hakkım..
Öncelik olarak yöneticimle konusucam sonra dilekçemi vereceğim ve süreci bekleyeceğim. Konuşmadan dilekçe vermeyeyim dimi ..
kafaya çok takmışsınız nasıl ki işe girmek normal çıkmakta normal evinizi aldıktan sonra iş yerinize söyleyin rahatca

Merhaba
Sizden bi konu da fikir almak istiyorum. Şimdi ben 13 yıldır bi şirkette çalışıyorum . Bu şirkette yıllarca hakkım yendi verilen sözler oldu tutulmadı ayrımcılık yapıldı defalarca konustum gazım alındı sadece bende tazminatım için kaldım çünkü artık bıktım . Muhasebeden abi ve ik da ki kızla samimi olduk ama onlara da pek güvenmiyorum 6 aylık evliyim. Ve eşimle ev almaya karar verdik eşimin memleketinden dolayısıyla gitmek istiyoruz istdan ama ben bnu işyerime söylemedim sadece muhasebeden abl ve kız ev alacağımızı biliyorlar o da kredi çekeceğimden bilgileri oldu. Neyse gidecekmisin dediler belli değil fln dedim ben şimdi pandemiden dolayı iş bulma şehir değiştirme sıkıntı ama halbuki gideceğiz. Ev alınca iş yerimle konuşmaya karar verdim .nasıl bi yol izlemeliyim eşime iş teklifi geldi diyeceğim son anda belli oldu fln demek istiyorum çünkü şiöfi açıkça söylesem malum belki kısmet olmayacak ve ev alamayacağız bulandırmak istemedim. Eşimde evi alalım o zaman söylersin sen bi kredi çek dedi şimdi yokuşa sürmesinler kredi konusunda evrak konusunda dedi. Sizce ben direk söylediğimde bu da evi bahane etti kesin belliydi fln diyecekler çok mu kafaya takıyorum sizce . Nasılsa yasal hakkım..
Öncelik olarak yöneticimle konusucam sonra dilekçemi vereceğim ve süreci bekleyeceğim. Konuşmadan dilekçe vermeyeyim dimi ..
Birincisi ister ev alırsınız ister araba buna kimse karışamaz eğer işten ayrılma niyetinğz varsa yasal olarak çıkmadan en az bir ay önce bildirmeniz lazım iş aramak için işten bile erken çıkabilirsiniz bu sizin yasal hakkınız kimse karışamaz hakkınızı vermezlersede mahkemeye verin çekinmeyin iş mahkemısi çabuk sonuçlanıyor hakkınızı tazminatıyla alırsınız muhasebeciden selamlar mutluluklar şimdiden

X