Anket Iwatch 6 serisi mi SE mi?

Hangi akıllı saat?

• Ankete Katılan
    2
Hayır o almaktan vazgeçti. Sadece bana aldık.
kim bilir başka nelerden vazgeçiyordur sizin için sizi seviyor olmalı varmı evlilik düşünceniz forumdaki eski yazışmalarınızı stolkladım🤪 darısı bizim başımıza🥰

kim bilir başka nelerden vazgeçiyordur sizin için sizi seviyor olmalı varmı evlilik düşünceniz forumdaki eski yazışmalarınızı stolkladım🤪 darısı bizim başımıza🥰
Ha ha haaaa :) Stalk iyi bir şey değil ya :)
O evlenmeyi istiyor evet, anne babasını alıp geliyordu hatta. Dedim dur 20 yaşında gençler gibi napıyoruz :) Ama ikimiz de daha önce evlilik yaptık, ben istemiyorum açıkçası. O çok istiyor, bilmiyorum nasıl olacak.
Darısı sizin başınıza. Sizi çok seven, çıkarsız sevip sevildiğiniz bir ilişkiniz olsun.

Ha ha haaaa :) Stalk iyi bir şey değil ya :)
O evlenmeyi istiyor evet, anne babasını alıp geliyordu hatta. Dedim dur 20 yaşında gençler gibi napıyoruz :) Ama ikimiz de daha önce evlilik yaptık, ben istemiyorum açıkçası. O çok istiyor, bilmiyorum nasıl olacak.
Darısı sizin başınıza. Sizi çok seven, çıkarsız sevip sevildiğiniz bir ilişkiniz olsun.
Şuan size gerçekten imrendim aman nazar değmesin maşaallah diyelim😂
Anne babasını alıp geliyorsa sakın kaçırmayın bu devirde günübirlik şeyler yaşamak isteyen çok adam var.
hem aşkın yaşı yokturki 20 yaşında gibi hissedebilmek çok güzel 🥰
Sizin yaşınız profil yaşınız galiba erkek arkadaşınız kaç yaşında.
belli yaş üzerindekiler 6 serisi deyince bakakalırlar genelde 😂 Aynı yerde çalıştığım beylerden biliyorum😂

Benimde eşim bana doğum günü hediyesi olarak serie 6 almış oda çok araştırmış ve çok sormuş satış elamnlarına vs en sonunda bunda karar klmış . Memmunum zaten yıllardır apple kulanan biriyim pek yadırgamadım özelliklerini vs.

Benimde eşim bana doğum günü hediyesi olarak serie 6 almış oda çok araştırmış ve çok sormuş satış elamnlarına vs en sonunda bunda karar klmış . Memmunum zaten yıllardır apple kulanan biriyim pek yadırgamadım özelliklerini vs.
Nihayet aldım🥰 Ama iphone telefonum olmadığı için şimdilik yorum yapamayacağım. En kısa zamandada iphone 12 alacağım. kafayı sıyırmış eski eşimin nereden bulduğunu hala anlayamadığım parayla aldım.bu yüzden 5mi alsam 6mı alsam diye düşünmeden aldım. Kanda oksijen sensörünün faydasını anlayamadım sadece. Siz ölçtünüzmü

Nihayet aldım🥰 Ama iphone telefonum olmadığı için şimdilik yorum yapamayacağım. En kısa zamandada iphone 12 alacağım. kafayı sıyırmış eski eşimin nereden bulduğunu hala anlayamadığım parayla aldım.bu yüzden 5mi alsam 6mı alsam diye düşünmeden aldım. Kanda oksijen sensörünün faydasını anlayamadım sadece. Siz ölçtünüzmü 😬

Aklıma geldikce ölçüyorum fakakat. Günde 80 nin altına düşmemesi gerekiyormuş . Eğer 80 ve altı ise kalbi ve karaciğerleri etkiliye biliyormuş . Kalp krizi solunum krizi gibi istenilmeyen komplikasyonlar gelişe biliyormuş . Galiba yine hasta olan veya yaş almış insanların kullanılması için daha çok yapılmış bi sağlık programı . Bi sosyal medya üzeri takip ettiğim bir doktor sürekli günlük ölçüyor . Bende ondan dinlediğim için ölçüyorum

Çok iyiymiş dediğiniz gibi yaşı ilerlemiş kişiler için faydalı bir uygulama. Düzeltiyorum genel olarak güzel bir uygulamaymış🥰

Çok iyiymiş dediğiniz gibi yaşı ilerlemiş kişiler için faydalı bir uygulama. Düzeltiyorum genel olarak güzel bir uygulamaymış🥰
Kesinlikle faydalı . Ekg ve yere belirli bir sertklikte düşüncede acil sinyal vere biliyor . Benim asıl merak ettiğim , ⌚️ apple saati ile duş alan varmı ? Ben henüz duşa girmiyorum fakat . Duşta allah korusun kayıp düşersin ve evde yanlız olursan en azından acil tulundan haber verir veya eşime dostuna ulaşır insan . Sudan koruyucu diye bi program var onu açıp mı giriliyor ? Yada normal duş alan varmıdır ?

Kesinlikle faydalı . Ekg ve yere belirli bir sertklikte düşüncede acil sinyal vere biliyor . Benim asıl merak ettiğim , ⌚️ apple saati ile duş alan varmı ? Ben henüz duşa girmiyorum fakat . Duşta allah korusun kayıp düşersin ve evde yanlız olursan en azından acil tulundan haber verir veya eşime dostuna ulaşır insan . Sudan koruyucu diye bi program var onu açıp mı giriliyor ? Yada normal duş alan varmıdır ?
Bende merak ettim bu özelliği

Kimse cesaret edememiş anlaşılan😂 mal canın yongası

Çok mantıklı elektronik cihazlara sigorta yapıldığını bilmiyordum
Sigorta’ olacaktı . Almanyada yaşıyorum , burada extra granti dışında belirli bi miktarda sigortalata biliyoruz . Hayat sigortası gibi ama tabi sadece 2 yıl kapsamında . Bu iki yıl içerisnde kolumdan düşer kırılır veya camı çatlaraa va gibi durumlarda apple garantisi değiştirmiyor cam kırığı hini kırıkları ama bu sigorta geçerli oluyor .

X